Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serie A (liga włoska)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Prawa do LM piłki ręcznej

Czy wiadomo już coś na temat oglądania Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w TV? Kto będzie miał prawa do pokazywania tych rozgrywek od sezonu 2013/14?

Komentarz

napisał(a) lopez23 Zobacz post
      NIE dla Serie A w nc+. Dlaczego? Nikt tego nie ogarnię, jest i tak tyle meczy, że każdy znajdzie coś dla siebie.
      Po co pchać się w kupno Serie A i potem się spłukać?

Może się okaząć, że nc+ kupi Serie A a straci LM i wtedy będzie lipa. Bo we wtorek i środy ligi nie ma, a i tak jak na razie bez Serie A jest sporo spotkań.
      LM musi zostać i nawet niech się nie pchają w umoczenie kasy na Serie A
      Rafallo, idź oglądaj swoich chińczyków na trybunach w Madrycie, a nie wypowiadaj się w kwestii, w których nie masz rozeznania.

@Marcinek36
      Na razie nie, ale mówi się, że wyląduje w C+.
      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Wiadomo, że Mateusz Borek podał plotkę o połączonych prawach telewizyjnych do Serie A TIM oraz VELUX EHF Champions League.

I jeszcze chodzi o mnie, to nawet przekonałem się do tych rozgrywek. Oczywiście w nie takim stopniu jak Premier League (a nie Premiership jak @yasio napisał ), ale czasami mając wybór to w włoskiej Serie A TIM był ciekawszy dla mnie mecz niż w Liga BBVA (w dużej mierze oglądam jedynie mecze RM) czy Ligue 1 (głównie potyczki pomiędzy drużynami z góry tabeli). Głównie to dotyczy niedzielnych wieczorów. W sobotę francuska odpada, więc zostaje jedynie hiszpańska. I tak np. za dwa tygodnie ostatniego dnia sierpnia w sobotę wieczorem nic z Hiszpanii ciekawego nie ma, a tymczasem we Włoszech spotkanie Juventus - Lazio (oby nie był taki jednostronny wynik jak w wczorajszym TIM Supercoppa) o 20:45 na Juventus Stadium.

Komentarz

strain oczywiście przepraszam- dla mojego starczego umysłu 5 lat okazało się zbyt mało, żeby nauczyć się nowej nazwy premier league

Cieszę się, że serie a wyrywa się z niezasłużonego stereotypu- od ładnych kilku lat ta liga to dla mnie numer 2 w europie jak chodzi o atrakcyjność- całe kilometry przed liga bbva i ligue 1, w których z prawdziwymi emocjami obejrzę może po 2-3 spotkania w sezonie- to dopiero strata pieniędzy jeśli chodzi o zakup praw. Nie mówię, że nie chcę ich u swojego dostawcy, albo że nie zasługują one na oglądanie i że nie mają swoich wyznawców, po prostu wkurzyło mnie nazwanie serie a gorszym produktem- z tym bardzo, ale to bardzo nie mogę się zgodzić.
          To tak jakby lopez23 stwierdził, po co nam ferrari skoro mamy aż citroena i seata- ok, fajnie że są mecze z tych lig, ale w 95% wypadków przy równoległych meczach wybrałbym ligą włoską lub angielską nad hiszpańską i francuzką- po to nam serie a.

Komentarz

Rafallo jak zwykle trolluje. Serie A jak dla mnie o wiele ciekawsza niż francuska. No ale wiadomo - Smokowski zakochany we francuskiej więc trzeba te nudy wepchnąć do ramówki.

Komentarz

Nie jestem Rafallo!
              I zgadzam się, Serie A jest dużo lepsze niż liga francuska i nawet hiszpańska - poza Realem i Barceloną grają ogórki.

Ale co z tego? Po co nam już tyle lig w Canal+? Co wolicie? Mieć Serie A kosztem LM? Czy LM kosztem Serie A?
              Skoro prawa za Serie A kosztują krocie, to Canal+ może się wkopać, a potem LM ktoś nam podkupi i co zrobimy we wtorkowe i środowe wieczory? Żadna liga nie leci... A w weekendy i tak byśmy mieli nadmiar lig zagranicznych, więc moim zdaniem lepiej odpuścić Serie A i mieć pewność i kase na przedłużenie licencji na LM, niż stracić LM kosztem Serie A.

Ligi francuskiej nie odpuszczą bo Smoku zakochany w tej lidze, hiszpańskiej też nie bo Real i Barca, angielskiej nigdy, bo widać było w tym roku jak się o nią postarali. Jeżeli Serie A jest zbyt droga to trudno, ale ja wolę też obejrzeć meczyki we wtorek i środę jak lig nie ma, a w weekendy wystarczyłaby mi liga angielska, hiszpańskiej kilka meczów i coś z francuskiej. Włoską z chęcią też bym obejrzał, ale jeżeli za droga i to się nie kalkuluje im to nawet niech jej nie kupują, by potem stracić LM.
              Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
              Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Ja jestem ''przeciw'' SERIE A w ''nc+'' nie na widzę tych aktorów i łapówkarzy
                Pozdrawiam EagleEye
                TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) lopez23 Zobacz post
                  Nie jestem Rafallo!
                  I zgadzam się, Serie A jest dużo lepsze niż liga francuska i nawet hiszpańska - poza Realem i Barceloną grają ogórki.

