Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • To wyglądało tragicznie, miał szczęście, że na głowę mu nie wjechał, lub szyję...
  Wykluczyli go bo to jego wina była. Nie patrz na to, że odniósł kontuzję i nie lituj się w tym momencie, wiadomo to tragedia, ale to była jego wina, i nie można na to patrzeć w ten sposób, "oj Emilek złamana ręka, wykluczymy Miedziaka".
  Emil zbyt ostro pojechał przy bandzie, go tam złym trafem odrzuciło... Najgorsze było to, że tuż za nim jechało 2 playerów. Dlatego cała sytuacja wyglądała tak tragicznie.
  Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
  Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

  Komentarz


  • napisał(a) lopez23 Zobacz post
   To wyglądało tragicznie, miał szczęście, że na głowę mu nie wjechał, lub szyję...
   Wykluczyli go bo to jego wina była. Nie patrz na to, że odniósł kontuzję i nie lituj się w tym momencie, wiadomo to tragedia, ale to była jego wina, i nie można na to patrzeć w ten sposób, "oj Emilek złamana ręka, wykluczymy Miedziaka".
   Emil zbyt ostro pojechał przy bandzie, go tam złym trafem odrzuciło... Najgorsze było to, że tuż za nim jechało 2 playerów. Dlatego cała sytuacja wyglądała tak tragicznie.
   Wydaje mi się że miedziak nie zostawiając ścieżki Emilowi który to był obok niego i spychając go na bandę powinien być wykluczony. Art 69 punkt 1 regulaminu zawodów motocyklowych mówi o tym. Po wyjściu z łuku byli już obok siebie i miedziak na prostej nie powinien wypychać emila. Ale to moje zdanie mało obiektywne jako kibica Lwów. Tylko Emila żal bo ma po sezonie.

   Komentarz


   • Jaskółki słabo. Kołodziej dwie taśmy. Nie będzie finału dla tarnowa

    Komentarz


    • @Zubrow, zawodnik, który jedzie z przodu nie ma żadnego obowiązku pozostawienia ścieżki dla tego z tyłu. Możemy tu mówić ewentualnie o jeździe fair, ale w Grand Prix notorycznie można obserwować zamykanie bandy, szczególnie lubi to Nicki Zawodnik z tyłu w tej sytuacji musi po prostu zwolnić i tyle, bo prowadzący obiera sobie sciezkę jazdy.

     Komentarz


     • Zachęcam do wizyty na naszym fanpage'u (facebook.com/ncplus) oraz do udziału w zabawie "Co wiesz o żużlu?". Fani czarnego sportu mogą sprawdzić swoją wiedzę i jednocześnie zgarnąć atrakcyjną nagrodę

      Komentarz


      • „Bez Darii nie jedziemy!”

       Kilka tygodni temu z żużlowego studia nc+ zniknęła Pani Daria Kabała-Malarz. Jesteśmy tym faktem bardzo rozczarowani. Uważamy, że to posunięcie kierownictwa telewizji było poważnym błędem i niesie za sobą fatalne skutki.
       Pani Kabała-Malarz to perfekcjonista w każdym calu. Osoba niezwykle kompetentna, pracowita i rzetelna. Jej wielkim atutem jest zdolność obserwacji, a także umiejętność zaciekawienia widzów swoimi spostrzeżeniami i fachowymi opiniami. Potrafi rzeczowo argumentować postawione tezy, w sposób wyważony polemizować z innymi znawcami żużla, przyciągnąć nowego odbiorcę i zarazić go swoją pasją do tej dyscypliny sportu. Ogromnym atutem Pani Darii jest swoboda wypowiedzi, znajomość tematu oraz obiektywizm. To przecież cechy najlepszego dziennikarza, po prostu profesjonalisty. Pani Kabała-Malarz jest tak doświadczoną prowadzącą, że dziś stanowi dla nas -kibiców ikonę żużla w telewizji.
       Nie każdy ma predyspozycje do tego, by pracować w żużlowym studio. Uważamy, że nowy szef, Pan Marcin Majewski, znacznie odbiega umiejętnościami od swojej poprzedniczki. Porażająca jest jego nieznajomość tematu i brak profesjonalizmu. Często zdarza się, że redaktor nie wie co chce powiedzieć. Popełniane przez niego liczne błędy skłaniają nas do stwierdzenia, że nie jest przygotowany do swojej pracy. Poziom rozmów prowadzonych w studio, od czasu przejęcia sterów przez Pana Majewskiego, nie jest, delikatnie mówiąc, najwyższych lotów. Minęły niespełna dwa miesiące, a nie usłyszeliśmy z ust kibiców żadnego pochlebnego słowa na temat nowego prowadzącego, co tylko potwierdza naszą opinię, że nastąpiło wyraźne obniżenie jakości transmisji. Dowodem na to są statystyki, które podkreślają, jak niska jest obecnie oglądalność żużla na kanałach nc+.
       Za Panią Darią stoimy murem, bo wiemy ile serca wkładała w swoją pracę. Ponadto zawsze wszystko robiła dla kibiców, w przeciwieństwie do nc+! Gdyby władze stacji miały na uwadze dobro kibica, szanowałyby jego wolę, a ta przedstawia się następująco: „Chcemy powrotu Darii-Kabały Malarz!” I to jak najszybciej! Dowodem naszej jednomyślności jest akcja prowadzona za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook, którą w krótkim czasie poparło prawie 1500 osób, w tym ludzie ściśle związani ze speedway’em! Niewątpliwie zrezygnowanie z takiego fachowca, jak Pani Daria Kabała-Malarz, było przysłowiowym „strzałem w stopę”. Apelujemy, by pójść po rozum do głowy i zaprosić Panią Kabałę-Malarz do ponownej współpracy.
       Jeśli profesjonalnie, to tylko z Darią!

