Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Na ulotkach nc+ pod obrazkiem napisano, że Enea Ekstraliga w Canal+ Family

Komentarz

skomentuje żartobliwie:
      relacje te jak tak dalej pójdzie to wylądują w ReligiaTV lub w Mango

burdel organizacyjno-informacyjny to potęgi
      2 pudła ADB

Komentarz

szkoda że przesunęli start, ale po wynikach GP można powiedzieć że w tym roku będzie ciekawa liga
        tak na rozgrzewkę
        http://www.youtube.com/watch?v=EBJ4dW9cfLI

Komentarz

Mam małe pytanie gdzie ta wielka promocja ENEA Ekstraligi która była zapowiadana na kanałach TVN?Cisza jak makiem zasiał.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
            @Speedy79,

Enea Ekstraliga to nie to samo co Speedway Grand Prix. Enea Ekstraliga będzie emitowana na kanale TVN Turbo HD. Czy tylko? Tego nie wiem. Niewykluczone, że w przyszłości niektóre spotkania znajdą się na innych kanałach.
            Drogi moderatorze nSport SD/HD wszystkie mecze EEL a na tym spamowym TVN Turbo HD jeden meczyk NA MISESIAC no ale cóz Ty jak zwykle swoje bajki ''ja nic nie wiem nic nie moge ja tu tylko sprzatam''

Na prawde poziom niewiedzy moderatorów jest coraz bardziej porazajacy mnie

Wbili im do głowy za mocno CANAL+ PLATINUM za 119 zł i teraz juz nic nie wiedza
            Ostatni raz edytowany przez EagleEye; 2013-03-27, 07:06.
            Pozdrawiam EagleEye
            TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Enea Ekstraliga za 49 zł! Pełen pakiet żużla za 79 zł.

http://m.sportowefakty.pl/zuzel/3472...et-zuzla-za-79
              Czy może ktoś potwierdzić na 100% że Żużlowe Grand Prix będzie w Canal+ Family na żywo,czy tylko retransmisja,a na żywo w Canal+ sport?
              Ostatni raz edytowany przez greggy11; 2013-03-27, 17:58.
              n abonent od 2006r.
              CLRA/CARBO _ nMULTIROOM HD
              od maja 2013r w Nc+

Komentarz

Na C+Sport będą biegi, a na C+Family równanie toru
                A tak na poważnie to obstawiam retransmisję. Gdzieś czytałem, że GP ma być w C+Sport, a polska liga w nSport i TVN Turbo, co potwierdza artykuł .

Komentarz

Tak naprawdę to na 100% nie wiadomo, gdzie i co będzie. Nawet jeśli dziś powiedzią "a", jutro może okazać się "b". W każdej chwili mogą coś zmienić

Komentarz

Informacja na temat przełożenia terminu rozegrania meczów II rundy Enea Ekstraligi : związku z utrzymującymi się nieprzerwanie niekorzystnymi warunkami pogodowymi oraz brakiem symptomów poprawy pogody w nadchodzącym czasie Ekstraliga Żużlowa sp. o.o. kierując się bezpieczeństwem zawodników zdecydowała o zmianie terminarza rozgrywek Enea Ekstraligi. - http://satelitarne.tv/index.php?opti...inne&Itemid=86

NC: Premium Sport & Film | Extra+ | Multi+ | HBO | Cinemax | Filmbox | Canal + VOD | Seriale + | Prapremiery TVP VOD | History HD| Sundance HD | REDLIGTH HD | NC+ GO | MR Premium

MTV Unlimited

Komentarz

PYTANIE!!!

Kiedy poznamy skład redakcyjny wraz z komentatorami speedway ekstraligi?

Pierwsze zawody LIVE w nSport HD już w nd, a w aktualnościach - ani zapowiedzi, ani składu dziennikarskiego.

WHEN?
                      sigpic
                      U+/6XC+/MR
                      HB+ASTRA (QUAD)
                      NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
                      PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

ja w tym roku nie pooglądam żużla w najwyższej klasie
                        pozostaje mi pierwsza liga i wizyty na stadionie

bardzo ubolewam że TVP pozbyla się praw do ligi, i jetem pewien że przez to straci cała dyscyplina bo TVP Sport był dostępny we wszystkich CATV w pakietach za kilkanaście złotych

a nSPORT jest tylko w nc+ za 59 zł
                        TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                          ja w tym roku nie pooglądam żużla w najwyższej klasie
                          pozostaje mi pierwsza liga i wizyty na stadionie

bardzo ubolewam że TVP pozbyla się praw do ligi, i jetem pewien że przez to straci cała dyscyplina bo TVP Sport był dostępny we wszystkich CATV w pakietach za kilkanaście złotych

a nSPORT jest tylko w nc+ za 59 zł
                          1. Nie kłam GDA!

nSport w nc+ w pakiecie za 49 pl-ów!

Pakiet comfort+ za 39 pln z opcją multi+ (w tym nSport HD i kanały autorskie z cyfry+) za 10 pln = 49 pln. Umowa na 12 m-cy;)

EDIT: DODAJĘ LINK Z POTWIERDZENIEM TEGO CO NAPISAŁEM WYŻEJ: http://bit.ly/17qKLE5

2. Pytam bo nie wiem:
                          W jakich kablówkach miałeś TVP Sport za kilkanaście złotych?
                          Wiem tylko, że w CePie ten kanał nie był dostępny w żadnym pakiecie poniżej 60 plnów.
                          Napisz proszę jak to wyglądało w kablówkach.
                          Ostatni raz edytowany przez morrisdoe; 2013-04-10, 14:57.
                          sigpic
                          U+/6XC+/MR
                          HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

napisał(a) morrisdoe Zobacz post
                            Pakiet comfort+ za 39 pln z opcją multi+ (w tym nSport HD i kanały autorskie z cyfry+) za 10 pln = 49 pln. Umowa na 12 m-cy;)
                            i to już można zamówić? czy to dopiero melodia przyszłości

w jakich - mam ci je wymieniać z nazwy czy sobie wygooglasz?

pierwsza lepsza oferta - 29,00 zł (z internetem) / 38,00 zł JARSAT

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                              i to już można zamówić? czy to dopiero melodia przyszłości

w jakich - mam ci je wymieniać z nazwy czy sobie wygooglasz?

pierwsza lepsza oferta - 29,00 zł JARSAT
                              Tak możesz zamówić - specjalnie edytowałem post wyżej - masz link.

29,00 plnów w jakiejś tam kablówce to nie kilkanaśie złotych tylko kilkadziesiąt. Nie chcę nawet wnikać w skład kanałów tego pakietu.
                              Pzdr GDA;)
                              sigpic
                              U+/6XC+/MR
                              HB+ASTRA (QUAD)

Komentarz

napisał(a) morrisdoe Zobacz post
                                Nie chcę nawet wnikać w skład kanałów tego pakietu.
                                )
                                oj żebyś sie nie zdziwił i takie pożadane Wijastay są i Polsaty Sport

ok - moze to nie kilkanascie złotych ale też nie 49

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+