Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Domo+ HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • #76
  Trawniki Ameryki
  (American Savannah)
  film dokumentalny
  52’
  prod. Kanada, 2007

  Dzięki filmowi "Trawniki Ameryki" widzowie dosłownie i przenośni dotrą do korzeni hodowli trawy. Dowiedzą się, z czego wynika miłość ludzi do miękkich, zielonych "dywanów", jakie relacje ma człowiek z przyrodą i dlaczego hasanie po trawie sprawia tyle mu przyjemności.

  Odpowiedź na te pytania jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać. W grę wchodzi wiele czynników antropologicznych, społecznych, historycznych, a nawet elementy psychoanalizy. Chęć otaczania się zielenią towarzyszy człowiekowi od setek lat. Jest częścią kultury i wynika m.in. z potrzeby kontrolowania natury. Film z dużą dawką humoru bada fascynację, a niekiedy nawet obsesję społeczeństw na punkcie idealnie wypielęgnowanych trawników.

  EMISJA: DOMO+, PIĄTEK, 17 STYCZNIA, 22:30
  Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-06-01, 07:59.

  Komentarz


  • #77
   Ramówka DOMO+ na okres 20-26 stycznia

   Ramówka DOMO+ na okres 20-26 stycznia

   Premierą tygodnia będzie start serii „Francuskie ogrody Monty’ego Dona” (24 stycznia, 22:30). Po włoskich ogrodach przyszedł czas na Francję. Znany widzom DOMO+ Monty Don w najnowszej serii pokaże, jakie tajemnice skrywają najsłynniejsze ogrody nad Sekwaną. Ogrodnik zaprezentuje miejsca, które królowie budowali specjalnie dla swoich kochanek i żon a także ukaże nowoczesne chateau. Będzie kilka słów o wielkich i znanych ogrodach, ale też o tych podupadłych, choć równie interesujących.

   Komentarz


   • #78
    Francuskie ogrody Monty’ego Dona
    seria lifestyle’owa
    3 x 60’
    prod. Wielka Brytania, 2012


    Po włoskich ogrodach przyszedł czas na Francję. Znany widzom DOMO+ Monty Don w najnowszej serii pokaże, jakie tajemnice skrywają najsłynniejsze ogrody nad Sekwaną. Ogrodnik zaprezentuje miejsca, które królowie budowali specjalnie dla swoich kochanek i żon a także ukaże nowoczesne chateau. Będzie kilka słów o wielkich i znanych ogrodach, ale też o tych podupadłych, choć równie interesujących.

    W pierwszym z trzech odcinków Monty zabiera widzów w podróż po historycznych ogrodach Francji. Monarchowie otaczali je murami, by zasłonić przed oczami ludu miejsce przeznaczone dla wybranki królewskiego serca. Wszechobecna zieleń uzupełniona jest przez różnorodne kwiaty oraz dużą ilość fontann. Patrząc na te konstrukcje oczami historii widać tysiące żołnierzy, którzy musieli być zaangażowani w budowanie tak ogromnego projektu. Gospodarz programu odwiedzi również nowoczesny ogród, który doprowadził swojego właściciela na skraj bankructwa.

    W drugiej odsłonie Monty skupi się na wpływie francuskiej kuchni na kształt tamtejszych ogrodów. Pokazuje styl w jakim sadzone są warzywa i jak wielką rolę odgrywają we współczesnym ogrodnictwie.

    W ostatnim odcinku prowadzący zwraca się ku francuskiej sztuce w ogrodnictwie. W tym celu odwiedza ogród Claude’a Moneta, któremu malarz poświęcił pół swojego życia. Podróżuje również po innych artystycznych parkach zieleni w kraju nad Sekwaną.

