Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serie A (liga włoska)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Info z Calciobar na FB

"Według moich informacji platforma NC+ jest o krok od podpisania umowy na pokazywanie Serie A w najbliższym sezonie. Stacja zdecydowała się zakupić te prawa mimo wysokiej ceny wyjściowej (podobno około 400 tysięcy euro) i faktu, że pośrednik proponował umowę jedynie na rok (co nie służy budowaniu i promocji produktu). Miejmy nadzieję, że informacje te znajdą wkrótce potwierdzenie w oficjalnym komunikacie."

Oficjalnie NC+ 2 mecze a OS 1 mecz łącznie 3 mecze w kolejce
    Ostatni raz edytowany przez frycu; 2013-08-21, 23:33. Powód: nowe info

Komentarz

No i Serie A w Orange Sport. Normalnie bym się cieszył, ale tylko jedno spotkanie z kolejki...
      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Spokojnie 2 mecze w NC+ a jeden w OS

Komentarz

To już bardzo dobra informacja! Czekam na start sezonu
          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Prawa podobno zostały kupione na 2 lata.

Komentarz

napisał(a) krab13 Zobacz post
              Prawa podobno zostały kupione na 2 lata.
              Zgadza się.
              Sampdoria – Juventus (sobota, 20:40, CANAL+ Sport) oraz Inter – Genoa (niedziela, 17:55, nSport) a także Lazio-Udinese (niedziela, Orange sport 20:40)

Komentarz

Szkoda by było gdyby nie było ligi włoskiej . Mimo wszystko to super liga do oglądania i nie mogę się doczekać Balloteliego w akcji

Komentarz

Teraz tylko Orange sport mogłoby nadawać w HD
                  Comfort+
                  HBO GO
                  mediaBox
                  Multi+
                  Cinemax
                  EXTRA+
                  Filmbox
                  HBO
                  History HD
                  SunDance HD
                  Premium Sport &Film
                  netVOD+
                  CANAL+ VOD
                  Seriale+

Komentarz

napisał(a) lopez23 Zobacz post
                    Co z tego, jak Smoku jest zakochany we francuskiej piłce i jej nie odpuści, a Real i Barca mają razem więcej kibiców, sympatyków, zwolenników, sezonowców niż razem wzięta Serie A i francuska kopana. I nawet Real czy Barca może grać z ogórkami.

Jeżeli Smoku i inni z Canal+ wiedza, lub przypuszczają, że jak kupią Serie A będzie trudno, lub polegną w boju o LM to niech ją odpuszczą. Trudno się mówi, ale nic luki nie zastąpi we wtorkowe i środowe wieczory. Serie A wtedy nie gra, a w weekendy i tak jest sporo lig w Canal+.
                    Smoku jak smoku , ale canal+ jest francuski , więc ta liga będzie choćby pewnie inne znikły.

Komentarz

napisał(a) gerardowen1 Zobacz post
                      Smoku jak smoku , ale canal+ jest francuski , więc ta liga będzie choćby pewnie inne znikły.
                      ale jak francuski jest canal+ to powinni ligę puszczać coś jak LM a oni tylko 2 -3 mecze w kolejce, ja tam ogólnie nie jestem za Ligą francuska, dla mnie to liga ang, Bundesliga i o dziwo nasza kopalnia podwórkowa

Komentarz

napisał(a) endriu1886 Zobacz post
                        i o dziwo nasza kopalnia podwórkowa
                        a czemu to o dziwo?

wbrew temu co głoszą tu nasi forumowi ,(i nie tylko) wieczni malkontenci nasza piłka ma się całkiem dobrze http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...r-league/n3n9r
                        wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                        i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                        oni też mają swoją opowieść.
                        unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

ale jak francuski jest canal+ to powinni ligę puszczać coś jak LM a oni tylko 2 -3 mecze w kolejce, ja tam ogólnie nie jestem za Ligą francuska, dla mnie to liga ang, Bundesliga i o dziwo nasza kopalnia podwórkowa
                          Tylko, że francuski Canal+ pokazuje średnio tylko 2 mecze Ligue 1 (są to jednak mecze pierwszych wyborów czyli spotkania czołowych drużyn z dużą grupą kibiców tj.
                          Marseille - ETG i PSG - Ajaccio (2. kolejka), Valenciennes - Marseille i Nantes - PSG (3. kolejka), PSG - Guingamp i hit kolejki Marseille - Monaco (4. kolejka).

Resztę meczów pokazuje beIN Sport łącznie z MultiLigue1 (transmisja symultaniczna), MultiLigue2 oraz jeden z dwóch najciekawszych meczów Ligue 2.

Komentarz

No bo więcej nie da rady za bardzo.

Komentarz

Serie A TIM - 1. kolejka

Sobota 26 sierpnia

Sampdoria - Juventus
                              20:40 C+ Sport

Komentarz: Adam Marchliński - Tomasz Lipiński

Niedziela 25 sierpnia

Internazionale - Genoa
                              17:55 nSport

Komentarz: Grzegorz Milko - Tomasz Lipiński
                              Ostatni raz edytowany przez strain; 2013-08-22, 20:32.

Komentarz

Liga Włoska na dwa lata w nc plus Jestem zadowolony tymbardziej że teraz będzie można obejrzeć 3 mecze Serie A w kolejce. Bravo nc plus teraz przynajmniej wiem za co płacę ten wysoki rachunek

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+