Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nSport+ HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

A co z programem PPP w poniedziałek? Czyż by koniec audycji, czy wyjątek ze względu na mecz Serii A? Lubie ten program i szkoda jak by go zawiesili!
    NC+: turboBOX+
    pakiet COMFORT+EXTRA+CANAL+ x8
    DVB-T

Komentarz

Według strony http://www.teleman.pl, jest to tylko wyjątek ze względu na mecz Serie A. W następny poniedziałek PPP jest już uwzględniony w programie.

Komentarz

Przecież ten program był nic nie wart. GAdają jak przekupki na targu. Ryczel siedzi rozpizdzony na krezśle, jakby po 5 piwie był, a Kalinowski zgrywa guru piłki nożnej i próbuje zakasować na każdym kroku kolegów/ Terlecki z kolei podpala się w dyskusji jak 13 latek przy rozmowie o starszych koleżankach które widział nw w-fie. Poziom dyskusji fatalny, nie ma o czym mówić. Niech lepiej szybko wprowadzają standardy z canal plus.

Komentarz

a jakie mecze LM teraz we wtorek i środę pokaże nsport?
          comfort+extra+ multi+ 8c+ HBO - 59 zł

Komentarz

Na nSport nie ma już Poniedziałkowego Programu Piłkarskiego, czy jak on się tam nazywał. Wątpię, że to sprawa meczu ligi włoskiej. Może skład gadających głów został zminimalizowany do kilku tylko osób lub Canal+ nie pozwoli robić cyrku z tej stacji już. Bo zawsze to był kabaret i cyrk.
            Nowa umowa: Comfort+ + Extra+ + 6xCanal+ + HBO 9 miesięcy - 49 zł
            Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

napisał(a) bobo20 Zobacz post
              a jakie mecze LM teraz we wtorek i środę pokaże nsport?
              Galata - Real i Juve - Bayern.
              nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Poniedziałkowy Program Piłkarski pozostaje w ofercie nSport HD. Najbliższa emisja 15.04.2013 o godz. 21.00

Komentarz

czyli dalej będzie pokazywana parodia magazynu piłkarskiego w roli głównej z Jagodą...

Komentarz

Akurat Jagoda to trzyma jakiś poziom. Można go nie lubić za jego styl, ale raczej wyróżnia się pozytywnie.

Komentarz

jagoda jest najgorszy. nawet google o tym wie, wpiszcie "wojciech jagoda n" w wyszukiwarce i sprawdźcie propozycje

Komentarz

Moim zdaniem nSport jest zaćmiony tymi Canal+. Wczoraj nawet nie wiedziałem, że leci mecz na nSporcie. Byłem zajęty Canal plusami.
                        nSport powinien się przekształcić w Sport+ np, dostępny oczywiście od Universe+.
                        A to mi się nigdy nie zdarza, zapomnieć kto z kim gra A przecież nSport jest za Canal+ Sport a ja tego nie zauważyłem, że leci na nim mecz. Odruchowo omijałem ten kanał w dni powszednie zza wyjątkiem LM i LE.
                        Po 12 miesiącach Comfort+ 6cCanal+ - 59 zł z możliwością dokupienia Extra+ za 10 zł. Umowa na 24 miesiące

Komentarz

ENEA Ekstraliga 2013
                          Startujemy: Niedziela 14 Kwietnia 2013
                          3 Kolejka

16:00 Lechma Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra - nSport
                          16:00 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - mecz rezerwowy
                          18:00 Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław
                          18:30 Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów - nSport
                          18:30 Unia Tarnów - FOGO Unia Leszno - przełożony

Nie mogę uwierzyć w plan transmisji tv. Unibax Toruń bez relacji live? Włókniarz Częstochowa vs Polonia Bydgoszcz mecz rezerwowy?

Komentarz

Cieszę się, że ludzie nSportu też zajmą się żużlem. Ciekawi mnie, jak się sprawdzą.

Komentarz

napisał(a) StraMoldas Zobacz post
                              Cieszę się, że ludzie nSportu też zajmą się żużlem. Ciekawi mnie, jak się sprawdzą.
                              Produkcją sygnału z żużla zajmują się ludzie z canal+, nSport wysyła tylko komentatorów na dwie z czterech możliwych transmisji.

Komentarz

napisał(a) thonka Zobacz post
                                Produkcją sygnału z żużla zajmują się ludzie z canal+, nSport wysyła tylko komentatorów na dwie z czterech możliwych transmisji.
                                Multiproduction to jednak nie to samo co Canal+.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+