       Zaleca się wysyłanie tego wzoru na adres media@ncplus.pl ! Nie dajmy o sobie zapomnieć! Wyrażajmy swoje niezadowolenie. Można wysyłać maile także na adres sport@ncplus.pl, aczkolwiek nie jest on zweryfikowany. Pozdrawiam!

       Komentarz


       • Już dzisiaj, 16 grudnia platforma nc+ przygotowała dla kibiców czarnego sportu specjalne wydanie magazynu ENEA Ekstraligi. Gośćmi Marcina Majewskiego i Gabriela Waliszko będą Tomasz Gollob, Maciej Janowski, Sebastian Ułamek i Piotr Olkowicz. Emisja na żywo w CANAL+ Sport i nSport od 21:00.

        Również dzisiaj, na oficjalnym fanpage’u CANAL+ Sport (http://www.facebook.com/CANALplussport) przygotowany zostanie specjalny post, w którym kibice żużla będą mogli zadać pytanie Tomaszowi Gollobowi. Najciekawsze z nich dziennikarze zadadzą na antenie. Fanów czarnego sportu, gorąco zatem zachęcamy do odwiedzin fanpage’u

        Szczegóły programu oraz wypowiedź eksperta nc+ znajdziecie w informacji prasowej: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=66425.

        Komentarz


        • Największą pomyłką NC+ jest pan Majewski. Mimo że jestem osobą bardzo tolerancyjną, to kiedy słysze wypowiedź tego pana po prostu szlak mnie trafia. Ciągle tylko "yyyy...yyy" no ludzie, może i niektórzy tak mają, może nie jest to ich wina - rozumiem. Ale redaktor, baa szef działu żużel w profesjonalnej(?) telewizji nie może mieć takich zacięć! O wiele lepszej jakośći są telewizje klubowe z kanałami na youtube, a wiecie dlaczego? Ponieważ takie telewizje tworzą ludzie z pasją, z zamiłowanie do speedwaya. A pan Majewski? To cżłowiek który równie dobrze mógłby prowadzić magazyn golfowy, tenisowy, piłkarski, bo podobnie jak o żużlu ma pojęcie ZEROWE

         Komentarz


         • To w końcu źle prowadzi relację czy ma zerowe pojęcie o żużlu, a może Twoim zdaniem jedno i drugie.

          Komentarz


          • napisał(a) olo46 Zobacz post
           To w końcu źle prowadzi relację czy ma zerowe pojęcie o żużlu, a może Twoim zdaniem jedno i drugie.
           Przeczytaj jeszcze raz może zrozumiesz.

           Komentarz


           • największa pomylka jest grafika ekranowa
            a nie komentarz tym bardziej ze Majewski nie komentuje zawodów
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

            "nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

            Komentarz


            • idiotyczna grafika ekranowa!!

             dokladnie!! grafika podczas transmisji meczów Enea Ekstraligi to jakas totalna porażka!! debilne metalowe twarze zawodnikow jak jakichs gornikow, niemozliwe do rozpoznania! to po 1, po 2 czczionka nazwisk zawodnikow za mala jak i punktacja tabeli calkowicie nieczytelna, w jakosci HD nie jestes w stanie "rozszyfrowac" z odleglosci metra co tam pisze! po 3 amatorska telewizja zabrala sie za profesjonalny sport, DO REDAKCJI: popatrzczie jak pieknie i czytelnie wyglada SGP na canal + sport, po 4 do tego debilni komentatorzy ktorzy nie maja pojecia o tym sporcie i ktorzy faworyzują słąby falubaz i chamski gorzów, wspolczuje Krzysiowi Cegielskiemu i Robertowi Wardzale ze musza komentować ten piekny sport w towarzystwie przygłupów,

             Komentarz


             • twarze sa juz normalne. Grafika i tak jest lepsza niz w przypadku SGP. Tam to sa jaja... HD a cala reszta robiona pod 4:3
              sigpic

              Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

              Komentarz


              • Ja mam uwagę do realizacji wczorajszego meczu Falubazu. Kamera pokazująca metę umieszczona była zdecydowanie za nisko. Nie było widać finiszujących zawodników. Zwłaszcza gdy jechali bezpośrednio przy bandzie i gdy kibice wstawali z miejsc.
               Pozdrawiam

               Komentarz


               • @Banan1970,
                dziękuję za sugestię. Oczywiście przekażemy ją do redakcji.

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                nc+