Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Enea Ekstraliga (Ekstraliga żużlowa) - najwyższa w hierarchii klasa ligowych rozgrywek żużlowych w Polsce, utworzona w 1999 roku. Triumfator Ekstraligi zostaje jednocześnie mistrzem Polski, zaś najsłabsze drużyny relegowane są do I ligi.

Liga dostępna w ofercie platformy nc+ na kanałach nSport HD i TVN Turbo HD.

Zapraszamy.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-08, 06:15. Powód: aktualizacja

• czarus9999
    replied
    Pierwsze mecze półfinałowe i drugie wyglądają tak:

BETARD SPARTA Wrocław vs UNIA Tarnów 06.09
    KS Toruń vs FOGO UNIA Leszno 06.09

UNIA Tarnów vs BETARD SPARTA Wrocław 13.09
    FOGO UNIA Leszno vs KS Toruń 13.09

Wie ktoś co będzie w wypadku, gdy Toruń wygra oba mecze i Wrocław? Kto będzie gospodarzem 1 meczu finałowego 20.09? Toruń czy Wrocław?
    Jeżeli Toruń przegra z Unią i będzie walczył o 3 miejsce to 20.09 będzie gospodarzem czy gościem w 1 meczu?

Jest jakaś zależność?

Dla przypomnienia GP w Toruniu jest 4.10

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Staramy się transmitować te mecze, które potencjalnie będą się cieszyć największym zainteresowaniem kibiców. W nadchodzący weekend zdecydowaliśmy zatem pokazać:
    • FOGO Unia Leszno – SPAR Falubaz Zielona
    • MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
    • Unia Tarnów – PGE Stal

Mecz MRGARDEN GKM Grudziądz – KS Toruń będziesz mógł natomiast zobaczyć w skrócie, w poniedziałek o godzinie 21 na nSport+.

Leave a comment:

• KarolCom
    replied
    czemu nie pokazujecie derbów Kujaw i Pomorza?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @dejv78,
    zgodnie z najnowszą ramówką, w niedzielę pokażemy:

FOGO Unia Leszno - KS Toruń
    godz. 16:30 nSport+

SPAR Falubaz Zielona Góra -MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów
    godz. 19:00 nSport+

MAGAZYN PGE EKSTRALIGI
    godz. 21:45 nSport+

Leave a comment:

• dejv78
    replied
    ŻUŻEL ODWOŁANIA

Witam wszystkich
    Obiło mi sie o uszy tzn. dzis słyszałem w radiu Zielona Góra ze nie ma być transmitowany żuzel w niedziele chodzi o derby.
    Ratunku czy to prawda?
    Bo jezeli tak to lipa totalna.Falubaz chyba ze 3 razy nie pokazywany bo odwolania.
    A teraz ma jechac Gorzow z Zieloną najwieksze widowisko ale podobno nie bo z tego co słyszałem pan Kasprzak i Zagar nie jadą to nie bedzie widowiska bez tych zawodników podobno taką opinie wyraziła telewizja radio o tym mówiło, to absurd
    Piszcie ratujcie dzwoncie bo to nieuczciwe podejscie telewizji do ludzi ktorzy płaca abonament i czekaja rok na DERBY
    Pozdrawiam wszystkich miłośników żużla

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Witam,

ważna informacja dla fanów żużla.

Zaplanowany na dzisiaj mecz PGE Ekstraligi Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra został odwołany. W związku z tym, na antenie nSport+ (od godziny 17:00), pokażemy mecz Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz.

Leave a comment:

• tomwro
    replied
    Ekstraliga Żużlowa przez cztery najbliższe lata ekskluzywnie w nc+

Platforma nc+ pozyskała ekskluzywne prawa do transmisji rozgrywek Ekstraligi Żużlowej na trzy kolejne sezony. Nowy kontrakt będzie obowiązywał w latach 2016-2018.

Rywalizacja w najlepszej żużlowej lidze świata będzie pokazywana w kanale nSport+.

Źródło: http://satkurier.pl/news/109522/ekst...nosc-w-nc.html

Leave a comment:

• ropian
    replied
    Witam
    Niestety nie orientuje sie w tych pakietach
    a chcę oglądać głównie żużel na nc + to mam pytanie .
    czy wystarczy jak wykupie pakiet comfort +extra (w sumie dla eurosport 2)
    czy tez muszę wybrać sport+ ?
    chyba że jest jakaś jeszcze inna opcja o której nie wiem

Pozdrawiam
    Robert

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @Banan1970,
    dziękuję za sugestię. Oczywiście przekażemy ją do redakcji.

Leave a comment:

• Banan1970
    replied
    Ja mam uwagę do realizacji wczorajszego meczu Falubazu. Kamera pokazująca metę umieszczona była zdecydowanie za nisko. Nie było widać finiszujących zawodników. Zwłaszcza gdy jechali bezpośrednio przy bandzie i gdy kibice wstawali z miejsc.
    Pozdrawiam

Leave a comment:

• gunner78
    replied
    twarze sa juz normalne. Grafika i tak jest lepsza niz w przypadku SGP. Tam to sa jaja... HD a cala reszta robiona pod 4:3

Leave a comment:

• Zielu
    replied
    idiotyczna grafika ekranowa!!

dokladnie!! grafika podczas transmisji meczów Enea Ekstraligi to jakas totalna porażka!! debilne metalowe twarze zawodnikow jak jakichs gornikow, niemozliwe do rozpoznania! to po 1, po 2 czczionka nazwisk zawodnikow za mala jak i punktacja tabeli calkowicie nieczytelna, w jakosci HD nie jestes w stanie "rozszyfrowac" z odleglosci metra co tam pisze! po 3 amatorska telewizja zabrala sie za profesjonalny sport, DO REDAKCJI: popatrzczie jak pieknie i czytelnie wyglada SGP na canal + sport, po 4 do tego debilni komentatorzy ktorzy nie maja pojecia o tym sporcie i ktorzy faworyzują słąby falubaz i chamski gorzów, wspolczuje Krzysiowi Cegielskiemu i Robertowi Wardzale ze musza komentować ten piekny sport w towarzystwie przygłupów,

Leave a comment:

• GDA
    replied
    największa pomylka jest grafika ekranowa
    a nie komentarz tym bardziej ze Majewski nie komentuje zawodów

Leave a comment:

• jempa1
    replied
    napisał(a) olo46 Zobacz post
    To w końcu źle prowadzi relację czy ma zerowe pojęcie o żużlu, a może Twoim zdaniem jedno i drugie.
    Przeczytaj jeszcze raz może zrozumiesz.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+