    PREMIERA: DOMO+, OD PIĄTKU, 24 STYCZNIA, 22:30

    Komentarz


    • #79
     Ramówka DOMO+ na okres 27 stycznia – 2 lutego

     Ramówka DOMO+ na okres 27 stycznia – 2 lutego

     Premierami tygodnia w DOMO+ będę dwie popularne wśród widzów stacji serie. We wtorek 28 stycznia o 21:15 będzie można obejrzeć premierę 5 odcinka „Bezczelnie perfekcyjnego 6”. W 6. serii programu Jeff Lewis i jego ekipa będą bardzo zajęci. Ekscentryczny szef skupi się na własnym domu i budowaniu rodziny ze swoim partnerem. Nie zmieni to faktu, że na jego współpracowników czeka nowa porcja krzyków, histerii i obelg...

     Z kolei w sobotę, 1 lutego od 22:00 widzowie zobaczą 19 i 20 odcinek „Ucieczki na wieś 7”. Szybkość życia w mieście, ciągły hałas i wieczne korki mogą stać się męczące nawet dla najbardziej zatwardziałych mieszczuchów. Coraz więcej osób marzy o ucieczce na wieś. Szósta seria popularnego brytyjskiego programu zrobi bilans zysków i strat po podjęciu takiej decyzji.

     Komentarz


     • #80
      Bezczelnie perfekcyjny 6
      (Flipping put 6)
      seria reality
      12 x 60’
      prod. USA, 2012      W 6. serii programu Jeff Lewis i jego ekipa będą bardzo zajęci. Ekscentryczny szef skupi się na własnym domu i budowaniu rodziny ze swoim partnerem. Nie zmieni to faktu, że na jego współpracowników czeka nowa porcja krzyków, histerii i obelg...

      Jeff Lewis jest jedną z najbardziej barwnych postaci działających na rynku nieruchomości w Los Angeles. Właściwie jest przerażający i to nie tylko dlatego, że ma swoich pracowników za nic, zabiera medium na spotkanie biznesowe i posyła kota na akupunkturę... Jeff jednocześnie sprzedaje i kupuje kilka wartych miliony dolarów rezydencji, ma kilka kredytów do spłacenia i zdaje się nic sobie z tego nie robić. Wszystko dzięki żyłce do interesów i duszy hazardzisty. W wygenerowaniu wielomilionowych zysków pomaga mu zespół pracowników, z których każdy ma swoje zadanie. Jeff kupuje podupadłe nieruchomości, remontuje je i sprzedaje dla zysku. To fakt, ma talent, ale niestety, jak sam przyznaje, cierpi na nerwicę natręctw, jest neurotykiem i niełatwo z nim pracować, czego doświadczają każdego dnia jego lojalni pracownicy.

      W szóstej serii Jeff i jego partner życiowy Gage Edward zaczną poszukiwania domu, w którym będą planowac założenie rodziny. Ich wymarzony dom w Gramercy zmienia się w koszmar na jawie. Dodatkowo probelmy z nieruchomością w poważny sposób wplywają na ich związek. Z kolei asystentka Jeffa Jenni planuje ślub, co zmusza ją do przerzucenia części obowiązków na szefa. Jednak Jeff postanawia nie zostawiać nic przypadkowi i decyduje się wesprzeć Jenni w przygotowania do najwazniejszego dnia w jej życiu.

      PREMIERA: DOMO+, od wtorku, 31 grudnia 2013, 21:15

      Komentarz


      • #81
       Ucieczka na wieś 7
       (Escape to the Country 15)
       seria dokumentalna, 20 x 60’
       prod. Wielka Brytania, 2010
       (A Talkback Thames for BBC)       Szybkość życia w mieście, ciągły hałas i wieczne korki mogą stać się męczące nawet dla najbardziej zatwardziałych mieszczuchów. Coraz więcej osób marzy o ucieczce na wieś. Szósta seria popularnego brytyjskiego programu zrobi bilans zysków i strat po podjęciu takiej decyzji.

       „Ucieczka na wieś” ukazuje ludzi, którzy podjęli odważną decyzję i postanowili na dobre opuścić miasto. W każdym odcinku widzowie mają okazję poznać osoby, które poszukują idealnego domu na wsi. W znalezieniu nowego „gniazdka” pomagają im gospodarze programu, którzy doradzą, czym się kierować przy zakupie takiej nieruchomości.

