Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Sport News

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Guest's Avatar
  Guest started a topic Polsat Sport News

  Polsat Sport News

  W tym wątku zapraszamy do dyskusji na temat kanału Polsat Sport News.

 • albin142
  replied
  O przepraszam, na Super Polsacie jakiś czas temu był mecz kwalifikacji do MŚ Francuzów z Holendrami i to na żywo. ;) Tak czy siak to niezłe wałki robią sobie operatorzy z niegwarantowanymi kanałami. Jak przechodziłem do Nc+ z Polsatu to miałem nadzieje że zostanie mi chociaż powtórka Cafe futbol na Polsat Sport News u nowego operatora...

  Leave a comment:


 • michasur
  replied
  Jestem od niedawna abonentem nc+, pakiet Start+, w ofercie tego pakietu podają, że są trzy kanały sportowe SUPER POLSAT, TVN TURBO i TVP SPORT.
  To jest jawne oszustwo, żeby te dwa pierwsze kanały zakwalifikować do kanałów sportowych, zwłaszcza SUPER POLSAT

  Leave a comment:


 • raafaello1982
  replied
  Skoro zabrali Polsat Sport News powinni dać za darmo choć 1 z kanałów Eleven

  Leave a comment:


 • _Jakub
  replied
  Nie istnieje już taki kanał jak Polsat Sport News w wersji SD.

  Leave a comment:


 • rafalf911
  replied
  W TNK HD Polsat Sport News zmienił się w Super Polsat, wersja Polsat Sport News HD jest niedostępna, ale brakuje też wersji Polsat Sport News SD. Kiedy i czy w ogóle planowane jest ponowne uruchomienie Polsatu Sport News SD?

  Leave a comment:


 • sw3
  replied
  Rzeczniczka Polsatu psuje narrację nc+:
  "nowość w portfolio Telewizji Polsat – Super Polsat. (...) - powiedziała Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu"
  przy okazji innej sprawy, całość: http://satkurier.pl/news/155156/tv-p...minujacej.html

  Leave a comment:


 • jackob42
  replied
  Bo najlepiej klepnąć większość kanałów niegwarantowanych i promocyjnych.A te co zostały zawsze można podpiąć pod rebrading i z głowy.A abonent zamaist sportu jak w tym przypadku będzie oglądał syf powtórkowy Polsatu.

  Leave a comment:


 • Greg08
  replied
  Kanał i tak nie był gwarantowany tak że nawet nie musieli się tłumaczyć.

  Leave a comment:


 • jackob42
  replied
  A czego sie spodziewałeś?Innej odpowiedzi?Zabrali kanał sportowy a dali powtórki Tańca z gwiazdami i innego chłamu.Ciesz się że nie poinformowali cię że jest to wzbogaceniem oferty.Bo tak informowali gdy utracili 3 ligi piłkarskie a klepnęli dodatkowe C+.

  Leave a comment:


 • sw3
  replied
  nc+ twierdzi że to ciągle ten sam kanał tyle, że pod inną nazwą i z inną zawartością. Ciekawe czy go będą długo trzymać w pakiecie sportowym dla zachowania resztek pozorów.
  Według tej logiki HBO mogą zastąpić przez PloteczkiTV i też nie będzie to umożliwiało rozwiązania umowy. Wychodzi na to, że tak naprawdę to jedynie liczba kanałów jest gwarantowana. Mnie to prawie nie dotyczy bo i tak niedługo mi się kończy umowa ale zagranie to bardzo nieładne.

  Leave a comment:


 • afabeta
  replied
  nie bedzie dostepny ma juz od dzis superpolsat na miejscu polsatsportnews

  Leave a comment:


 • jupiter
  replied
  Czy już wiadomo, co dalej z kanałem Polsat Sport News w NC+? Od 2 stycznia decyzją nadawcy, kanał ma zostać zastąpiony kanałem Super Polsat, o tematyce ogólnej i rozrywkowej. Kanał Polsat Sport News pozostanie jednak na polskim rynku. Jak narazie ze strony NC+ nie było żadnych informacji, czy nastąpi podmiana, czy PSN nadal będzie dostępny?

  Leave a comment:


 • andrio9
  replied
  Strasznie mało relacji live na tym kanale. Generalnie to same powtórki lecą a chętnie obejrzałbym jakiś mecz na żywo.

  Leave a comment:


 • Pabloo
  replied
  napisał(a) olo46 Zobacz post
  No widzisz, ale wymieniłeś akurat drużyny, z którymi Polska przegrywa. Może poza Litwą, ale wygrana z nią nie jest już taka pewna.
  Aj, źle trafiłeś, bo akurat na najwierniejszego fana biało-czerwonych pod słońcem no i muszę szybko zaprotestować, sprzeciw! ;) To jakie drużyny wymieniłem?

  Szwajcaria - z Helwetami ostatni raz graliśmy dosyć dawno temu, bo w 2001 roku, mecz towarzyski podczas tych niesamowitych eliminacji do Mundialu w Korei i Japonii. 4:0 dla podopiecznych Jerzego Engela Natomiast najbliższy mecz już we wtorek (20:45, TVP1), o wszystkim się przekonamy

  Litwa - w czerwcu tego roku, a więc 5 miesięcy temu poradziliśmy sobie z nimi 2:1 w Gdańsku. Ale zgodzę się, ten rywal jakoś nam nie leży, poprzednie 4 starcia to 2 porażki, remis i wyżej wspomniana wygrana.

  Azerbejdżan - mecze w XXI w. - wszystkie 4, eliminacji MŚ 2006 i ME 2008, wygrane, bilans goli 19:1...

  Norwegia - j/w - zarówno dwa mecze wspomnianych eliminacji MŚ 2002 i dwa niedawne sparingi za Smudy i Fornalika wygrane.

  Nawet Portugalię, którą w sumie i tak chętnie dziś (wczoraj?) obejrzałem, pyknęliśmy ostatnio 2:1 i 2:2 w "dwumeczu", a potem był ten bezbramkowy remis na otwarcie Narodowego ;)

  Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+