Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Speedy79 Zobacz post
    Moja opinia na temat transmisji.Kiepska realizacja transmisji przez zespół nsport,...
    Nie zwalałbym na ekipę nsport, bo jak sam napisałeś chwilę później za transmisje odpowiada związana z C+ Multiproduction. Jesli chodzi o dziennikarzy to największą wczorajszą "gwiazdą" w sensie negatywnym oczywiście był Olkowicz z C+ jakby nie patrzeć. Z resztą Twoich uwag nie sposób się nie zgodzić. Dodam jeszcze kompletnie nie wiadomo jak wyliczony KSM drużyny, dziurawą i nie jednolitą dla obu transmisji animację grafiki, zbyt głosne dźwieki z nią związane, brak głupiego mikrofonu w budce dzięki czemu nie poznaliśmy składów biegów nominowanych w przypadku transmisji z Gorzowa, studio składające się z dwóch foteli obrotowych, generalnie gorzej od TVP Sport.

Komentarz

miałem na myśli że transmisja była na nsport,zwracam honor ekipie nsport.

Komentarz

Jeśli chodzi o wozy , kamery itp. to wszystkie mecze ogarnia Multiproduction (Canal +).

A jeśli chodzi o komentatorów , to pierwszy mecz ogarniała ekipa Canal + , a drugi ekipa nSportu.

Dryła jak na pierwszy raz to dobrze komentował , tylko w drugim meczu , za cicho był komentarz , a za głośno stadion, momentami gdy stadiom był bardzo aktywny komentatorów było ledwo słychać ...
        NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

Redaktor Olkowicz komentował na swoim poziomie,kto znał go z gp nie powinien być zdziwiony,zgadzam się że redaktor Dryła ciekawie komentował.Pamiętam lata 90-te kiedy canal+ transmitował ligę to wykorzystywali nawet kamerę na murawie która była na wózku jeżdżącym na szynach taką jak wykorzystuje się w filmach,miałem cichą nadzieję że zbliżą się jakością do transmisji Sky z ligi angielskiej ale się zawiodłem.No cóż może pierwsze śliwki robaczywki.

Komentarz

Mi się wydaje że nSport pokazuje Polską ligę lepiej od TVP Sport.

Zawsze wiadomo że będą 2 mecze , bo mają rezerwowe.

A Jak TVP Sport robił ostatnio było Euro czy IO, to był tylko jeden mecz ;/
            NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

napisał(a) cmx Zobacz post
              Mi się wydaje że nSport pokazuje Polską ligę lepiej od TVP Sport.

Zawsze wiadomo że będą 2 mecze , bo mają rezerwowe.

A Jak TVP Sport robił ostatnio było Euro czy IO, to był tylko jeden mecz ;/
              Co do tych rezerwowych to szczerze mówiąc wczoraj zwątpiłem. Relacja z Torunia wyglądała jakby była zrobiona zwyczajnie jedną reporterską kamerą a z Częstochowy "obrazki nie dotarły". Ot dziwne jak na fakt, że powinny tam być dwie ekpiy gotowe do zrobienia transmisji live.

Komentarz

Niestety z wielką obawą podzielam zdanie kolegi w sprawie tych rezerwowych transmisji.Bądźmy jednak dobrej myśli.

Komentarz

napisał(a) M4rKo Zobacz post
                  Pewnie
                  Jakoś nie zajarzyłem Twojej szydery. Aż tak źle?

Komentarz

Witam czy jest już jakaś wiadomość odnośnie transmisji meczu Unia Tarnów - Unia Leszno który ma odbyć się w najbliższy czwartek o godz. 17 ??

Komentarz

napisał(a) strain Zobacz post
                      Jakoś nie zajarzyłem Twojej szydery. Aż tak źle?
                      Falubaz meczem rezerwowym ???

Komentarz

napisał(a) Itus Zobacz post
                        Witam czy jest już jakaś wiadomość odnośnie transmisji meczu Unia Tarnów - Unia Leszno który ma odbyć się w najbliższy czwartek o godz. 17 ??
                        Na tą chwilę nie ma planu transmisji tego meczu.

Komentarz

napisał(a) M4rKo Zobacz post
                          Falubaz meczem rezerwowym ???
                          Oj tam, jeden mecz pokazany mniej to znowu nie aż taka strata.

Komentarz

napisał(a) Itus Zobacz post
                            Dekoder telewizji n funkcja RADIO-Stacje Lokalne-Radio ELKA transmisja na żywo 18.04.2013 godz.17.Transmisji telewizyjnej nie będzie.

Komentarz

Ktoś poda nazwiska komentatorów ostatniej kolejki?
                              Jednego komentatora było słabo słychać. Co to za komentator? Oglądałem jedynie skróty częściowo i akurat ten jeden jedyny trzymał poziom, bo reszta to chyba z łapanki.
                              Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                              Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Pierwszy mecz Piotr Olkowicz, drugi Tomasz Dryła.
                                nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+