Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Primera Division (liga hiszpańska)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Poprawione na Real Betis. Mam nadzieję, że teraz jest ok

Komentarz

14. KOLEJKA PRIMERA DIVISION NA KANAŁACH PLATFORMY NC+

Zapraszamy na 14. kolejkę hiszpańskiej Primera Division. W zbliżający się weekend zobaczymy łącznie cztery spotkania. Najwięksi gracze ligi, tym razem podejmą przeciwników ze środka tabeli. Mamy szansę na festiwal bramek?
      Zachęcamy także do zapoznania się pełną treścią informacji prasowej, w której odnajdziecie zapowiedzi spotkań, komentarz naszego eksperta oraz plan weekendowych transmisji rozgrywek lig zagranicznych w kanałach nc+: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=66157

Plan transmisji:

sobota, 23 listopada:
      15:55 FC Barcelona - Granada, CANAL+ Family2
      komentują: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
      21:55 Atletico Madryt - Getafe, CANAL+ Family
      komentują: Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła
      19:55 Almeria – Real Madryt, CANAL+ Family
      komentują: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 24 listopada:
      20:55 Sevilla FC – Real Betis, CANAL+ Family2
      komentują: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
      23:00 Sport+ - magazyn, CANAL+ Sport
      lektor: Rafał Dębiński

poniedziałek, 25 listopada:
      17:00 La Liga - magazyn, CANAL+ Sport

Komentarz

Miłośników Primera Division zapraszamy na cztery transmisje, z których na pierwszy plan wysuwa się niedzielny mecz Athletic Bilbao - FC Barcelona. Z kolei kibice „Królewskich”, swój zespół zobaczą dzień wcześniej, w pojedynku z Realem Valladolid.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią informacji prasowej, w której znajdziecie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń najbliższych dni, szczegółowy plan zbliżających się transmisji rozgrywek lig zagranicznych w kanałach nc+ oraz komentarz naszego eksperta.

Plan transmisji:

piątek, 29 listopada:
        21:55 Villarreal - Malaga, CANAL+ Family

sobota, 30 listopada:
        19:55 Real Madryt – Real Valladolid, CANAL+ Family

niedziela, 1 grudnia:
        16:55 Granada – Sevilla CF, CANAL+ Family
        20:55 Athletic Bilbao – FC Barcelona, CANAL+ Family2
        komentują: Rafał Wolski, Maciej Murawski
        23:00 Sport+ - magazyn, CANAL+ Sport
        lektor: Rafał Dębiński

poniedziałek, 2 grudnia:
        17:00 La Liga - magazyn, CANAL+ Sport

Komentarz

Już jutro wielki finał La Liga w nc+! Mecz FC Barcelona – Atletico Madryt, rozstrzygnie losy tytułu w lidze hiszpańskiej. Gorąco zapraszamy do śledzenie z nami tego wyjątkowego spotkania, a już teraz do odwiedzin specjalnej strony internetowej poświęconej meczowi: http://www.canalplus.pl/sport/mecz/b...-atletico/1314.

Zachęcamy również do obejrzenia zapowiedzi: https://www.youtube.com/watch?v=jf2W...ature=youtu.be

Więcej o weekendowych meczach lig zagranicznych, odnajdziecie w informacji prasowej: http://forum.ncplus.pl/forum/showthr...429#post771429

Komentarz

Aż grzech ominąć taki finał Raczej zbrodnia

Komentarz

BBVA

Czy ktoś może wyłączyć Murawskiego z meczu Walencja-Sevilla? Faceta nie da się słuchać.To nie radio ja mam obraz

Komentarz

napisał(a) Janusz Borkowski Zobacz post
                Czy ktoś może wyłączyć Murawskiego z meczu Walencja-Sevilla? Faceta nie da się słuchać.To nie radio ja mam obraz
                Volume - lub kliknąć Mute.
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

http://www.weszlo.com/2015/01/25/his...row-czesc-392/

Komentarz

Licencja na transmitowanie La Ligi

Witam, czy nc+ przedłuży licencję na transmitowanie ligi hiszpańskiej? Słyszałem, że prawa kończą się po obecnym sezonie, a nie ukrywam, że zainwestowałem w tę telewizję ze względu na tą ligę.

Komentarz

napisał(a) Piotrek16 Zobacz post
                      Witam, czy nc+ przedłuży licencję na transmitowanie ligi hiszpańskiej? Słyszałem, że prawa kończą się po obecnym sezonie, a nie ukrywam, że zainwestowałem w tę telewizję ze względu na tą ligę.
                      podpinam się do tego kiedy oficjalna informacja ? , rownież mam nC+najbardziej ze względu na Ligę Hiszpańską .

Jeżeli Liga Hiszpańska od padnie od sezonu 2015/2016r to nC+ upadnie pod wzgledem klientów
                      Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

napisał(a) randalfff Zobacz post
                        podpinam się do tego kiedy oficjalna informacja ? , rownież mam nC+najbardziej ze względu na Ligę Hiszpańską .

Jeżeli Liga Hiszpańska od padnie od sezonu 2015/2016r to nC+ upadnie pod wzgledem klientów
                        Podbijam i czekam na odpowiedź.

Komentarz

napisał(a) Piotrek16 Zobacz post
                          Podbijam i czekam na odpowiedź.
                          Mógłby ktoś odpowiedzieć kiedy będzie coś wiadomo?

Komentarz

@Piotrek16
                            Jak będzie coś wiadomo, damy znać.

Komentarz

napisał(a) Kamil.K_nc+ Zobacz post
                              @Piotrek16
                              Jak będzie coś wiadomo, damy znać.
                              Cieszę się, że ktoś odpowiedział, dziękuję Mam nadzieję, że Wam się uda ;)

Komentarz

niepowazny komentatol

Moje pytanie ile trzeba podpisów żeby pan który nie potrafi mówić przestał komentowac mecze ligi hiszpanskiej ? To jest powazna splawa bo gdy leal gla z villaleal to boghdan tomaszewski się w grobie przewraca !!!!! Panowie to jest możliwe tylko w polsce ! Sam znam kilkadziesiat osób które nie oglądają ligi hiszpanskiej dzięki panu który gada jakby miał kluski w ustach. Może mu dodajcie jeszcze nine terrientew i hannę gronkiewicz waltz . Ludzie dzieci się uczą źle mówić przez tego pana . Proszę zróbcie coś z tym. Albo się nauczy mówić bo nie umie albo niech wraca do gazety. Ewentualnie dodajcie druga wersję językowa do wyboru nawet po arabsku .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+