       Udaje im się znaleźć niezwykłe oferty, wśród których są małe dworki i zamki oraz urocze i niedrogie domki wiejskie. Korzystając z okazji, prowadzący poznają uroki życia na wsi i sami zaczynają rozważać, czy przypadkiem nie osiedlić się poza miastem...

       PREMIERA: DOMO+, sobota, 30 listopada 2013, 22:00 i 22:50

       EMISJA: DOMO+, sobota, 1 lutego2013, od 22:00
       Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-01-05, 21:45.

       Komentarz


       • #82
        PREMIERA: DOMO+, sobota, 30 listopada 2013, 22:00 i 22:50
        Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
        Platforma: nc+

        Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

        DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

        Komentarz


        • #83
         napisał(a) SMKA Zobacz post
         PREMIERA: DOMO+, sobota, 30 listopada 2013, 22:00 i 22:50
         Dziękuję za reakcję

         Komentarz


         • #84
          Zapraszam do zapoznania się z informacją prasową: http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.php?p=754335

          Komentarz


          • #85
           Ramówka DOMO+ na okres 3-9 lutego.

           Ramówka DOMO+ na okres 3-9 lutego.

           Premierą tygodnia jest emitowana od środy, 5 lutego seria „Pokochaj swój ogród”. Seria prowadzona przez prezentera i gwiazdę telewizyjną Alana Titchmarsha to unikalna podróż po przydomowych ogrodach Wielkiej Brytanii. W 12 odcinkach prowadzący zamiast jeździć po domach celebrytów przygląda się ogrodom zwykłych Brytyjczyków. Alan i jego ekipa wybrał najładniejsze przydomowe ogrody. Na ich przykładzie pokaże w jaki sposób widzowie mogą łatwo i z niskim nakładem środków zmienić swój ogródek w magiczne miejsce. W serii pojawią się praktyczne porady oraz rozważania nad tym jak to wyjątkowe przydomowe miejsce powinno wyglądać.

           Komentarz


           • #86
            Pokochaj swój ogród
            (Love Your Garden)
            seria poradnikowa
            12 x 30’
            prod. Wielka Brytania, 2011            Seria prowadzona przez prezentera i gwiazdę telewizyjną Alana Titchmarsha to unikalna podróż po przydomowych ogrodach Wielkiej Brytanii.

            W 12 odcinkach prowadzący zamiast jeździć po domach celebrytów przygląda się ogrodom zwykłych Brytyjczyków. Alan i jego ekipa wybrał najładniejsze przydomowe ogrody. Na ich przykładzie pokaże w jaki sposób widzowie mogą łatwo i z niskim nakładem środków zmienić swój ogródek w magiczne miejsce. W serii pojawią się praktyczne porady oraz rozważania nad tym jak to wyjątkowe przydomowe miejsce powinno wyglądać.

            Każdy odcinek skupia się na innym rodzaju ogrodu. Od tradycyjnych ogrodów angielskich, przez cottage garden, po ogrody różane. Alan zajmuje się nie tylko roślinami, ale także wysłuchuje opowieści ich właścicieli. W efekcie widzowie zgłębią tajemnice zielonych przyczółków Brytyjczyków oraz ludzkie historie, które za nimi stoją.

            PREMIERA: DOMO+, OD ŚRODY, 5 LUTEGO, 21:30

            Komentarz


            • #87
             Ramówka DOMO+ na okres 10-16 lutego

             Ramówka DOMO+ na okres 10-16 lutego.

             Premierą tygodnia będzie 14 lutego dokument „Stockholm Design”. Twórcy filmu zabierają widzów za kulisy najważniejszego wydarzenia w świecie skandynawskiego designu - Stockholm Design Week 2012. Tak wygląda raj projektantów.

             Stacja wyemituje także kolejny, siódmy premierowy odcinek szóstej serii „Bezczelnie perfekcyjnego” (15 lutego). W 6. serii programu Jeff Lewis i jego ekipa będą bardzo zajęci. Ekscentryczny szef skupi się na własnym domu i budowaniu rodziny ze swoim partnerem. Nie zmieni to faktu, że na jego współpracowników czeka nowa porcja krzyków, histerii i obelg...

