Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eleven

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) luk230 Zobacz post
    Zgadza się ale są to głównie weekendy. To samo tyczy się NBA...
    No a właśnie po stracie La Liga w taką np. niedzielę po 20 jest tylko Liga+Extra. Także takie NFL do stycznia wypełniłoby niedzielne wieczory.

Komentarz

A możesz podesłać jakieś dokładniejsze informacje jakiś link czy wykaz tego co posiadają? Bo to że na Europę kupili prawa do NFL to wiem ale jakoś nie zauważyłem u nich NHL.
      Min. sprzedali je do Premier Sports.

Komentarz

I znajdą się ludzie pewnie że nie setki czy nawet dziesiątki tysięcy ale spora grupa ludzi którzy dzięki temu przedłużą umowę.
        Nie ma szans żeby ta "spora grupa" była wystarczającym powodem do zakupu tych praw. Ta grupa/te prawa w ostatecznym rozrachunku niewiele by zmieniły w kwestii odpływu klientów z powodu utraty kolejnych lig piłki kopanej.

Komentarz

• napisał(a) stolarz79 Zobacz post
          Nie ma szans żeby ta "spora grupa" była wystarczającym powodem do zakupu tych praw. Ta grupa/te prawa w ostatecznym rozrachunku niewiele by zmieniły w kwestii odpływu klientów z powodu utraty kolejnych lig piłki kopanej.
          Widzisz łatwo jest wyrwać zdanie z całości wypowiedzi. Tu nie chodzi o to czy ktoś umowę z tytułu jakichś praw przedłuży czy nie. Tylko o to że ileż można oglądać powtórki i to ciągle piłki nożnej. A będzie tego więcej. Jak widzę ciągle powtórki LM to faktycznie wolę oglądać golf. To że piłka nożna jest popularna tego nie neguję ale nie można tworzyć oferty sportowej tylko i wyłącznie w oparciu o jeden sport bo to się może później źle skończyć zarówno dla platformy jak i dla jej abonentów i tak też się stało.
          Ostatni raz edytowany przez luk230; 2015-09-01, 08:22.
          Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

Widzisz łatwo jest wyrwać zdanie z całości wypowiedzi. Tu nie chodzi o to czy ktoś umowę z tytułu jakichś praw przedłuży czy nie. Tylko o to że ileż można oglądać powtórki i to ciągle piłki nożnej. A będzie tego więcej. Jak widzę ciągle powtórki LM to faktycznie wolę oglądać golf. To że piłka nożna jest popularna tego nie neguję ale nie można tworzyć oferty sportowej tylko i wyłącznie w oparciu o jeden sport bo to się może później źle skończyć zarówno dla platformy jak i dla jej abonentów i tak też się stało.
            A czym by się skończyło kupowanie praw do sportów które oglądałaby znikoma, w skali ilości klientów, grupa ?
            Zdecydowana większość ma/miała C+ ze względu na piłkę nożną, potem może NBA (swoją drogą ilość transmisji powalała na kolana). Nagle pojawienie się NHL czy NFL czy golf ma zastąpić powtórki i spowodować, że tłumy nie zrezygnują ?
            Nie po to ludzie brali C+ dla La Liga, Ligi Francuskiej, Włoskiej (za rok pewnie to samo będzie można napisać o BPL) żeby teraz zamiast powtórek Ekstraklapy czy BPL oglądać golf. Ty tak na poważnie ?
            Albo jesteś niepoprawnym optymistą albo lobbujesz na rzecz NC+ ;)

Komentarz

...
              To drugie przede wszystkim a pierwsze też.
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

A czym by się skończyło kupowanie praw do sportów które oglądałaby znikoma, w skali ilości klientów, grupa ?
                Zdecydowana większość ma/miała C+ ze względu na piłkę nożną, potem może NBA (swoją drogą ilość transmisji powalała na kolana). Nagle pojawienie się NHL czy NFL czy golf ma zastąpić powtórki i spowodować, że tłumy nie zrezygnują ?
                Nie po to ludzie brali C+ dla La Liga, Ligi Francuskiej, Włoskiej (za rok pewnie to samo będzie można napisać o BPL) żeby teraz zamiast powtórek Ekstraklapy czy BPL oglądać golf. Ty tak na poważnie ?
                Popatrz na wyniki oglądalności Serie A czy Lique 1. Faktycznie masa ludzi kupowała nc+ dla tych lig . Kto ma zrezygnować z powodu utraty tych lig ten zrezygnuje. Natomiast kupując prawa do innych sportów mogą też przyciągnąć nowych klientów. Wbrew pozorom NBA czy NHL też mają fanów w Polsce a i NFL przyciąga coraz więcej widzów.
                Oczywistym jest że lepiej jak zapodadzą tenis, golf czy coś ze sportów amerykańskich niż ciągłe powtórki LM czy Ekstraklasy.

