Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Szkoda że w UPC brak kanału nsport.Coś tam przebąkują o dodaniu nsportu,ale puki co to nie wiadomo kiedy.U nas ww mieście innej kablówki brak.Tak muszę rozważyć migrację do nc+ żeby oglądać transmisje żużlowej ekstraligi.
    Pozdrawiam żużlowych kibiców.
    n abonent od 2006r.
    CLRA/CARBO _ nMULTIROOM HD
    od maja 2013r w Nc+

Komentarz

@greggy11
      Ja jestem skazany na Platium (świadomie oczywiście), ale jeszcze czekam;)
      sigpic
      U+/6XC+/MR
      HB+ASTRA (QUAD)
      NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
      PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

puki co za platyne niechcą niżej zjechać jak 99 zł.Abonował bym za 79 zł.Zobaczymy jak to dalej będzie.

W najbliższą niedzielę w Gnieźnie odbyć się ma ligowe starcie pomiędzy Lechmą Startem a Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Znamy już awizowane zestawienia obu ekip na ten pojedynek.
        Awizowane składy:

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
        1. Andreas Jonsson
        2. Jonas Davidsson
        3. Piotr Protasiewicz
        4. Krzysztof Jabłoński
        5. Jarosław Hampel
        6. Patryk Dudek

Lechma Start Gniezno:
        9. Antonio Lindbaeck
        10. Damian Adamczak
        11. Sebastian Ułamek
        12. Matej Zagar
        13. Bjarne Pedersen
        14. Wojciech Lisiecki

Początek meczu o godzinie 15.45.
        transmisja nsport godzina 16.00
        wcześniej bo o 15:45 wstęp do meczu.

18:30
        Żużel: Enea Ekstraliga

mecz: Stal Gorzów Wielkopolski - PGE Marma Rzeszów
        transmisja nsport

22:00
        Enea Ekstraliga

magazyn żużlowy
        n abonent od 2006r.
        CLRA/CARBO _ nMULTIROOM HD
        od maja 2013r w Nc+

Komentarz

WAŻNE

Ponawiam pytanie zadane wczoraj:

napisał(a) morrisdoe Zobacz post
          Kiedy poznamy skład redakcyjny wraz z komentatorami speedway ekstraligi?

Pierwsze zawody LIVE w nSport HD już w nd, a w aktualnościach - ani zapowiedzi, ani składu dziennikarskiego.

WHEN?
          sigpic
          U+/6XC+/MR
          HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

Obawiam się że może być to wielki niewypał ten żużel realizowany przez nc+
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Obawiam się jednego, mianowicie próby przebranżowienie niektórych dziennikarzy nSPORT na "fachowców" od speedway-a.

Stacja ta, zresztą jak cała rodzina ITI z żużlem miała do tej pory tyle wspólnego co ja chociażby ze skrajną prawicą - czyli nic.

Dlatego właśnie PYTAM kolejny już raz: jaki zespół redakcyjny przygotowaliście dla nas, kibiców speedway-a drodzy włodarze nSPORT i nc+???

Oczekuje jakiejkolwiek reakcji moderatorów, chociażby takiej: "NIE MAM POJĘCIA", bo niestety widzę, że w kwestii PR i kontaktu z odbiorcami w nc+ pozostały wszystkie najgorsze cechy z telewizji n.
              sigpic
              U+/6XC+/MR
              HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

Morris - jak widzisz odpowiedzi nie uzyskasz i w niedziele możesz się mocno rozczarować

Darżynkiewicz z Cegielskim jacy byli tacy byli ale przyjemnie sie oglądało transmisje tylko TA JAKOŚĆ OBRAZU ! wołała o pomstę do nieba

jestem ciekawy czy w ogóle to poleci w HD

oj będzie zawód, oj bedzie

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                  ...

jestem ciekawy czy w ogóle to poleci w HD

oj będzie zawód, oj bedzie
                  Nawet mnie nie w....;););)
                  sigpic
                  U+/6XC+/MR
                  HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

Morris - jestem skłonny się założyć o dużą wódkę którą wypijemy jak Wybrzeże - wróć Renault Zdunek (sic!) wróci do ekstraligi i pojedzie mecz z Unią

Komentarz

Widziałem plan transmisji w nSport i boje się, że spece z nSportu maczali w tym swoje paluszki - niestety.
                      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Pierwszy mecz skomentuje Piotr Olkowicz i Filip Adamus,a drugi Tomasz Dryła i Gabriel Waliszko

Komentarz

Dlaczego bydgoska Polonia jest pomijana w transmisjach?
                          Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

Dryła i Waliszko znają się na żużlu?
                            nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

to bardziej Marcin Majewski by się nadawał według mnie.

Komentarz

napisał(a) krab13 Zobacz post
                                to bardziej Marcin Majewski by się nadawał według mnie.
                                Byłem pewien że Majewski będzie komentował , zawsze przygotowywał reportaże i wywiady na temat żużla.

Może będzie prowadził wstęp do meczu. No i wiadomo że jak będzie GP w sobotę to Piotr Olkowicz w niedziele nie będzie komentował.

PS. czy w tym sezonie liga szwedzka będzie w Orange Sport ?
                                NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+