Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Regionalna

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
    Dalej nie wiem jaki ma to związek z dołączeniem tylko TVP Warszawy? Równie dobrze, jak pisałem wcześniej, mogli dołączyć tylko TVP Wrocław albo TVP Poznań.
    Zapewne taki, że spełnia to wymóg ustawowy udostępniania jednego kanału regionalnego TVP drogą satelitarną a jak Wrocław bądź Poznań zostanie stolicą kraju to i na kanale 220 również zagości.
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Dalej nie widzę związku. Jest 16 ośrodków regionalnych, więc domagam się dostępu do ośrodka, który nadaje program lokalny z mojego regionu a nie Warszawy.

Komentarz

Dalej nie widzę związku. Jest 16 ośrodków regionalnych, więc domagam się dostępu do ośrodka, który nadaje program lokalny z mojego regionu a nie Warszawy.
        ale od kogo się domagasz?

nc+ nie ma takiego obowiązku,to że dodali TVP Warszawa nie ma tu żadnego znaczenia.

mogli losowanie zrobić jakieś,mogli monetą rzucać,tarota postawić albo innej wróżki posłuchać.
        wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
        i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
        oni też mają swoją opowieść.
        unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post

mogli losowanie zrobić jakieś,mogli monetą rzucać,tarota postawić albo innej wróżki posłuchać.
          Mogli.

Wbrew pozorom wszystko zależało od nc+. To na ich tp jest przekaz, a nie np. na tp TVP (bo takiego na HB nawet nie mają). Więc to tylko od nc+ zależało jaką wersję regionalną dadzą na sat.
          Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2013-09-10, 13:29.

Komentarz

EPG już jest - dziękuję choćby za ten dobry początek ;).

Inne postulaty w sprawie tego kanału są jak najbardziej aktualne.
            Wymienię je jeszcze raz, w wersji uproszczonej (wersja rozszerzona - post mojego autorstwa z wczoraj, 21:54):
            1) Wszystkie regiony z satelity bądź aplikacja TVP Stream na BOX-y+ (o ile odbiór satelitarny jest na razie niemożliwy)
            2) TVP Regionalna 29. (obecnie 220.), TVN24 SD 220. (obecnie 29.)
            Ostatni raz edytowany przez lukis90el; 2013-09-10, 14:45.
            CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
            Samsung LE32C650 (TV LCD)
            Samsung UE32F5300 (TV LCD)
            Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

Więc to tylko od nc+ zależało jaką wersję regionalną dadzą na sat.
              bredzisz

sygnał jest dosyłany światłowodem z TVP u uplinkowany w Warszawie więc jak mogli właczyć inną wersję? światłowodem ciągnąć dla ciebie z ośrodka regionalnego w Opolu sygnał? a może wozić codziennie dyski do Warszawy
              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

Nie przesadzaj. Nie muszą ciągnąć specjalnego światłowodu, wystarczy, że skorzystają z aktualnie istniejącej infrastruktury.
                Z tego co pamiętam to któraś platforma (C+ lub CP) miała w ofercie wszystkie regionalne ośrodki.

Komentarz

napisał(a) raphul Zobacz post
                  Z tego co pamiętam to któraś platforma (C+ lub CP) miała w ofercie wszystkie regionalne ośrodki.
                  pierwsze słysze

to jest technicznie nie możliwe
                  Ostatni raz edytowany przez GDA; 2013-09-10, 16:11.

Komentarz

Trochę nie rozumiem dlaczego co poniektórzy kładą się Rejtanem w związku z brakiem innych kanałów regionalnych na satelicie.

NC+ spełniło wymóg nadawania 1 programu regionalnego a resztę macie naziemnie.
                    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-09-10, 16:15.
                    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

• Serio. Głowy za to nie dam ale wydaje mi się, że było coś takiego. Może ktoś pamięta i potwierdzi. Jeszcze na etapie TVP Info w pasmie regionalnym można było wybierać ośrodek, który nas interesuje.

Komentarz

• napisał(a) raphul Zobacz post
                        Serio. Głowy za to nie dam ale wydaje mi się, że było coś takiego. Może ktoś pamięta i potwierdzi. Jeszcze na etapie TVP Info w pasmie regionalnym można było wybierać ośrodek, który nas interesuje.
                        eee coś ci się przyśniło

gdybyśmy byli tak bogaci jak nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy to byśmy mieli wszystkie ośrodki regionalne na satelicie i to w hade

ale że nie jesteśmy i dodatkowo nie ma miejsca na takie dosyły na zapchanym do granic możliwości gorącym ptaku to jest tylko ten który być musi

Komentarz

• Umieszczanie na satelicie kanałów regionalnych będzie miało jakiś sens tylko wtedy gdy to będą kanały z niezależną ramówką.
                          Ciekawe że nikt nie domagał się 16 kopii TVP2 gdy ta emitowała pasma lokalne

Komentarz

• Nie narzekajcie - to pocieszenie dla warszawki za 'janosikowe', które tak ostatnio chcą znieść płaczliwymi reportażami w wiadomosciach...
                            W N od 2006
                            Było U+Superfilm/68
                            Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
                            Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
                            Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                              bredzisz

sygnał jest dosyłany światłowodem z TVP u uplinkowany w Warszawie więc jak mogli właczyć inną wersję? światłowodem ciągnąć dla ciebie z ośrodka regionalnego w Opolu sygnał? a może wozić codziennie dyski do Warszawy
                              A co mnie obchodzi w jaki sposób. To kwestia platformy i nadawcy żeby się dogadać w sprawie udostępnienia konkretnego sygnału.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                                A co mnie obchodzi w jaki sposób. To kwestia platformy i nadawcy żeby się dogadać w sprawie udostępnienia konkretnego sygnału.
                                Pawel85 czy Ty się przypadkiem po prostu nie czepiasz? Mieli obowiązek i spełnili go.
                                Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-09-11, 08:43.
                                Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+