Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zniknął tenis w nc+ ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zniknął tenis w nc+ ?

Mam pakiet za ok.150zł w tym kanały sportowe, od pewnego czasu zniknął mi tenis, a pokazały się jakieś dwa niedostępne kanały tenisowe ? O co tu chodzi ? Na tej zasadzie mozna wydzielić praktycznie każdą dyscyplinę sportową i zrobić dla niej osobny kanał i żądać kasy ! Słyszałem ze koniec Ligi Mistrzów w nc+ ?!!

Ponad 400 godzin relacji na żywo, światowa czołówka gwiazd tenisa oraz powtórki najlepszych pojedynków Wielkiego Szlema – to wszystko na wyciągnięcie pilota

Skorzystaj z oferty dla Abonentów nc+ i obejrzyj cztery najbardziej prestiżowe turnieje tenisowe:

French Open, Roland Garros: 28 maja 2017 – 11 czerwca 2017
    The Championship, Wimbledon: 3 lipca 2017 – 16 lipca 2017
    US Open, Nowy York: 28 sierpnia 2017 – 10 września 2017
    Australian Open, Melbourne: 15 stycznia 2018 – 28 stycznia 2018

To prawdziwa gratka dla każdego fana tenisa:

najlepsi tenisiści świata
    57 dni meczowych bez reklam, w jakości HD
    mecze na żywo i powtórki najważniejszych pojedynków wielkoszlemowych,
    dostępne także przez 7 dni po zakończeniu turnieju
    możliwość śledzenia sukcesów naszych rodaków i innych zawodników z czołówek światowych rankingów

Jednorazowa opłata za usługę: 39,99 zł

Zamów dostęp i oglądaj tenis na najwyższym światowym poziomie na kanałach 108 i 109 Twojego dekodera.

Zamów w*moje.ncplus.pl*lub zadzwoń*801 044 944 /*22 310 47 47

Transmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europy UEFA będzie można zobaczyć na platformie nc+ oraz w serwisach mobilnych jeszcze przez ponad rok, aż do zakończenia sezonu 2017/2018.

Komentarz

Tylko że ja już zapłaciłem za pakiet sportowy i zawarłem umowę na 18miesięcy. I nikt mi wtedy nie mówił że za tenis będę musiał zapłacić osobno. To co robicie to jest zwykłe naciąganie.Jeśli zmieniamy zasady gry to od nowej umowy bo to co robicie to jest skandal !!?
      Ostatni raz edytowany przez gutekbull; 2017-07-10, 09:13.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+