Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

History HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) krzysztofblock Zobacz post
    zajefajny jest to kanał, oprócz tego że z Historią jest na bakier, chyba że Historia tworzy się co dziennie to polecam ten kanał
    Każdy dzień tworzy historię. Sami tak się reklamują więc o co ci chodzi?

Swoją drogą ciekawe kiedy u nas pierwszy fabularny serial własnej produkcji pokarzą - Vikings. W USA wielki sukces i drugi sezon zamówiony.

Komentarz

H HD da sie zamowic z dekodera czy trza dzwonic do nc+ ???
      Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

Na razie trza dzwonić, bądź e-mailem, juz w niedalekiej przyszłości trza będzie podejść osobiście.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          To nie oglądaj w sobotę (...)

Ale tak to jest jak ktoś nie potrafi korzystać z EPG i zaprogramować sobie do nagrania coś ciekawego tylko włącza kanał jak popadnie i myśli że akurat poleci coś super ekstra.

(...) Po to są nagrywarki i EPG aby wybrać co ciekawsze produkcje, nagrać i obejrzeć w dogodnym czasie.
          Człowieku, ale co ma nagrywarka i EPG do tego że w tym kanale historycznym jest programów o historii jak na lekarstwo (a np. w sobotę nawet nie ma na lekarstwo) ? Nic nie oczekiwałem tylko przejrzałem ramówkę i stwierdziłem że ten program to jakaś pomyłka jest po prostu.

Ze znalezieniem ciekawych audycji dam sobie radę (akurat interesują mnie tylko starożytni kosmici i to sobie oglądam). Co nie zmienia faktu że ten kanał jest równie dokumentalny jak TV6...

PS nie nagram nic z tego kanału bo odbieram go na dekoderze CP bez dysku

Komentarz

Skoro nc+ udostępniła na parę tygodni wszystkim za darmo kanał Sundance HD to może by teraz udostępniła w ten sam sposób kanał History HD w promocji?
            Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

Miałem ten kanał jeszcze w n-ce. Dramat! Pasjonatom historii nie polecam. Zasadniczo nie polecam nikomu.

Komentarz

Jutro premiera nowego sezonu American Pickers. Polecam.

Komentarz

I co, pokazują jak Amerykanie zbierają dynie na Halloween??

Komentarz

delete.................
                    Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 17:29.

Komentarz

napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                      czy w dalszym ciągu w nc+ History jest sprzedawany w cenie promocyjnej 1 złoty 99/100 ??
                      jeżeli tak to może czas pomyśleć o czasowym udostępnianiu w/w kanału na godziny?
                      np. 3 grosze za premierowy odcinek American Pickers
                      Bardzo dobry pomysł.
                      I promocja np. 0,15 zł za weekend.
                      Oczywiście włączenie sygnału za 1.99 zł.

Komentarz

A jednak, hit stacji History HD, serial The Vikings w Polsce premierowo również będzie emitowany w History HD. Premiera w październiku.

Komentarz

Od dziś na HISTORY HD jest polska oprawa graficzna no i co najbardziej mnie zabolało to komercyjne reklamy a nie zapowiedzi programów jak to miało miejsce do wczoraj.Załamka

Od 16 września ''nc+'' za kanał z reklamami trzeba dopłacać 1,99 zł SUPER !!!
                          Pozdrawiam EagleEye
                          TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Przy logo nie ma literek HD
                            DGCB/CARBO + CSTA/APOLLO - Multiroom Premium

Komentarz

History HD

A ja mam pytanie. Dlaczego nie odbieram tego kanału na Multiroom??? Mam na czarnym dekoderze a na białych wywala komunikat aby rozszerzyć ofertę.

Komentarz

Kanał stanowi opcję dodatkową. Jeśli została przez Ciebie zamówiona, to powinna być dostępna na dekoderze czarnym i białym. Napisz do mnie na doradcę (sygnatura). Sprawdzę co może być przyczyną problemu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+