Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nSport+ HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) kun Zobacz post
    Z innej bajki, ja jeszcze nie migrowałem (na razie mnie nie chcą, bo żadnego kontaktu z ich strony) mam najtańszy pakiet (39zł w n) czy jest możliwość bym miał odblokowane nsport na kanale 36 ??
    raczej nie
    sigpic

Komentarz

Czy Ryczel już po pierwszym orgazmie, bo Szpaka słucham?
      Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

wg mnie bardzo dobrze komentuje ryczel

komentator ma się emocjonować meczem a nie zachowywać się jakby był na stypie

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post

jak komuś nie pasuje to jest Szpakowski na jedynce,tam jest komentarz poprawny politycznie.
          wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
          i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
          oni też mają swoją opowieść.
          unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post

Niech się emocjonuje ale niech nie drze [ciach]
            Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-25, 07:34. Powód: Netykieta
            Gooner Till I Die!

Komentarz

zacznijmy od tego, że jak masz zamiar pisać posty to odnoś się kulturalnie do innych

do tego przecież jak się emocjonuje, to jak ma to robić?
              szeptem?

Komentarz

po tym meczu...RYCZEL odejdzie z NC+

Komentarz

[ciach]
                  kurczę, że też musiała się akurat teraz trafić delegacja. Z dala od kraju nawet Szpaka nie mam możliwości posłuchać, a co dopiero Serka Ryczela...
                  Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-25, 07:33. Powód: Edycja cytatu

Komentarz

Ryczela uważałem, za normalnego gościa, ale wczoraj zhańbił nasz naród. Po co krzyczeć tyle sekund gool? Przecież to było niesmaczne i sztuczne. To było strasznie naprawdę strasznie :/

Jeżeli Ryczel ma tak wiszczeć jak dzieciak to lepiej niech skończy komentowanie. Jagoda przy nim to mistrz, Szpako także.
                    Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
                    Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

A mnie Ryczel w tym meczu odpowiadał. Był w miarę obiektywny, nie szarżował - był ok. Chałaśkiewicz niestety bardziej stronniczy, stosując jego ulubiony epitet, to nie był wyśmienitym ekspertem w tym meczu. ;)

Komentarz

"Panie Bartku..." Jak w szkle kontaktowym
                        Jednak wolę Ryczela.
                        BOX+ DVB-T - Canal+Platinum

Komentarz

Stylizuje się na Twarowskiego, który mówi też panie Rafale podczas komentowania
                          nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

wczoraj nawet Jagoda dawał rade ;) brawo, że nie było sRyczela!

Komentarz

Ryczel będzie na finale, dlatego wczoraj nie komentował

Komentarz

Finał pewnie będą komentować Ryczel i Chałaśkiewicz, bo oni są od niemieckiej piłki.
                                nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+