Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Numer abonenta widoczny przez cały mecz

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Numer abonenta widoczny przez cały mecz

  Witam,

  czy tylko u mnie wczoraj podczas meczu Evertonu i dzisiaj na Old Trafford po tym jak numer abonenta pojawił się w okolicach 5-tej minuty wyświetla się on już do końca meczu?

 • #2
  testuja zabezpieczenia antypirackie, jak ktos udostepni lub zrobi stream maja na tacy

  Komentarz


  • #3
   kubaw
   wyświetlane cyfry to numer karty dekodującej, jest to działanie funkcji Fingerprinting. Służy ona do zabezpieczenia naszego sygnału telewizyjnego przed nielegalnym udostępnianiem go przez Internet. Funkcji ta uruchamia się automatycznie i nie ma możliwości jej wyłączenia. Platforma nc+ dokłada wszelkich starań, by to rozwiązanie w jak najmniejszym stopniu utrudniało korzystanie z prezentowanych treści. Numer karty nie pojawia się na środku ekranu i przyjmuje barwę zbliżoną do tła aktualnie wyświetlanego programu.

   Komentarz


   • #4
    Sam numer jest od dawna, zawsze pojawiał się w okolicach 5-tej minut każdej połowy i wyświetlał przez 1-2 minuty. Przez kilka dni pojawiał się na cały mecz, ale problem już zniknął.

    // Wątek do usunięcia

    Komentarz


    • #5
     napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
     kubaw
     Numer karty nie pojawia się na środku ekranu i przyjmuje barwę zbliżoną do tła aktualnie wyświetlanego programu.
     No rzeczywiście, barwa zbliżona. Ostatnio miałem różowy numer na zielonej murawie. Szczerze? To jest dostarczanie wybrakowanego towaru, za to powinniście oddawać część opłaty. Jako klienta który uczciwie płaci za zawartość nie interesuje, że macie problem z nielegalnym streamowaniem w sieci. To Wasz problem i wymyślcie takie metody rozpoznawania, które nie będą zakłócać odbioru normalnym, uczciwym abonentom.

     Komentarz


     • #6
      Mógłby ktoś zrobić zdjęcie jak ten numer wygląda na ekranie?

      Komentarz


      • #7
       od czego zalezy "losowość" pokazywania? u mnie nigdy nie było

       Komentarz


       • #8
        Numer karty powinien wyświetlić się raz na połowę meczu około 7 minuty od rozpoczęcia i trwać około 90 sekund. Proszę o informację, czy komuś z Was obecnie pojawia się częściej?

        Komentarz


        • #9
         Mi nie pojawia sie wogole

         Komentarz


         • #10
          napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
          Numer karty powinien wyświetlić się raz na połowę meczu około 7 minuty od rozpoczęcia i trwać około 90 sekund. Proszę o informację, czy komuś z Was obecnie pojawia się częściej?
          Nieprawda, numer nie powinien wyświetlić się w ogóle.

          Komentarz


          • #11
           @Kapcior,
           takie same zasady obowiązują wszystkich nadawców, którzy kupili prawa do emisji danych imprez sportowych, bez względu na kraj i formę techniczną, w której dane zawody są emitowane. Aktualne kontrakty i licencje zobowiązują Platformę nc+ do stosowania takiego zabezpieczenia od 31 grudnia 2014.

           Komentarz


           • #12
            OK, ale co to mnie interesuje jako abonenta? Albo inaczej: jeśli istotnie jest to wymóg dostawcy zawartości to w swoich materiałach marketingowych powinniście uprzedzać, że mecz w jakości HD z pojawiającymi się cyferkami pośrodku obrazu. Wtedy w pełni świadomie podejmuję decyzje czy płacę za to i oglądam mecz z cyferkami czy też nie.

            Inna sprawa, ze piszesz, iż jest to wymóg, a jednocześnie czytam, że np w kablówkach takie rzeczy się nie zdarzają. Czyli co? Działają nielegalnie?

            Komentarz


            • #13
             Kipcior
             prezentuje stanowisko platformy nc+ co do zasad pracy telewizji kablowych nie będę się wypowiadać. Zapewniam jednak ponownie, że Platforma nc+ dokłada wszelkich starań, by to rozwiązanie w jak najmniejszym stopniu utrudniało korzystanie z prezentowanych treści.
             Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2017-01-27, 08:28.

             Komentarz

             Pracuję...
             X
             nc+