Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Ps. Czemu nSport nie transmituje meczów Uni Leszno

Nie transmitują meczów Unii Leszno ponieważ dla kierownictwa tego klubu telewizja to zło konieczne i najlepiej jakby wcale do Leszna nie przyjeżdżała bo mają mała frekwencja a telewizja tego nie pokryje.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Jednak np. brak aktualnego wyniku podczas biegu to minus.
      Tu się zgodzę. Też mi tego brakuje.

Pokazują kolejność zawodników na danym okrążeniu - fajnie. Tylko szkoda że oprócz nazwiska zawodnika nie pokazują tam jego przynależności klubowej. Nie każdy interesuje się żużlem na tyle aby rozpoznawać po nazwisku, kto dla jakiej drużyny jeździ.
      Wybacz, ale każdy kto choć trochę się interesuje, wie w jakich kaskach jeżdżą gospodarze a w jakich goście. A to akurat pokazują.

Mnie osobiście wkurza, że cała grafika dostosowana jest do formatu 4:3 a nie 16:9.

Komentarz

napisał(a) rsk Zobacz post
        Wybacz, ale każdy kto choć trochę się interesuje, wie w jakich kaskach jeżdżą gospodarze a w jakich goście. A to akurat pokazują.
        Pewnie że jak ktoś interesuje się żużlem to wie. Ale nie każdy się interesuje i to wie. A do takich osób też powinna być kierowana transmisja. Zresztą miejsce na dodatkowych kilka liter (nawet od skrótu nazwy miasta) jest.

Komentarz

super, coś tam mówiliście że jak będzie deszcz to będziecie puszczać mecz rezerwowy, ale jako że zawsze kłamiecie to nie można nigdy wam wierzyć.

Komentarz

nSport mogę pochwalić z jednej sprawy. Bardzo często pokazuje live mecze Unibaxu Toruń, co mnie niezmiernie cieszy. Nawet powtórki

Dla mnie to bomba. Jestem zniesmaczony tym, że 1 kolejka, którą pokazywali to nie była live z udziałem Unibaxu, ale teraz nadrabiają zaległości
            Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
            Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Unia Leszno jest druga w tabeli, a jeszcze nie było ani jednej transmisji ;/
              NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

bo srece+ nie lubi Unii Leszno, będą pokazywać tylko jej mecze z unibaxem...

Komentarz

Liga żużlowa po przenosinach do NC+. "Fakty są tragiczne"

http://www.sport.pl/zuzel/1,64951,13...ragiczne_.html

Co do Unibaxu mi odpowiada i każdy mecz mogą pokazywać Ale ostatnio w meczach rezerwowych - miały być transmisje a ich nie było, więc oszukali nas w biały dzień. A to drugi raz nie może się zdarzyć, bo w następnym przetargu władze ekstraligi żużlowej inaczej będa już patrzeć. Sądzę, że nawet teraz żałują, że nie zgodzili się warunki Polsatu - więcej meczy w TV, większa dostępność i więcej kasy. Chytry stracił nie dwa razy a aż trzy!
                  Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Bo powinno być jak to np. jest to w przypadku prawa telewizyjnych Premier League dla brytyjskich telewizji, gdzie z racji ograniczonej ilości transmitowanych meczów, brytyjska telewizja (np. SkySports) musi pokazać w całym sezonie przynajmniej kilka razy każdy zespół ligowy (np. Wigan), jednocześnie nie może też żadnej drużyny faworyzować poprzez bardzo dużą ilość transmisji (np. Man United). I podobnie też powinien też postępować nc+, by pokazywać też od czasu do czasu Leszno, a jednocześnie nie transmitować zbyt często Toruń.

Komentarz

• Przeszłam do nc+ z względu na transmisje extra ligi a zwłaszcza Uni Leszno, czy w związku z zaistniała sytuacja,gdzie nie ma palnej transmisji np. Unia leszno, moge domagać sie odstąpienia od umowy??

Komentarz

• Niestety nie.
                        To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

• UnibaxTV jak nic!

Komentarz

• napisał(a) wahol Zobacz post
                            Przeszłam do nc+ z względu na transmisje extra ligi a zwłaszcza Uni Leszno, czy w związku z zaistniała sytuacja,gdzie nie ma palnej transmisji np. Unia leszno, moge domagać sie odstąpienia od umowy??

2.06

18:30 - FOGO Unia Leszno - PGE Marma Rzeszów ( Na żywo NSPORT HD)

9.06

16:00 - FOGO Unia Leszno - Unibax Toruń ( Na żywo NSPORT HD)
                            NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

• Znowu Unibax Toruń Pięknie nc+, dziękuje ;) Coraz bardziej Was lubię - mi pasuje w 120%

Komentarz

• Niestety w Pierwszej Stolicy Polski kanał nSport był raz i aż raz transmitował mecz z LECHMA START G. no ale cóż kto by chciał pewnych spadkowiczów transmitować

Szkoda ze miała byc liga rozgrywana trzy dni weekendowe a jest jak za czasów TVP SPORT dwa mecze na tydzień i ''basta''

Po drugie odcieli ponad 1 mln abo CePe którzy mieli TVP SPORT dla ''szlaki'' i juz nigdy nie bedzie takiej ogladalności na nSport jak wcześniej w TVP SPORT bo nSport nawet transmisja w 3D nie pomoże
                                Pozdrawiam EagleEye
                                TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+