Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nSport+ HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) waldikens Zobacz post
    szkoda ze nie bedzie eurosportu w nc+
    Wie ktos co bedzie z turniejami wielkiego szlema i nie tylko?
    jestem fanem tenisa
    Po co wy się nakręcacie na zapas?
    nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Ja wogóle nie oglądam eurosportu lubię zagraniczną piłkę i żużel ale mogę pocieszyć tych co oglądają że to jakąś bójda jest na tą chwilę a jeśli stanie się faktem to macie eurosport germany numer 585 w nbox a tego to napewno nie zabiorą.

Komentarz

Tak? Chyba z Astry, bo z HB na pewno nie.

Komentarz

Nie wyobrażam sobie braku w NC Eurosportów.

A co do N-sport to we wtorek będzie mecz Ligi Mistrzów na N-sport czy tylko Canal + ??

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
          HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

i tu i tu .
            2 pudła ADB

Komentarz

Wlasnie ogladam powtorke PPP - ten żart Macieja Terleckiego z tym, zeby razem poszli pod prysznic byl po prostu niesmaczny. Ogolnie realizacja - katastrofa!! Tego sie ogladac nie da

Komentarz

E tam, PPP jest spoko. Fakt, czasami niektórzy goście (szczególnie p.Terlecki i Jagoda) czasem coś palną, ale ogólnie lubię ten program. Przynajmniej nie jest sztywno.
                Obejrzyj tercet geriatryczny (Szpakowski, Gmoch, Engel, Szczepłek) na TVP Sport (4-4-2), to zatęsknisz za Poniedziałkowym Programem Piłkarskim.
                Przed migracją: WPT bez opcji dodatkowych za 59/mc
                Po migracji: Canal+ Silver z 6x Canal+ na 12mc za 64/mc

Komentarz

chyba kwartet.

Komentarz

Niestety oba magazyny publicystyczne w poniedziałki są beznajdziejne. 4-4-2 oglądalem raz w życiu około rok temu i więcej tego nie oglądam. PPP kiedyś oglądalem w miarę możliwości dośc często, ale w ostatnich 12 miesiącach staram sie unikac tego programu. NIestety poziom ekspertów dramatycznie słaby i irytujący, a co najsmutniesze to każdy myśli iż pozjadał wszystkie rozumy. Jedyni komentatorzy z N których da się słuchac to Gleń i Marchiński. Eksperci to niestety dramat a Terleckiego i Jagody to sie nie da słuchac

Komentarz

Takie PPP miałby sens, ale z ekspertami od C+. Formuła programu nie jest zła, ale ludzie do tego programu są fatalni. Dać Nahornego/Rudzkiego, Mielcarskiego/Węgrzyna/Wieszczyckiego, Orłowskiego, Lipińskiego, Białasa i jakiegoś komentatora, do tego prowadzący Wolski np. i już program byłby całkowicie inny.
                      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Chciałem wyrazić swoje zażenowanie poziomem komentowania spotkań przez Sergiusza Ryczela. Jak widać tysiące negatywnych opinii na jego temat po meczu Borussi z Malagą nie przyniosło skutków i nSport po raz kolejny dopuszcza tego niekompetentnego komentatora do mikrofonu, również w meczu z BVB! Po raz kolejny zamiast obiektywnego komentarza usłyszymy pełen stronniczych komplementów w stronę BVB i R.Lewandowskiego komentarz pana Ryczela, przez co wspaniałe futbolowe widowisko zostanie znów zepsute przez żenującego komentatora.

Komentarz

Moim zdaniem Tuzimek specjalnie wsadził Ryczela na mecz Borussii, aby zrobić na złość krytykantom. Po meczu z Malagą szef nSportu bardzo bronił Ryczela twierdząc, że komentował dobrze, z emocjami i chyba krytykanci nie chcieliby, aby komentował mecz głosem Jaruzelskiego.

I w ten sposób krytykanci będą jeszcze bardziej wku*wieni, a kibice zachwyceni Ryczelem będą jeszcze bardziej usatysfakcjonowani.
                          Przed migracją: WPT bez opcji dodatkowych za 59/mc
                          Po migracji: Canal+ Silver z 6x Canal+ na 12mc za 64/mc

Komentarz

napisał(a) Pablo1919 Zobacz post
                            Chciałem wyrazić swoje zażenowanie poziomem komentowania spotkań przez Sergiusza Ryczela. Jak widać tysiące negatywnych opinii na jego temat po meczu Borussi z Malagą nie przyniosło skutków i nSport po raz kolejny dopuszcza tego niekompetentnego komentatora do mikrofonu, również w meczu z BVB! Po raz kolejny zamiast obiektywnego komentarza usłyszymy pełen stronniczych komplementów w stronę BVB i R.Lewandowskiego komentarz pana Ryczela, przez co wspaniałe futbolowe widowisko zostanie znów zepsute przez żenującego komentatora.
                            Akurat w przypadku tego meczu jest alternatywa w postaci tv publicznej

Komentarz

napisał(a) cyfraplus Zobacz post
                              Moim zdaniem Tuzimek specjalnie wsadził Ryczela na mecz Borussii, aby zrobić na złość krytykantom. Po meczu z Malagą szef nSportu bardzo bronił Ryczela twierdząc, że komentował dobrze, z emocjami i chyba krytykanci nie chcieliby, aby komentował mecz głosem Jaruzelskiego.

I w ten sposób krytykanci będą jeszcze bardziej wku*wieni, a kibice zachwyceni Ryczelem będą jeszcze bardziej usatysfakcjonowani.
                              Bo mnie jego komentarz się podobał, gdyby taki mecz komentował Kalinowski to zabiłby ten mecz swoim nudnym głosem.

Komentarz

Z innej bajki, ja jeszcze nie migrowałem (na razie mnie nie chcą, bo żadnego kontaktu z ich strony) mam najtańszy pakiet (39zł w n) czy jest możliwość bym miał odblokowane nsport na kanale 36 ??

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+