Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Primera Division (liga hiszpańska)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) leszekolłowski Zobacz post
    Moje pytanie ile trzeba podpisów żeby pan który nie potrafi mówić przestał komentowac mecze ligi hiszpanskiej ? To jest powazna splawa bo gdy leal gla z villaleal to boghdan tomaszewski się w grobie przewraca !!!!! Panowie to jest możliwe tylko w polsce ! Sam znam kilkadziesiat osób które nie oglądają ligi hiszpanskiej dzięki panu który gada jakby miał kluski w ustach. Może mu dodajcie jeszcze nine terrientew i hannę gronkiewicz waltz . Ludzie dzieci się uczą źle mówić przez tego pana . Proszę zróbcie coś z tym. Albo się nauczy mówić bo nie umie albo niech wraca do gazety. Ewentualnie dodajcie druga wersję językowa do wyboru nawet po arabsku .
    Napisz maila ze swoimi uwagami albo komentarz na FB na profilu Canal+ Sport/ nSport+
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Niech dadzą chociaż możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej bez komentatora.

Komentarz

buuu

... Sport na wyłącznosc i w najwyższej jakości... Płace 100 zł żeby słuchać gościa mającego upośledzony aparat mowy, co gorsze ten pan sprzyja zjawisku dyslalii spolecznej czyli jeśli nasze dziecko tego rerania słucha może też tak zacząć rerac i co najlepsze możliwe że tak mu zostanie. Rodzice uważajcie. Ja szanuje tego pana lubię czytać jego artykuły ale w tv to on może podkładac głos w kroliku baksie gdy ten z wąsem wybije mu dwie jedynki (o kulwa telaz nie poglyze malchewki) . Dajcie go jako lektora do serialu i obserwujcie jak spada oglądalność bo seriali nie macie na wyłącznosc .

Komentarz

napisał(a) leszekolłowski Zobacz post
          ... Sport na wyłącznosc i w najwyższej jakości... Płace 100 zł żeby słuchać gościa mającego upośledzony aparat mowy, co gorsze ten pan sprzyja zjawisku dyslalii spolecznej czyli jeśli nasze dziecko tego rerania słucha może też tak zacząć rerac i co najlepsze możliwe że tak mu zostanie. Rodzice uważajcie. Ja szanuje tego pana lubię czytać jego artykuły ale w tv to on może podkładac głos w kroliku baksie gdy ten z wąsem wybije mu dwie jedynki (o kulwa telaz nie poglyze malchewki) . Dajcie go jako lektora do serialu i obserwujcie jak spada oglądalność bo seriali nie macie na wyłącznosc .
          Wyślij dziecko na dwór, a nie do telewizora - to przede wszystkim. Wtedy nie przejmie złych nawyków od gościa z nc+.

Komentarz

Koniec sezonu liga bbva , połowa Czerwca i nadal żadnej informacji czy Od Sezonu 2015/2016 nadal Liga Hiszpańska będzie w nC+ ! ?

Kiedy będziemy wiedzieć na czym My abonenci którzy są w nC+ z powodu ligii bbva korzystają z nC+ , jezeli operator rezygnuje z Ligii , to Ja również z nC+ bo wtedy nie opłacalne mieć kanały Premium
            Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Ja mam podobnie chociaż mnie trzyma jeszcze Liga Mistrzów...

Mógłby ktoś z przedstawicieli podać informacje co z prawami do ligi hiszpańskiej? Kiedy będzie coś wiadomo?

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
              HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

Po raz XX , zadaje pytanie i proszę o ,,jakiś konkret,, 23Sierpnia sratuje 1kolejka Primera Division , i kiedy platforma poda oficjalną Informację Czy Zdobyli Prawa do transmisji czy nie??

Bo przecież nie będę oglądał żałosnej EKSTRA??KLASY??
                Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Gdyby zakupili prawa to już by to podali.

Komentarz

@randalfff,
                    nadal toczą się procesy przetargowe. O pełnym kształcie naszej oferty sportowej na najbliższy sezon, poinformujemy po ich zakończeniu.

Komentarz

O La Liga walczą Eleven z Canal+. Brak określonego terminu rozstrzygnięcia przetargu.

źródło: Piotr Koźmiński na tt.

I jeszcze coś:
                      Co do walki o La Liga. Na razie Eleven zaoferowalo nieco wiecej kasy niz NC+, ale NC+ walczy i nie zamierza odpuszczac.
                      https://twitter.com/matiswiecicki
                      Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2015-07-20, 19:27.

Komentarz

Powiedzcie mi co to jest ten Eleven ?
                        Pierwszy raz o tym słyszę.
                        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

napisał(a) kaeres Zobacz post
                          Powiedzcie mi co to jest ten Eleven ?
                          Pierwszy raz o tym słyszę.
                          Zapytaj wujka Google. To takie trudne? On wie wszystko.
                          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

i Zostało już 2 tygodnie do Startu Primera División (ligi BBVA) i nadal CISZA na temat Czy nC+ będzie miała prawa do transmisji !!!!

Czy jest już coś Wiadome co dalej z Hiszpańską !! ??

Komentarz

napisał(a) randalfff Zobacz post
                              Koniec sezonu liga bbva , połowa Czerwca i nadal żadnej informacji czy Od Sezonu 2015/2016 nadal Liga Hiszpańska będzie w nC+ ! ?

Kiedy będziemy wiedzieć na czym My abonenci którzy są w nC+ z powodu ligii bbva korzystają z nC+ , jezeli operator rezygnuje z Ligii , to Ja również z nC+ bo wtedy nie opłacalne mieć kanały Premium
                              Wygrał elevensport.Oficjalnie już podali na Twitterze.

Komentarz

napisał(a) Ola223 Zobacz post
                                Wygrał elevensport.Oficjalnie już podali na Twitterze.
                                Czyżby troll ?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+