Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Europy UEFA

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Liga Europy UEFA

UEFA Europa League (Liga Europy UEFA) to międzynarodowy klubowy turniej piłkarski, w którym biorą udział drużyny zajmujące czołowe lokaty w narodowych rozgrywkach najwyższego szczebla, z wyłączeniem zespołów biorących udział w Lidze Mistrzów.

Zapraszamy do rozmowy.
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-08-17, 18:52.

Fajne się oglądało mecz na St. Jakob-Park. Przy okazji, skoro Basel dotarł do tak dalekiej fazy rozgrywek, to mogę się spodziewać, żeby dziennikarze w studio oraz komentatorzy w czasie meczu wymawiali oryginalną nazwę klubu szwajcarskiego? Tak jak to czynią w przypadku takich zespołów jak: Roma, Napoli czy Milan?

Komentarz

Jak nazywa sie ten komentator z glosem Adama Malysza ?

Komentarz

Filip Surma?
        nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

No i zwycięstwo drużyny Premier League w finale UEFA Europa League na Amsterdam ArenA. W pierwszej połowie dominowała Benfica, w drugiej to się wyrównało i bardziej emocjonująco. Ale powiem, że Chelsea przy swoich akcjach po prostu chciała w prosty sposób zdobywać gole. Benfica, szczególnie w pierwszej połowie, trochę na siłę rozgrywała sobie już w końcowych akcjach, jakby trochę próbując wejść do bramki.

Tak więc, jeden z dwóch wariantów jeśli chodzi o ewentualny pojedynek Mourinho - Guardiola i rewanż za finał 2012 w UEFA Champions League został już spełniony. Zobaczymy, czy ten drugi wariant zostanie spełniony. Przekonamy się już za półtora tygodnia na londyńskim Wembley Stadium.

Komentarz

Benfice można tylko współczuć. W weekend praktycznie przegrali majstra w 90 minucie, a teraz puchar Ligi Europy.
            To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

Wczoraj któryś komentator mówił,że(nie pamiętam czy Chelsea czy Benfica)mają teraz chyba dwóch ofensywnych napastników.A są inni napastnicy?Wiem,że może być cofnięty czy boczny,ale każdy napastnik jest ofensywny!
              Turbobox+

Comfort+,Extra+,6xCanal+
              Od grudnia to samo+Eleveny 77,85

Komentarz

napisał(a) Mandaryn Zobacz post
                Wczoraj któryś komentator mówił,że(nie pamiętam czy Chelsea czy Benfica)mają teraz chyba dwóch ofensywnych napastników.A są inni napastnicy?Wiem,że może być cofnięty czy boczny,ale każdy napastnik jest ofensywny!
                Niekoniecznie każdy. Np. Messi jest ofensywny, a Lewandowski już nie. Tak samo Lubański (młodzi nawet nie wiedzą kto to był) strzelał dużo bramek, ale sytuacje bramkowe wypracowywali mu inni z drużyny. Dobrych napastników tzw. ofensywnych jest niewielu.

Komentarz

Doskonały przykład to Lewandowski, który w Borusii wali bramkę za bramką, a w kadrze cienizna.
                  nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Lewandowski ma z kim tam grać, tu nie. To, że obok ma Kubę, Piszczka to nic nie znaczy.Może mieć i Ronalda i Zlatana obok siebie w kadrze Polski i tak nic nie wskórają.

Wczorajszy mecz dobrze się ułożył. Dobrze dla historii piłki na świecie. Pierwszy klub, który zdobył LM a rok później LE, pierwszy raz Chelsea zdobyła Puchar Europy. Dla historii piłki taka sytuacja była najlepsza.
                    Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                    Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

liga europy 2013/2014

Sprawdzałem program i nigdzie nie widzę transmisji pierwszych meczów drużyn polskich w LE. O co tu chodzi? w waszej ofercie miały być transmisje z ligi europy a tymczasem widzę że te macze mają być transmitowane przez POLSAT SPORT o co tu chodzi? Może mi to ktoś wyjaśni.

Komentarz

napisał(a) jbrussy Zobacz post
                        Sprawdzałem program i nigdzie nie widzę transmisji pierwszych meczów drużyn polskich w LE. O co tu chodzi? w waszej ofercie miały być transmisje z ligi europy a tymczasem widzę że te macze mają być transmitowane przez POLSAT SPORT o co tu chodzi? Może mi to ktoś wyjaśni.
                        O ile mnie pamięc nie myli to zawsze npremium i nsport (teraz kanały C+ i nsport) pokazywały mecze LM i LE, ale nigdy nie fazy eliminacji. Dlatego Polsat Sport podkupił te prawa. Mecz Śląska, Lecha będą na 100 % pokazywane u nich, Legia też (ale nie pamiętam teraz czy w TVP czy Polsat). Nie wiem jak Piast
                        Ostatni raz edytowany przez Lesiu; 2013-07-12, 22:16.
                        Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

Legia będzie pokazana w 4 rundzie, bo od tego etapu telewizje mają już prawa. LE będzie dopiero od fazy grupowej.

Komentarz

Mecze Legii w 2 i 3 rundzie eliminacji w TVP1. Od 4 rundy także w kanałach nc+ (C+ Sport, nSport?).

Komentarz

Rewanż Piasta ma być na Orange Sport.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+