Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prawa do pokazywania rozgrywek kanałów sportowych dostępnych w nc+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) morrrgoth Zobacz post
    To tak jak ja
    Ja,przyznam ze próbowałem...

Komentarz

• A ja się nie zdziwię, jak mecze Bundesligi pojawią się w C+ Sport.

Komentarz

• napisał(a) Emilio1985 Zobacz post
        A ja się nie zdziwię, jak mecze Bundesligi pojawią się w C+ Sport.

Na Bundesligę prawa ma Eurosport 2

Komentarz

• napisał(a) oli ciotka Zobacz post
          Na Bundesligę prawa ma Eurosport 2
          Seeeerio??!!

A tak na poważnie, to da się zauważyć że Discovery nawiązuje współpracę z C+ (wspólny kanał, wspólny zakup praw do Ekstraklasy), co może zaowocować transmisjami Bundesligi w C+ (tak jak kiedyś były mecze na DTX)

Komentarz

• nsport i futbol

No i jest program transmisji z 1 kolejki Ekstraklasy. Jeśli to tak ma wyglądać piłka na Nsporcie, że w weekendy będą tylko powtórki z piątkowych meczów (które i tak są na Eurosporcie) to ja dziękuję, kicha totalna. Wystarczy mi Eurosport2 i zobaczymy gdzie będą inne ligi zagraniczne.

Komentarz

• napisał(a) dsd Zobacz post
              No i jest program transmisji z 1 kolejki Ekstraklasy. Jeśli to tak ma wyglądać piłka na Nsporcie, że w weekendy będą tylko powtórki z piątkowych meczów (które i tak są na Eurosporcie) to ja dziękuję, kicha totalna. Wystarczy mi Eurosport2 i zobaczymy gdzie będą inne ligi zagraniczne.
              Nc+ ma trzy kanały sportowe i coraz mniej contentu do nich... Coraz mniej za coraz więcej.
              COMFORT+
              Multi+
              Extra+
              8xC+
              History HD, H2 HD

Komentarz

• No cóż, nowy wspólnik TVN twierdzi że wyniki nc+ są słabe. Widocznie lekiem na to mają być podwyżki abonamentów, utrata praw do lig zagranicznych, słabszy kontent dla prepaidu i jeszcze cholera wie co.

Komentarz

• napisał(a) dsd Zobacz post
                  No cóż, nowy wspólnik TVN twierdzi że wyniki nc+ są słabe. Widocznie lekiem na to mają być podwyżki abonamentów, utrata praw do lig zagranicznych, słabszy kontent dla prepaidu i jeszcze cholera wie co.
                  Ciekawe dlaczego są słabe?
                  Może dlatego, że wzorem upadłej cyfry+, która przez lata traciła abonentów -> nc+ poszła tą samą drogą.
                  Za coraz więcej kasy dają coraz mniej zawartości. Totalnymi niewypałami są C+ Seriale, C+ Discovery a także kanały sportowe, na których już nie uświadczymy Serie A, La Liga, Ligi Europejskiej czy Velux LM.

Parafrazując klasyka z nc+ -> "zarząd nc+ nie rozumie oczekiwań polskich abonentów"

BTW, jeśli im się budżet nie spina, to było olać polską ligę kopaną, która nie jest warta 10% tego co za nią nc+ zapłaciła i polepszyć zawartość pozostałych pakietów.

A tak - nc+ potwierdziła, że jest zakładnikiem polskiej piłki i nie ma górnego pułapu kasy, jakiego by nie zapłaciła pazernym klubom nawet kosztem zawartości reszty kanałów.
                  Efekt jest taki, że garstka "oglądaczy" jest podniecona prawami do kopanej, a reszta ogląda filmy klasy B i C, które wlazły w ramówkę ze względu na brak pieniędzy na lepsze produkcje.
                  Ostatni raz edytowany przez _michal; 2015-07-08, 14:04.

Komentarz

• A skąd ta pewność, że La Liga nie będzie już pokazywana przez nc+? Czy jest gdzieś taka oficjalna informacja?

Komentarz

• napisał(a) Irek1 Zobacz post
                      A skąd ta pewność, że La Liga nie będzie już pokazywana przez nc+? Czy jest gdzieś taka oficjalna informacja?
                      Składanie ofert było do 30 czerwca. Nie wiem jaki jest czas na decyzję, ale na razie nie ma pewności czy La Liga będzie w Canal+.
                      Nie zmienia to faktu że utracili m.in. Serie A i Ligue 1 a kwote za paczkę Canal+ podnieśli. A chodzi plotka że od przyszłego roku stracili dodatkowo jedną z wytwórni na rzecz HBO. Ale i bez tego (bo to jednak tylko plotka) straty są, a oni oczekują więcej kasy i się chwalą badziewnym Canal+1, który jest na naszym rynku kompletnie sztucznym i niepotrzebnym tworem, który zabiera miejsce na transponderze.
                      Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2015-07-08, 23:54.

Komentarz

• Jeśli te nowe kanały Eleven będą w nc+ to nadal będą się mogli reklamować hasłami - Najlepsza piłka tylko w nc+

Komentarz

• ................
                          Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2015-07-09, 08:57.
                          PAKIET SUPERPREMIUM+
                          +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                          Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) hamsterrrrr Zobacz post
                            Płać i płacz...
                            Jakżeś ...
                            Ostatni raz edytowany przez Grzegorz_nc+; 2015-07-09, 09:05. Powód: obrażanie
                            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Szanowni, toczą się procedury przetargowe związane z zakupem praw do transmisji w nowym sezonie. O ostatecznym kształcie naszego portfolio sportowego poinformujemy po ich oficjalnym zakończeniu. Jak co roku, staramy się weryfikować naszą ofertę sportową i sprawdzać, które z rozgrywek cieszą się największym zainteresowaniem kibiców. Dlatego już wcześniej pozyskaliśmy dla Was na 3 kolejne sezony na wyłączność rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, a w ostatnim czasie również na 4 lata zmagania polskiej Ekstraklasy. Nadal obowiązuje także umowa na transmisje angielskiej Premier League oraz żużlowej PGE Ekstraligi.

Komentarz

• napisał(a) Greg08 Zobacz post
                                Jeśli te nowe kanały Eleven będą w nc+ to nadal będą się mogli reklamować hasłami - Najlepsza piłka tylko w nc+
                                I nawet lepiej na tym wyjdą. Canal+ potracił prawa, ale podwyższyli abonament za te kanały. Teraz dojdzie Eleven z Serie A i Ligue1 (które do tej pory były w Canal+) za np. dodatkowe 20zł. Nie wiadomo jeszcze z z LE w soccerze i LM piłkarzy ręcznej. Zaraz się okaże że powstanie jakiś Super Sport i kolejne prawa od Canal+ za kolejne 20zł .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+