Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mezzo

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
    Tak jak w tytule do kanalu Mezzo na starych i nowych parametrach dodano kodowanie connax dla dekoderow ADB nc+ ,ciekawe kiedy pojawi sie on na liscie kanalow Turbo boxow +???? (Zrodlo SK)
    I za ile ?

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
      I za ile ?
      Pewnie za ta sama kwotke co w dawnej Cyfrze+,pewnie juz niebawem pojawi sie na stronie z oferta nc+ jako opcja dodatkowa.Pozdro
      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

http://www.satkurier.pl/news/92355/m...ax-dla-nc.html

Komentarz

napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
          Pewnie za ta sama kwotke co w dawnej Cyfrze+,pewnie juz niebawem pojawi sie na stronie z oferta nc+ jako opcja dodatkowa.Pozdro
          Na stronie nc+ Mezzo jako opcja dodatkowa jest już od marca. 5zł/m-c.

http://ncplus.pl/dokumenty
          http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Doku...ej%20Mezzo.pdf

Komentarz

Czy w zwiazku z tym ze w umowie all inc mialem na 100 % mezzo oferowane , teraz wlacza mi za friko?
            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

napisał(a) Aninianin Zobacz post
              Czy w zwiazku z tym ze w umowie all inc mialem na 100 % mezzo oferowane , teraz wlacza mi za friko?
              Też tak mam tz. ALL Inc., ale jak przystało na NC+, trzeba będzie dopłacić.

Komentarz

Jest info na stronie nc+, że program dostępny na kanale 196 a ja nic nie mam

Komentarz

napisał(a) baritone Zobacz post
                  U mnie też nadal nie ma.

Komentarz

napisał(a) baritone Zobacz post
                    Oficjalna strona od zawsze podawała nieprawdziwe informacje, np. podawali, że w netVOD jest ponad 5 tys. materiałów, a było koło 1000

Komentarz

napisał(a) Martos Zobacz post
                      Panowie, oto, czego się dzisiaj dowiedziałem w kwestii MEZZO ("doradca nc+"):

"Na dekodery obsługujące usługę netVOD+ (nVODnet) nie zostało jeszcze wysłane nowe oprogramowanie umożliwiające zamówienie nowych serwisów m.in. Mezzo, dlatego obecnie nie ma takiej możliwości. Nie posiadamy jeszcze informacji o planowanej dacie aktualizacji, ale jak tylko będziemy posiadać więcej informacji, to będziemy je komunikować dla klientów."

Ale co to dokładnie oznacza, to wierzcie mi - nie wiem
                      To jest informacja wymijająca, bo napewno w pierwszej kolejnośći dostaną ci co mają abonament i dekodery ADB, ale by nie urazić klientów z inymi dekoderami ADB na karte , więc odpowiedż jest nie precyzyjna.
                      Ostatni raz edytowany przez wlodek.z.; 2013-11-07, 09:14.

Komentarz

Ja też wysłałem zapytanie do NC+ od kiedy wprowadzą Mezzo dla właścicieli dekoderów ADB i oto odpowiedź (09.11.2013):
                        "W nawiązaniu do Pana wiadomości e-mail pragnę poinformować, iż na dzień dzisiejszy nie mamy informacji na temat wprowadzenia kanałów Mezzo do oferty platformy nc+. "
                        Ręce opadają !

Komentarz

Brak kanału 196 !!!!!

Na OFICJALNEJ stronie podajecie, że na kanale 196 jest Mezzo: http://ncplus.pl/oferta/kanaly/mezzo

Pytanie do nc+przedstawiciela:

Dlaczego Wasza oficjalna strona ponwnie kłamie ?? !!! Kanał 196 NIE ISTNIEJE !!

p.s. Skoro przedstawiciel przeniósł mój wątek do innego to może łaskawie mi odpowie czemu znowu kłamiecie na Waszej stronie ??!!
                          Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2013-11-22, 11:18.

Komentarz

Podpisuję się pod tym pytaniem obiema rękami.

Komentarz

Ponawiam pytanie do nc+przedstawiciela:

Czemu na oficjalnej stronie piszecie, że kanał Mezzo jest częścią platformy nc+ i nadaje na pozycji 196 ?????!!!!!!!!!!!

Jest to ewidentne KŁAMSTWO. Kanał 196 nie istnieje !!!!!!!!

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                                Ponawiam pytanie do nc+przedstawiciela:

Czemu na oficjalnej stronie piszecie, że kanał Mezzo jest częścią platformy nc+ i nadaje na pozycji 196 ?????!!!!!!!!!!!

Jest to ewidentne KŁAMSTWO. Kanał 196 nie istnieje !!!!!!!!
                                Abonenci NC+ na dekoderach ADB pewnie jeszcze nie mają, bo to chyba Cyfra przywlekła z sobą-na dodatek płatny jako opcja dodatkowa za 5zł. Skoro dodali ostatnio kodowanie to prędzej czy później czerwona plansza i na naszych dekoderach się pojawi.
                                Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-11-22, 13:04.
                                Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                                W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                                Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+