Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• To prawda. Mieli polepszyć ligę dając ją za mniej nc+, ale im na razie to nic nie daje.
    Jedyny wygrany? Oczywiście prezes Unibaxu i kibice Tam się cieszą z tego, że prawa ma nSport. Co kolejka to Unibax ;p nawet retransmisja.

A co do retransmisji szczerze myślałem, że te mecze, które nie byłi live polecą w retransmisji na nSport. Widać myliłem się bardzo.
    Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
    Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• I Unibax kolejny raz wygrywa ;) Przewaga rośnie i rośnie.
      Chodzą słuchy, że od nowego sezonu w Toruniu ma jeździć Tai Woffinden
      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

• napisał(a) lopez23 Zobacz post
        I Unibax kolejny raz wygrywa ;) Przewaga rośnie i rośnie.
        Chodzą słuchy, że od nowego sezonu w Toruniu ma jeździć Tai Woffinden
        Ale już w Apatorze, czy taka opcja nie istnieje?

Komentarz

• napisał(a) cmx Zobacz post
          2.06

18:30 - FOGO Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów ( Na żywo NSPORT HD)
          Termin rezerwowy. Czyli minimalne szanse, praktycznie zerowe.

Komentarz

• napisał(a) zyga Zobacz post
            Termin rezerwowy. Czyli minimalne szanse, praktycznie zerowe.
            Właśnie wczoraj zmienili plan transmisji
            NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

• Tak, nie widziałem wcześniej, że miał być pokazywany ten mecz.

Komentarz

I Unibax kolejny raz wygrywa ;) Przewaga rośnie i rośnie.
                Mam tylko nadzieje ze LECHMĘ START G. potraktujecie ulgowo bez 30-60 dla UNIBAX-u bo powiem Ci u nas ''żałoba'' w tej kwestii jest 1 mecz wygrany reszta do tyłu z tego co kojarzę

UNIBAX (wcześniej APATOR) zawsze lubiłem nawet jak wam nie szło bo mam duża rodzinę z Twojej ''indiańskiej wioski'' (bo moja mieścina to wieś totalna)

Ma byc z tego transmisja ???
                Pozdrawiam EagleEye
                TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) zyga Zobacz post
                  Tak, nie widziałem wcześniej, że miał być pokazywany ten mecz.

http://www.teleman.pl/program-tv/sta...ate=2013-06-02

mecz: FOGO Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów
                  NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

• Zdecydowanie Apator! Wolę ta nazwę od Unibaxu. No ale cóż. To tak samo jak by w następnym sezonie z Legii Warszawa pozostała Pepsi Warszawa.

Dziękuje po raz kolejny nc+ za mecz Unibaxu ;) Ten mecz jest przesądzony, wiadomo kto wygra, mecz na stadionie mizernym ale pokazywany na zywo. W tym dniu wszystkie inne mecze żużla są bardziej atrakcyjniejsze no ale nie rozumiem nc+ czemu pokazuje ciągle Unibax?

Dla mnie to dobrze, ale dla innych to okrucieństwo.
                    Najciekawszy mecz moim zdaniem to:
                    Stelmet Falubaz Zielona Góra vs Unia Tarnów

...z kolei 18:30 lepszy od Polonii Bydgoszcz byłby mecz PGE Marma Rzeszów vs FOGO Unia Leszno

Ale dla Polonii to będzie pierwszy mecz pokazywany w tv na żywo w końcu.
                    Ostatni raz edytowany przez lopez23; 2013-05-22, 16:23.

Komentarz

• No stadion mamy ''masakra'' z tzw. kurnikiem dla VIP-ów bo inaczej tego co jest z dachem nazwać nie można

No cóż wiem ze wynik jest przesądzony bo ten Lindbeck i Ułamek to tylko po 1,5 mln nas wydoili i wychodzi na to ze oni maja w kontraktach gwarancje wypłaty pieniędzy bo po ich gonitwach można tak wywnioskować ''czy sie stoi czy sie leży 1,5 mln zł sie należy''
                      Pozdrawiam EagleEye
                      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• Mecz Gniezna z Toruniem okazał się kapitalnym spotkaniem, jedno z najlepszych i najbardziej emocjonujących wyścigów w tym sezonie Brawa dla Gniezna.

Wczoraj w derbach Toruń rozjechał Bydgoszcz. Tylko dziwi mnie, gdzie są kibice? Kiedyś to były derby, a teraz? Gdzie kibice? Nikogo praktycznie na stadionie nie widziałem, a Derby to derby.
                        Szkoda, że żużel schodzi już powoli na dno. Kiedyś było całkiem inaczej...

Komentarz

• A no kibice są tutaj https://www.youtube.com/watch?v=HCjwVQPT2Jw
                          n abonent od 2006r.
                          CLRA/CARBO _ nMULTIROOM HD
                          od maja 2013r w Nc+

Komentarz

Mecz Gniezna z Toruniem okazał się kapitalnym spotkaniem, jedno z najlepszych i najbardziej emocjonujących wyścigów w tym sezonie Brawa dla Gniezna.

Wczoraj w derbach Toruń rozjechał Bydgoszcz. Tylko dziwi mnie, gdzie są kibice? Kiedyś to były derby, a teraz? Gdzie kibice? Nikogo praktycznie na stadionie nie widziałem, a Derby to derby.
                            Szkoda, że żużel schodzi już powoli na dno. Kiedyś było całkiem inaczej...
                            Tez mi szczęka opadła ze ''wygraliśmy''

Ja to widziałem czarno ale widać ze brak naszego Bambo poskutkował.Jeszcze żeby tego 1,5 mln kontraktowca Ułamka sie pozbyli to było by ''gita malina''

Mam nadziej ze w niedziele nas nie ''rozniesiecie'' u siebie bo z tego co mkojarze mecz jest u Was

W nSport zejefajnie sie to oglądało choć kibiców z Torunia było malo a miejsca dla Was było dużo zostawione

Tego od Was nam brakowało

Mam nadzieje że u Was też bedzie duzo naszych fanów
                            Pozdrawiam EagleEye

Komentarz

• napisał(a) EagleEye Zobacz post
                              Mam tylko nadzieje ze LECHMĘ START G. potraktujecie ulgowo bez 30-60 dla UNIBAX-u bo powiem Ci u nas ''żałoba'' w tej kwestii jest 1 mecz wygrany reszta do tyłu z tego co kojarzę

UNIBAX (wcześniej APATOR) zawsze lubiłem nawet jak wam nie szło bo mam duża rodzinę z Twojej ''indiańskiej wioski'' (bo moja mieścina to wieś totalna)
                              Mówisz i masz
                              Comfort+, Premium Film, Extra+, History HD, Multi+, Multiroom Standard, Turbo i WifiBox do 31.03.2016 = 59,90. Propozycja do akceptacji: od 1.04.2016 Extra/C+ (6)/MRS = 69,90.

Komentarz

• Jakieś jaja. Emil w deskach a miedziaka nie wykluczyli!!!!!!!!!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+