             Komentarz


             • #88
              Stockholm Design
              film dokumentalny
              52’
              prod. Francja, 2012              Twórcy filmu zabierają widzów za kulisy najważniejszego wydarzenia w świecie skandynawskiego designu - Stockholm Design Week 2012. Tak wygląda raj projektantów.

              Co roku w Sztokholmie odbywa się specjalne wydarzenie, na które zjeżdżają najlepsi projektanci ze wszystkich skandynawskich krajów. Jest to Stockholm Design Week i Stockholm Furniture & Light Fair. Nie jest ono przeznaczone wyłącznie dla specjalistów i branży. Może w nim uczestniczyć każdy, kto jest zainteresowany designem, czyli każdy dla kogo to, co nas otacza ma znaczenie.

              Film pokazuje od kuchni jak funkcjonuje tak duże wydarzenie i co na jego temat mają do powiedzenia jego uczestnicy.

              PREMIERA: DOMO+, PIATEK, 14 LUTEGO, 22:30

              Komentarz


              • #89
               Bezczelnie perfekcyjny 6
               (Flipping put 6)
               seria reality
               12 x 60’
               prod. USA, 2012               W 6. serii programu Jeff Lewis i jego ekipa będą bardzo zajęci. Ekscentryczny szef skupi się na własnym domu i budowaniu rodziny ze swoim partnerem. Nie zmieni to faktu, że na jego współpracowników czeka nowa porcja krzyków, histerii i obelg...

               Jeff Lewis jest jedną z najbardziej barwnych postaci działających na rynku nieruchomości w Los Angeles. Właściwie jest przerażający i to nie tylko dlatego, że ma swoich pracowników za nic, zabiera medium na spotkanie biznesowe i posyła kota na akupunkturę... Jeff jednocześnie sprzedaje i kupuje kilka wartych miliony dolarów rezydencji, ma kilka kredytów do spłacenia i zdaje się nic sobie z tego nie robić. Wszystko dzięki żyłce do interesów i duszy hazardzisty. W wygenerowaniu wielomilionowych zysków pomaga mu zespół pracowników, z których każdy ma swoje zadanie. Jeff kupuje podupadłe nieruchomości, remontuje je i sprzedaje dla zysku. To fakt, ma talent, ale niestety, jak sam przyznaje, cierpi na nerwicę natręctw, jest neurotykiem i niełatwo z nim pracować, czego doświadczają każdego dnia jego lojalni pracownicy.

               W szóstej serii Jeff i jego partner życiowy Gage Edward zaczną poszukiwania domu, w którym będą planowac założenie rodziny. Ich wymarzony dom w Gramercy zmienia się w koszmar na jawie. Dodatkowo probelmy z nieruchomością w poważny sposób wplywają na ich związek. Z kolei asystentka Jeffa Jenni planuje ślub, co zmusza ją do przerzucenia części obowiązków na szefa. Jednak Jeff postanawia nie zostawiać nic przypadkowi i decyduje się wesprzeć Jenni w przygotowania do najwazniejszego dnia w jej życiu.

               PREMIERA: DOMO+, od wtorku, 31 grudnia 2013, 21:15

               Komentarz


               • #90
                Ramówka DOMO+ na okres 17-23 lutego

                Ramówka DOMO+ na okres 17-23 lutego.

                Na ten tydzień stacja przygotowała dwa hity. W piątek, 21 lutego o 22:30 widzowie obejrzą kulisy targów designu w Mediolanie w filmie „Mediolan: 50 lat designu”. Mekka projektantów, wyrocznia stylu, centrum światowego designu - Targi Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie odbywają się już od 50 lat. Cała branża meblarska, a także około 300 tys. Zwiedzających, na kilka dni opanowuje Mediolan by podziwiać, odkrywać, a może przede wszystkim robić interesy.

                Z kolei od 26 lutego DOMO+ przypomni produkcję własną stacji serię „Domowa odnowa”. Bohaterami programu są widzowie stacji i ich mieszkania. Eksperci DOMO+ doradzą, jak pomysłowo, szybko i niedrogo nadać poszczególnym pomieszczeniom atrakcyjny wygląd.

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                nc+