Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eurosport HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Eurosport HD

  W wątku tym zachęcamy do dyskusji na temat kanału Eurosport HD.

 • #2
  informacja z oferty:
  http://ncplus.pl/sklep/promocje/comfortplus

  Eurosport
  Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1  Regulamin:

  Rozdział V. Usługi
  1. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.


  To samo jest przy kilkunastu kanałach!


  No i jak tu migrować do NC+ skoro możecie sobie sobie usuwać kanały?

  Komentarz


  • #3
   Tak brak gwarancji eurosportów to lekka żenada, to są najczęściej oglądane przeze mnie kanały sportowe, nie wszyscy są fanami kopaniny.

   Komentarz


   • #4
    Dalibyście spokój już z tą pogardą do piłki nożnej.

    Komentarz


    • #5
     Czy któryś z konsultantów może napisać czy Eurosport na 100% zostanie w nc+ ? Z uwagi na Bundeslige na tym kanale zależy mi najbardziej...

     Komentarz


     • #6
      Nie zadawaj takiego pytania bo jak powinieneś się domyślać tego prawdopodobnie jeszcze teraz nikt nie wie. Zależy jaką uda się platformie podpisać umowę z nadawcą Eurosportu. Gdyby nawet wiedzieli, że za ileś tam m-cy Eurosportu nie będzie to z takim wyprzedzeniem nikt nie miałby prawa o tym napisać.

      Komentarz


      • #7
       W bardzo wieli wątkach, postach pojawia sie jakaś informacja, że jakieś kanały mogą zniknąć bez ob............................ itd. Jest gdzieś oficjalne info? przybliżcie coś.

       Komentarz


       • #8
        Leonie, najprościej chyba jest tu wyjaśnione:
        satkurier.pl/news/83998/po-usunieciu-tych-kanalow-z-nc-nie-zerwiesz-umowy.html
        To co dobre już n(ie) wróci

        Komentarz


        • #9
         Eurosport (jak i kilkanaście innych kanałów) wg oferty oraz regulaminu nie jest kanałem gwarantowanym przez NC+ i w każdej chwili może zostać wycofany z oferty, bez możliwości wypowiedzenia umowy z tego tytułu.

         Komentarz


         • #10
          Z tego co można doczytać w innym wątku, któryś z konsultantów palnął do klienta tekst (klient chciał universe): lubi Pan oglądać sport, to po 31 sierpnia może Pan żałować, wtedy kończy się umowa z dystrybutorem i kanały mogą zniknąć z oferty.
          Ostatni raz edytowany przez pszczolek_ligowiec; 2013-03-23, 20:26.
          Redaktor techniczny portalu ************

          Komentarz


          • #11
           napisał(a) pszczolek_ligowiec Zobacz post
           Z tego co można doczytać w innym wątku, któryś z konsultantów palną do klienta tekst (chciał universe): lubi Pan oglądać sport, to po 31 sierpnia może Pan żałować, wtedy kończy się umowa z dystrybutorem i kanały mogą zniknąć z oferty.
           Będą starali się wynegocjować i podpisać nową. Brak Eurosportów to gwóźdź do trumny. Eurosport chętnie oglądają także ludzie średnio sport lubiący i piłki nożnej w ogóle nie oglądający, lubiący różne inne gatunki sportu.

           Komentarz


           • #12
            Co za żenada, przecież Eurosport to klasa sama w sobie i Nsport nawet do pięt jej nie dorasta. A cwaniaki nawet tego kanału nie mogą zagwarantować dlaczego ?
            Wg mnie za duża konkurencja z ich topowymi kanałami sportowymi, przecież nie na rękę jest udostępniać taki kanał już w najtańszym pakiecie więc lepiej napisać że się nie dogadali i zapraszają do wyższego pakietu gdzie są "super" kanały sportowe.

            Komentarz


            • #13
             Eurosport to podstawowy kanał sportowy każdej platformy tv.
             nc+ strzeli sobie samobója jeżeli z niego zrezygnuje. Nie każdy jest fanem tylko piłki nożnej czy żużla bo tym się szczyci Canal+ sport. Eurosport to coś więcej.
             Jaki jest twój status klienta? Mój to 21
             (21) - cwany lis, (22) - młody jeleń, (23) - łoś

             Komentarz


             • #14
              Dokladnie, Eurosport to swietny kanal sportowy z dobrym komentarzem. Tenis, motorsport o lidze niemieckiej nie wspomne tego nie ma w innych kanalach.
              C+ Sport & Film

              Komentarz


              • #15
               Jeśli chodzi o mnie to podjąłem decyzję że nie zmigruję dowolnie dopóki nie wyjaśni się sprawa Eurosportu 1 i 2. Te stacje to podstawa oferty sportowej i nikt przy zdrowych zmysłach interesujący się sportem nie powinien podpisywać umowy z której nie można się wycofać jeśli ESP zniknie.

               Komentarz

               Pracuję...
               X
               nc+