Ale co z tego? Po co nam już tyle lig w Canal+? Co wolicie? Mieć Serie A kosztem LM? Czy LM kosztem Serie A?
                  Skoro prawa za Serie A kosztują krocie, to Canal+ może się wkopać, a potem LM ktoś nam podkupi i co zrobimy we wtorkowe i środowe wieczory? Żadna liga nie leci... A w weekendy i tak byśmy mieli nadmiar lig zagranicznych, więc moim zdaniem lepiej odpuścić Serie A i mieć pewność i kase na przedłużenie licencji na LM, niż stracić LM kosztem Serie A.

Ligi francuskiej nie odpuszczą bo Smoku zakochany w tej lidze, hiszpańskiej też nie bo Real i Barca, angielskiej nigdy, bo widać było w tym roku jak się o nią postarali. Jeżeli Serie A jest zbyt droga to trudno, ale ja wolę też obejrzeć meczyki we wtorek i środę jak lig nie ma, a w weekendy wystarczyłaby mi liga angielska, hiszpańskiej kilka meczów i coś z francuskiej. Włoską z chęcią też bym obejrzał, ale jeżeli za droga i to się nie kalkuluje im to nawet niech jej nie kupują, by potem stracić LM.
                  Do 2015 roku mają LM i LE, więc wyluzuj
                  Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

nie rozumiem tego "ultimatum"- albo serie a albo lm- lm już jest, serie a koniecznie chcę mieć, bo to według mnie 2ga liga w europie.
                    Zadaj raczej pytanie czy wolę serie a czy francuski półprodukt, ewentualnie dwuzespołową ligę hiszpańską. To jest dopiero strata kasy przez nc+.
                    Angielska, włoska i lm i nic więcej- to oferta optymalna według mnie- te dwa mecze z hiszpańskiej można przeboleć, albo dwa razy się zmobilizować i obejrzeć gdzie indziej, a we francuzkiej nawet starcie topowych dwóch klubów nie wywołuje u mnie najmniejszych emocji- a reszta meczy w sezonie to dramat.
                    2 "szerokie" ligi na wysokim poziomie (ang i wł) i lm i masz pewność, że w ciągu tygodnia na pewno trafi się kilka wydarzeń wartych obejrzenia. Skoro te trzy produkty są drogie- wywalić trzeba te, które opłacają się dwa razy w roku.
                    Ostatni raz edytowany przez yasio; 2013-08-20, 16:19.

Komentarz

Co z tego, jak Smoku jest zakochany we francuskiej piłce i jej nie odpuści, a Real i Barca mają razem więcej kibiców, sympatyków, zwolenników, sezonowców niż razem wzięta Serie A i francuska kopana. I nawet Real czy Barca może grać z ogórkami.

Jeżeli Smoku i inni z Canal+ wiedza, lub przypuszczają, że jak kupią Serie A będzie trudno, lub polegną w boju o LM to niech ją odpuszczą. Trudno się mówi, ale nic luki nie zastąpi we wtorkowe i środowe wieczory. Serie A wtedy nie gra, a w weekendy i tak jest sporo lig w Canal+.
                      Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                      Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

Gościu, powtarzasz się.
                        nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

to niech kupią ligę fińską, armeńską i węgierską- wtedy Twój argument "i tak jest sporo lig" będzie jeszcze mocniejszy- sporo szrotu nic nie daje- może być 30 meczy w weekend i z 10 w LE, a tak nie będzie nic godnego oglądania, jeśli nie będzie w kupionych rozgrywkach tak wysokiego, jak i wyrównanego poziomu.

Komentarz

@yasio a co Cie tak kreci w tej makarońskiej kopanej Jak po dotknięciu piłki sie obalają z aktorskim grymasem łapówkowicze
                            Pozdrawiam EagleEye
                            TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

zgaduję, że ligi włoskiej nie oglądałeś zbyt intensywnie w ciągu ostatnich... powiedzmy 5-8 lat?
                              Obecnie to bardzo atrakcyjna liga,wokół której krąży wiele stereotypów- niezasadnych. Wystarczy spojrzeć na spłaszczenie tabeli, liczbę goli na mecz itp.- to wszystko plasuje ją w czołówce, ale cóż... stereotypy.. np. milan nazywa się do dziś domem starców, mimo, że w tym sezonie ze średnią wieku około 26 mają czwartą najmłodszą drużynę w lidze, a i wzeszłym należeli do najmłodszych, ale cóż "spece" wiedzą lepiej- tak samo z catanaccio czy nadmiernym aktorstwem- zaufaj mi- podchodząc do niej bez tego bagażu odkryjesz świetną ligę, dla mnie absolutny nr 2 w europie.

Komentarz

To tutaj gra się systemem 3-5-2 tak dla przypomnienia.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+