Tak jak mówię, jak ktoś był fanem danej ligi, którą stracił Canal+ to i tak go nic nie przekona. Ale jak ktoś traktował te transmisje tylko jako dodatek (np. ja z całego sezonu La Liga obejrzałem 4 mecze - Gran Derbi i derby Madrytu) to równie dobrze może zainteresować się innymi prawami, niekoniecznie dotyczącymi piłki nożnej.
                Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2015-09-01, 09:14.

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                  To drugie przede wszystkim a pierwsze też.

Chyba sobie kpisz...
                  Extra+, 8xC+, HBO, HBO GO, HHD, Eleven, mrs, na 24 m. za 108,88 zł. Sundance HD 6 m. za 0 zł, Eleven 2 m. za 0 zł.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                    Także takie NFL do stycznia wypełniłoby niedzielne wieczory.
                    A po styczniu szto budiet?
                    COMFORT+
                    Multi+
                    Extra+
                    8xC+
                    History HD, H2 HD

Komentarz

Chyba sobie kpisz...
                      Nie ja pierwszy zapytałem Ciebie o przesłanki Twojej wypowiedzi:
                      napisał(a) stolarz79 Zobacz post
                      ...
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) morrrgoth Zobacz post
                        A po styczniu szto budiet?
                        Mieli by czas do stycznia aby wymyśleć co dalej .

Komentarz

• Ptaszki ćwierkają, że od wczoraj 31.08.2015 kontent ESN jest dostępny tylko w Player.pl oraz Netia.
                          Dlaczego nadal stream jest na ich stronie ?
                          EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

• napisał(a) kaeres Zobacz post
                            Ptaszki ćwierkają, że od wczoraj 31.08.2015 kontent ESN jest dostępny tylko w Player.pl oraz Netia.
                            Dlaczego nadal stream jest na ich stronie ?
                            Widocznie uznali że jak usuną stream ze strony to już w ogóle będą istnieć tylko teoretycznie .

Komentarz

Ty dalej nie rozumiesz o co chodzi. Jeszcze nie tak dawno NC+ posiadała prawa do 4 z 5 najlepszych lig w Europie do tego LM, LE, LM piłkarzy ręcznych, NBA. Dzisiaj z tego zostały LM, LE do spółki z Eurosportem i BPL. Czyli połowa plus to do czego mają prawa Ekstraklasa, żużel i Euroliga koszykarzy. Niemal połowa ramówki poszła w cholerę. A teraz najważniejsze co z resztą już Tobie napisałem My abonenci posiadający w swoich ofertach paczkę C+ bez względu na to jaką zawartość sportową ona oferuje musimy płacić tyle samo. I nie zmieni tego wprowadzenie do oferty Eleven! A płacić za ciągłe powtórki jakoś mi się nie widzi a NC+ nie robi jak na razie nic żeby ofertę uzupełnić. Dlatego też dobrym wyjściem jest uzupełnienie oferty innymi sportami gdyż praw nie stracili na sezon tylko na 3 sezony i nie jest to lobbowanie tylko moje własne przemyślenia.
                              Ja oglądam te mecze które mnie interesują. A jeżeli w kółko będą lecieć powtórki to tak już wolę oglądać golf...

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
                                Nie ja pierwszy zapytałem Ciebie o przesłanki Twojej wypowiedzi:
                                To że chciałbym (z resztą nie tylko ja) w platformie za którą płacę ciężko zarobione pieniądze zobaczyć coś więcej niż tylko w kółko piłka nożna lub ciągłe powtórki meczy to jest bycie niepoprawnym optymista lub lobbowanie na rzecz nc+.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+