Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Regionalna

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) GDA Zobacz post
    widziałeś taką umowę? szacun
    Umowa umową, ale jest jeszcze takie coś jak zasada Must Carry, która obejmuje regionalny kanał TVP. W tym momencie platforma nc+ nie wywiązuje się z obowiązku udostępniania podstawowych kanałów.

Poniżej fragment ustawy o radiofonii i telewizji

"Operator rozprowadzający program, z wyłączeniem podmiotu rozprowadzającego program w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną w multipleksie, jest obowiązany do rozprowadzania programów „Telewizja Polska I”, „Telewizja Polska II” i jednego regionalnego programu telewizyjnego rozpowszechnianego przez Telewizję Polską S.A. ... "
    Ostatni raz edytowany przez michal; 2013-09-02, 18:03.
    ----------
    Proszę o wprowadzenia do nboxów możliwości układania własnej listy kanałów z WŁASNĄ NUMERACJĄ.

Komentarz

16 kanalow tv maja wyslac na satelite?
      ludzie pomyslcie troche

must carry nie obowiazuje platform satelitarnych
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

16 kanalow tv maja wyslac na satelite?
        No, to by miało sens... W sumie TELEwizja po to jest by wiedzieć co się dzieje GDZIE INDZIEJ a nie za rogiem, na ten przykład

must carry nie obowiazuje platform satelitarnych
        Tak, a taksówkarzy nie obowiązują przepisy o ruchu drogowym

Komentarz

Jeśli mieliby wrzucić na sat tylko TVP Warszawa, to niech sobie odpuszczą
          telewizja i tak jest bardzo mocno warszawocentryczna

Komentarz

Ale są osoby z Warszawy i okolic, i ich akurat TVP Warszawa interesuje.
            nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

to tylko dla warszawy ma się wydawać publiczne pieniądze (jeśli sama TVP będzie uplinkować)?
              Albo wszystkie kanały regionalne, albo żadne

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
                Dokładnie, albo wszystkie, albo żadne. Nie każdego interesuje co się w stolicy czy na Mazowszu dzieje obchodzi
                Comfort+,Extra+,6Canal+,3HBO,2Cinemax, C+VOD, MRP (12 miesięcy za 0 zł) = 109,90 zł. Dodatkowo History HD 0 zł przez pół roku, 5Filmbox za 4,90 zł wykupione na pół roku na próbę. Umowa do 30.04.2016

Komentarz

napisał(a) connor Zobacz post
                  to tylko dla warszawy ma się wydawać publiczne pieniądze (jeśli sama TVP będzie uplinkować)?
                  nikt ci nie zabrania ogladania swojej wersji regionalnej przeciez
                  masz ja dostepnie naziemnie a tvp nie ma obowiazku jej realizowac dodatkowo przez satelitę

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                    Ale są osoby z Warszawy i okolic, i ich akurat TVP Warszawa interesuje.
                    Tak samo jak są osoby z np. Opolszczyzny i ich interesuje TVP Opole, a osoby z Dolnośląskiego TVP Wrocław. Albo dają wszystkie 16 kanałów na satelitę albo niech nie będzie żadnego. Mała strata.

Komentarz

Nie dosyć że tp są przeładowane do granic mozliwości i mamy hade jakie mamy
                      to wy postulujecie wrzucenie 16 KANAŁÓW o znikomej wartości?

przedszkole - inaczej tego nie mogę nazwac

Komentarz

1. Nie postulujemy tylko ja piszę że albo niech dają wszystkie 16 regionów na sat albo nic.

2. W przypadku udostępnienia wszystkich regionów na sat to TVP moim zdaniem powinna wynając miejsce na tp.

Nie ma miejsca? Nie ma regionów i tyle.

Komentarz

nikt ci nie zabrania ogladania swojej wersji regionalnej przeciez
                          masz ja dostepnie naziemnie a tvp nie ma obowiazku jej realizowac dodatkowo przez satelitę
                          W warszawie też mogą oglądać naziemnie
                          musi być na sat?

albo wszystkie, albo żadne

Komentarz

Nie dosyć że tp są przeładowane do granic mozliwości i mamy hade jakie mamy
                            to wy postulujecie wrzucenie 16 KANAŁÓW o znikomej wartości?

przedszkole - inaczej tego nie mogę nazwac
                            a co ty tak sie martwisz o przeladowane transpondery? musisz sprzątac na nich? może zaczniesz sie martwic o zapchane ulice i napiszesz odezwe do ludzi aby samochodow nie kupowali. Jak te warszawiaki sa takie mondre to niech w calosci pokrywaja abonament telwizyjny.
                            Stop dla ACTA.

Komentarz

napisał(a) PiotrKo Zobacz post
                              a co ty tak sie martwisz o przeladowane transpondery?
                              ja się nie nartwie ale to co piszecie to jakieś banialuki

trzeba mieć świadomość aktualnej sytuacji na HotBird i nie wymyślać rzeczy nierealnych - to od strony technicznej

a od strony nadawcy to też jakiś idiotyczny pomysł ładować takie pieniądze aby ktoś w Pcimiu Dolnym oglądał Panoramę z Gdańska? i na co mu to potrzebne?

Komentarz

a od strony nadawcy to też jakiś idiotyczny pomysł ładować takie pieniądze aby ktoś w Pcimiu Dolnym oglądał Panoramę z Gdańska? i na co mu to potrzebne?
                                Na to samo co lokalny dziennik z Warszawy.

Jeszcze raz - albo wszystkie regiony, albo nic.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+