Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Regionalna

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Dziękuję za sugestię.
    Przekazałem je dalej.

Komentarz

Numer kanału TVP Regionalna to jakaś kpina. Swego czasu n-ka uraczyła nas wątpliwym udogodnieniem i zamieściła kanały TVP obok siebie, a teraz nagle zamieszcza nowy kanał TVP na odległej, 220 pozycji.

Niestety, aktualna lista kanałów jest nieprzyszłościowa, w pierwszej 30 brak miejsca na nowe kanały ogólnotematyczne/informacyjne, chodź nie wiem po co dubel TVN24 SD na pozycji 29...

Po raz kolejny apeluję o udostępnienie w nboxach możliwości układania własnych list kanałów z własną numeracją.
      ----------
      Proszę o wprowadzenia do nboxów możliwości układania własnej listy kanałów z WŁASNĄ NUMERACJĄ.

Komentarz

popieram

napisał(a) michal Zobacz post
        Numer kanału TVP Regionalna to jakaś kpina. Swego czasu n-ka uraczyła nas wątpliwym udogodnieniem i zamieściła kanały TVP obok siebie, a teraz nagle zamieszcza nowy kanał TVP na odległej, 220 pozycji.

Niestety, aktualna lista kanałów jest nieprzyszłościowa, w pierwszej 30 brak miejsca na nowe kanały ogólnotematyczne/informacyjne, chodź nie wiem po co dubel TVN24 SD na pozycji 29...

Po raz kolejny apeluję o udostępnienie w nboxach możliwości układania własnych list kanałów z własną numeracją.
        No właśnie - odblokować możliwość ustawiania kanałów według własnej numeracji a nr 220 dla TVP Warszawa to jakaś kpina

Komentarz

TVP Regionalna

Już od jutra (10.09) do oferty nc+ dołącza TVP Regionalna.

Komentarz

napisał(a) Adam Okoniewski Zobacz post
            Już od jutra (10.09) do oferty nc+ dołącza TVP Regionalna.
            to zerknij dzisiaj na kanał 220

Komentarz

a walić tvp regionalną warszawa a gdzie reszta regionów
              sigpic

Komentarz

Wynajmij jeden transponder na HB i pogadaj z platformami, może wrzucą
                BOX+ DVB-T - Canal+Platinum

Komentarz

napisał(a) smok04 Zobacz post
                  to zerknij dzisiaj na kanał 220
                  Ale od dziś oficjalnie dołączy do oferty

Komentarz

napisał(a) IPB Zobacz post
                    Wynajmij jeden transponder na HB i pogadaj z platformami, może wrzucą
                    Co to za śmieszny argument? Równie dobrze zamiast TVP Warszawa mogli dać np. TVP Wrocław. Albo lepiej, niech co tydzień zmieniają wersję regionalną.

Jak pisałem wcześniej, albo wszystkie regiony na sat albo żadnego. Co to za śmieszne wciskanie na siłę Warszawy?

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                      Potwierdzam, na pozycji 220 pojawił się kanał TVP Regionalna. Całodzienny program stacji składa się z pasm wspólnych (emisja programu ogólnopolskiego) i pasma regionalnego. W przekazie satelitarnym, prezentowana będzie ramówka ośrodka warszawskiego (TVP Warszawa). Od razu dodam, że nie jest to zależne od nas.

Pasma własne 16 ośrodków terenowych, można odbierać poprzez cyfrową telewizję naziemną.
                      Żądam TVP Opole w ofercie satelitarnej. DVB-T mnie nie interesuje bo nie będę ciągnął dodatkowego kabla. Może od razu w spotach reklamowych powiedzcie że nc+ to oferta tylko dla widzów z Warszawy.

Całe szczęście że ten śmieciowy kanał chociaż jest na śmieciowej pozycji.

Komentarz

TVP Warszawa w nc+? A gdzie inne kanały regionalne?

Brakuje jeszcze 15 kanałów regionalnych.
                        Żądam wszystkich kanałów regionalnych na HB!

Teraz patrzę na regiony z sat i dvb-t.
                        DVB-T ma dużo lepszą jakość dodatkowo,
                        TVP Wrocław mam na kanale 1038. Nawet nie można ułożyć własnej listy kanałów DVB-T! Mam wszystko pomieszane. Ponad 50 kanałów, poukładanie wg kolejności wyszukiwania, część kanałów jeden na drugim, gdzie indziej dziury w liście. Tragedia!
                        Ostatni raz edytowany przez connor; 2013-09-10, 09:31.

Komentarz

Chyba się ich nie doczekamy i zostanie tak jak jest tylko tvp warszawa

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                            Co to za śmieszny argument?
                            nie śmieszny tylko rzeczowy.

o ile się nie mylę to nc+ jest przedsięwzięciem biznesowym.
                            wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
                            i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
                            oni też mają swoją opowieść.
                            unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Desiderata

Komentarz

napisał(a) Adam Okoniewski Zobacz post
                              Ale od dziś oficjalnie dołączy do oferty
                              No tak,sorki za moją ignorancję.Wczoraj popełniłem błąd,że chociaż zerknąłem na ten warsiawski twór(ja człowiek z nad morza).Dzisiaj to co innego mogę oficjalnie

Komentarz

napisał(a) m_81 Zobacz post
                                nie śmieszny tylko rzeczowy.

o ile się nie mylę to nc+ jest przedsięwzięciem biznesowym.
                                Dalej nie wiem jaki ma to związek z dołączeniem tylko TVP Warszawy? Równie dobrze, jak pisałem wcześniej, mogli dołączyć tylko TVP Wrocław albo TVP Poznań.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+