Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• PGE Ekstraliga (polska liga żużlowa)

Enea Ekstraliga (Ekstraliga żużlowa) - najwyższa w hierarchii klasa ligowych rozgrywek żużlowych w Polsce, utworzona w 1999 roku. Triumfator Ekstraligi zostaje jednocześnie mistrzem Polski, zaś najsłabsze drużyny relegowane są do I ligi.

Liga dostępna w ofercie platformy nc+ na kanałach nSport HD i TVN Turbo HD.

Zapraszamy.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-08, 07:15. Powód: aktualizacja

Czyli wszystkie mecze będą w TVN Turbo tylko i wyłącznie?
    17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
    1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
    1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
    1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
    ADB 2850st
    CLRA 500 GB
    ITI 5800S

Komentarz

No właśnie prosimy o rzetelną informację.

Komentarz

Ekstraliga będzie w nSport HD + 1 mecz/m-c w tvn turbo - wypowiedź Stępniewskiego dla Sportowe Fakty.pl
        sigpic
        U+/6XC+/MR
        HB+ASTRA (QUAD)
        NTC - RTCN ŚREM - MUX 1,2,3
        PACE HD 500 GB / ARIVA 120 COMBO

Komentarz

Widać Stępniewski się nie zna, wszak człowiek z nc+ nie wprowadzałby nas w błąd.

Komentarz

Panie Pawle, moze Pan sprawdzic czy na pewno tylko tvn turbo bedzie nadawal Ekstralige, bo wczesniej wszystko wskazywalo na nSport.

Komentarz

Liga na 100% w nSport na zakonczenie transmisji z GP pani prowadzaca zaprosiła i potwierdziła

Komentarz

Ale wiesz, że to może nic nie znaczyć?
                --
                Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

Jeżeli są dwa źródła tej informacji czyli wypowiedź prezesa ligi i dzisiejsza z transmisji to dlaczego ma być inaczej?

Komentarz

Może pierwszy post tego wątku? Nie ma nad słowa człowieka z nc+

Komentarz

W temacie o GP na tym forum w pierwszym poscie jest napisane że liga w canal+ w tym temacie że na tv turbo czyli ci panaowie z nc+ jedni są z cyfry+ a drudzy z n i każdy pisze swoje a i tak pewnie wiedzą najmniej

Komentarz

@Speedy79,

Enea Ekstraliga to nie to samo co Speedway Grand Prix. Enea Ekstraliga będzie emitowana na kanale TVN Turbo HD. Czy tylko? Tego nie wiem. Niewykluczone, że w przyszłości niektóre spotkania znajdą się na innych kanałach.

Komentarz

Z tego co mi wiadomo ENEA Ekstraliga będzie pokazywana na kanale Nsport. Jeżeli w sobotę będą zawody Grand Prix to w niedzielę na Nsport będą pokazywane 2 spotkania o 16.00 i 18.30. Natomiast jeśli w sobote nie będzie zawodów to pokażą spotkanie ligowe. Na Tvn turbo będzie pokazane jedno spotkanie na miesiąc oraz magazyn żużlowy.
                          Pakiet Comfort 22,50zł, Canal+ 8 40zł, Eleven 15,90zł ,multiroom standard 10zł do 31.07.2020 Pozdrawiam Dodo1984!

Komentarz

napisał(a) Dodo1984 Zobacz post
                            Z tego co mi wiadomo ENEA Ekstraliga będzie pokazywana na kanale Nsport. Jeżeli w sobotę będą zawody Grand Prix to w niedzielę na Nsport będą pokazywane 2 spotkania o 16.00 i 18.30. Natomiast jeśli w sobote nie będzie zawodów to pokażą spotkanie ligowe. Na Tvn turbo będzie pokazane jedno spotkanie na miesiąc oraz magazyn żużlowy.
                            I to właśnie dzisiaj było powiedziane w trakcie transmisji w GP.

Wiem że liga to nie to samo co gp.

Komentarz

Jest reakcja żużlowych władz na przedłużającą się zimę. Pierwsza kolejka zmagań zaplanowana na 1 kwietnia została przełożona. Nowe daty meczów nie są jeszcze znane.
                              Tęsknię coraz bardziej za zapachem metanolu
                              http://www.youtube.com/watch?v=v9d-0tpAnao
                              n abonent od 2006r.
                              CLRA/CARBO _ nMULTIROOM HD
                              od maja 2013r w Nc+

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+