Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serie A (liga włoska)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) sebinho86 Zobacz post
    Czy już wiadomo coś na temat transmisji rozgrywek włoskiej Serie A?
    Podobno nie będzie.....
    powód : "rozdawnictwo za darmoszke pakietów NC+ przez konsultantów"

Komentarz

A mnie dziś konsultant zadziwił. Starał się mnie przekonać do pozostania w NC+ między innymi tym, że platforma posiada prawa do wielu lig europejskich między innymi włoskiej SerieA. Mówię więc, że do serieA to już chyba nie macie praw, a on, że faktycznie, ale za to mają prawa do SerieA hiszpańskiej .... o ja pierdziu

Komentarz

a co to jest Hiszpańska Serie A?

Komentarz

napisał(a) krab13 Zobacz post
          a co to jest Hiszpańska Serie A?
          To już trzeba pytać wyedukowanego konsultanta.

Komentarz

Serie A sezon 2013/14 będzie w NC+ na nSport.

Jest potwierdzenie bynajmniej ja takie zobaczyłem na Facebooku nSport:

Prawa do transmisji nSport HD w tym roku prezentują się następująco:

Piłka nożna: (Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, T-Mobile Ekstraklasa, Ligue 1, La Liga i Serie A)

Boks: (Prizefighter series, World Series of Boxing)

Żużel: (Enea Ekstraliga, mecze towarzyskie reprezentacji Polski)

Tenis: (Puchar Davisa, Fed Cup).

p.s w głównym komunikacie nie napisali ze jest Serie A ale nSport dodał komentarz ze Serie A również będzie.
            sigpic

Komentarz

Ale to jest fanpage, a nie oficjalna strona kanału.
              nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                Ale to jest fanpage, a nie oficjalna strona kanału.
                W ofercie nSport HD znajdują się transmisje spotkań Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej UEFA, a także ligi włoskiej.

Link: http://ncplus.pl/oferta/kanaly/nsport-hd

Teraz wystarczy?
                sigpic

Komentarz

Skoro Smokowski mówi, że nie mają praw, bo aktualnie nikt ich nie ma, to jakim cudem są w nSport? Pewnie nie zaktualizowali opisu i stąd ta pomyłka.
                  nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) Xperi4 Zobacz post

Jest potwierdzenie bynajmniej ja takie zobaczyłem na Facebooku nSport:
                    To mi wystarcza, że to informacja nieprawdziwa.

Komentarz

Nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia. Pewnie nic z tego nie będzie. Oglądajcie sobie ligę polską, pozdrawiam...

Komentarz

Szkoda tej ligi. Wystarczyłby nawet 2 mecze, Inter, Milan, Juventus, Fiorentina, Roma, Lazio, Udinese, Parma... tyle zespołów dobrych, a nikt nie chce pokazywac tej ligi. Szkoda.
                        Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

No cóż, jak pośrednicy są kretynami to nie ma się co dziwić.

Komentarz

Rok temu canal plus stracił prawa do serie a i przeszedłem do n-ki żeby oglądać ligę włoską. Później zamieszanie z fuzją cyfry i n, a teraz nc plus na dzień dzisiejszy nie ma praw do serie. Żenada!

Komentarz

NIE dla Serie A w nc+. Dlaczego? Nikt tego nie ogarnię, jest i tak tyle meczy, że każdy znajdzie coś dla siebie.
                              Po co pchać się w kupno Serie A i potem się spłukać?

Może się okaząć, że nc+ kupi Serie A a straci LM i wtedy będzie lipa. Bo we wtorek i środy ligi nie ma, a i tak jak na razie bez Serie A jest sporo spotkań.
                              LM musi zostać i nawet niech się nie pchają w umoczenie kasy na Serie A
                              Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                              Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

bardzo niezgadzam sięz przedmówcą- dla mnie np. liga francuska to śmieciowy produkt, tak jak i w hiszpańskiej intersujące będą 2 mecze w sezonie bo te ligi są tak bardzo nierówne, nawet liga mistrzów do fazy playoff nie wywołuje we mnie większych emocji, ale za to premiership i seria a to pierwszorzędzne produkty- ligi w których ekip na podobnym poziomie jest sporo, a dodatkowo pojawiają się "smaczki" w postaci występów polaków. Kto mówi o nieatrakcyjności seria a widocznie nie oglądał jej od lat. Dla mnie brak seria a to byłaby gigantyczna porażka i jedno z większych rozczarowań- w przeszłości i w przyszłości to wyłącznie ta liga dla mnie jest decydująca o wyborze dostawcy tv- żadne tam ligi mistrzów, gdzie ciekawie jest pod koniec i może z 7-8 meczów w sezonie to perełki. I zapewniam przedmówcę, że nie jestem sam w takim przekonaniu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+