Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nSport+ HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Oprócz meczu Ruch-Podbeskidzie jak już było wcześniej mówione i spekulowane mecz Śląsk Wrocław-Górnik Zabrze również tylko w n SPORT HD. Wszystkie pozostałe mecze Ekstraklasy [6] będzie transmitowane z retransmisji na kanale nSport hd i na żywo w Canal+

Komentarz

Czy PPP to zawsze taki kabaret jak dziś? Terlecki jest niesamowity, jemu nie można zwrócić uwagi. A jak na początku kłócił się z Ryczelem to już myślałem, że wstanie i mu przylutuje
      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

Ten program to jest dno kompletne. Fajnie jak by po połączeniu dali w tym czasie powtórkę Ligi Plus Ekstra czy jakoś tak, tam podobno są poważni goście i nie ma rozmowy jak między pijaczkami pod sklepem czyli ten co głośniejszy ten mówi. Od jakiegoś czasu unikam PPP i mam nadzieję iż za tydzień będzie to ostatni program w tej stacji

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
          Czy PPP to zawsze taki kabaret jak dziś? Terlecki jest niesamowity, jemu nie można zwrócić uwagi. A jak na początku kłócił się z Ryczelem to już myślałem, że wstanie i mu przylutuje
          Ma wielki łeb i Ryczelowi łatwiej by było go trafić.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
            Ma wielki łeb i Ryczelowi łatwiej by było go trafić.

Komentarz

napisał(a) mariuszo21 Zobacz post
              Ten program to jest dno kompletne. Fajnie jak by po połączeniu dali w tym czasie powtórkę Ligi Plus Ekstra czy jakoś tak, tam podobno są poważni goście i nie ma rozmowy jak między pijaczkami pod sklepem czyli ten co głośniejszy ten mówi. Od jakiegoś czasu unikam PPP i mam nadzieję iż za tydzień będzie to ostatni program w tej stacji
              Już w niedziele 7 kwietnia na n sporcie Liga+Extra,chociaż i tak ja najlepiej lubie oglądać PPP

Komentarz

Panowie i panie interesuje mnie jedna sprawa. W jakie kanały należy się uzbroić aby oglądać całą ligę Mistrzów tak jak to przed tą durnowatą zmianą było na npremium oraz nsport.

Komentarz

Canal+Platinium 119zł/miesiąc
                  2 pudła ADB

Komentarz

napisał(a) niebond Zobacz post
                    Canal+Platinium 119zł/miesiąc
                    Za 99zł dają w ofercie dla łosi (23), więc pewnie idzie coś jeszcze utargować .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                      Za 99zł dają w ofercie dla łosi (23), więc pewnie idzie coś jeszcze utargować .
                      Mimo to ta oferta jest nie poważna. Rezygnuje z oferty NC+

Komentarz

Czyli ci którzy mają do tej pory wykupiony pakiet N z Npremium , automatycznie zostaną przerzuceni na tego pakiet silver?

Komentarz

http://media2.pl/media/101625-Ekstra...lus-Extra.html

Czyli nSport bez ekstraklasy w tym sezonie ramówka do korekty. Super co pare dni zmieniają, ja nie nadążam za ich myśleniem
                          NC+: turboBOX+
                          pakiet COMFORT+EXTRA+CANAL+ x8
                          DVB-T

Komentarz

napisał(a) wierucha Zobacz post
                            http://media2.pl/media/101625-Ekstra...lus-Extra.html

Czyli nSport bez ekstraklasy w tym sezonie ramówka do korekty. Super co pare dni zmieniają, ja nie nadążam za ich myśleniem
                            Nie masz za czym tęsknić Ekstraklasa - Ekstraklapa !!! Oglądałem parę spotkań w tym derby Warszawy w Canal + i spać można poziom marny jednak nie ma to jak LM i LE.Pozdrawiam
                            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Zakiwają się na smierć w tej platformie. Bo takiego chaosu organizacyjnego nie widziałem już dawno. Najpierw idzie info, że Ekstraklasa będzie na nSport. Nawet w programie na ncplus.pl są w ten weekend retransmisje 2 meczów + 1 na żywo ( Śląsk - Górnik). Teraz idzie jakiś komunikat, ze jednak nie.

Jak to dobrze, że wczoraj wysłałem wypowiedzenie. Bo współpraca z kimś takim, nie jest warta złamanego grosza, a co dopiero kilkudziesięciu złotych miesięcznie.
                              | Nie czyń priorytetu z kogoś, kto ma cię tylko za opcję. |

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                                Nie masz za czym tęsknić Ekstraklasa - Ekstraklapa !!! Oglądałem parę spotkań w tym derby Warszawy w Canal + i spać można poziom marny jednak nie ma to jak LM i LE.Pozdrawiam
                                W sumie masz racje!
                                NC+: turboBOX+
                                pakiet COMFORT+EXTRA+CANAL+ x8
                                DVB-T

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+