Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Regionalna

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Właśnie bardzo dobre logo. Wpisujące się w schemat stosowany przez TVP czyli literki TVP plus nazwa kanału (w tym wypadku ośrodka regionalnego).

Komentarz

napisał(a) SMKA Zobacz post
      TVP Warszawa zaprezentowała na FB logo które zacznie obowiązywać od 1 września, moim zdaniem nic rewelacyjnego

I tak nasi graficy nie zdążą

Miesiąc to za mało. Trzeba iść do sklepu, kupić farbki, blok rysunkowy, nożyczki

Pewno logo uaktualnią tak na wiosnę 2016 r.

Komentarz

Nie mają po co uaktualniać, bo to jest logo dla TVP Warszawa, którego na satelicie nie ma i nie zanosi się, żeby było.
        mediaBOX+ & 3x newBOX+ (nc+), CAM CI+ (CP)

Komentarz

napisał(a) Peter Parker Zobacz post
          Nie mają po co uaktualniać, bo to jest logo dla TVP Warszawa, którego na satelicie nie ma i nie zanosi się, żeby było.
          Jak to nie ma? Akurat warszawski przecież jest od dawna.
          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

To jest TVP Info, a nie TVP Regionalna. To TVP Regionalna jest nowym kanałem i nie zanosi się żeby trafił na satelitę.
            mediaBOX+ & 3x newBOX+ (nc+), CAM CI+ (CP)

Komentarz

http://satkurier.pl/news/89243/tvp-regionalna-i-tvp-info-dylemat-operatorow.html

W związku z tą wiadomością chcę się zapytać nc+ przedstawicieli:
              1) Czy w nc+ będzie dostępny kanał TVP Regionalna (z tego, co wiem, obecność tego kanału jest obowiązkowa)?
              2) Jeżeli kanał TVP Regionalna będzie dostępny w ofercie nc+, to na jakich zasadach będzie on dostępny (poprzez DVB-T, poprzez włączenie aplikacji TVP Stream w BOX-ach czy poprzez satelitę)?
              3) Jeżeli kanał TVP Regionalna będzie dostępny w nc+ poprzez satelitę, to ile oddziałów regionalnych będzie (jedna warszawska, kilka ważniejszych regionów czy wszystkie)?
              4) Czy w nc+ po dniu 1. września będzie dostępny kanał TVP Info?
              CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
              Samsung LE32C650 (TV LCD)
              Samsung UE32F5300 (TV LCD)
              Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

Obecnie nie posiadamy oficjalnych informacji dot. stacji TVP Regionalna. Nie mniej spróbuję się coś w tym temacie dowiedzieć.

Komentarz

W takim wypadku proszę o odpowiedź możliwie jak najszybciej (tzn. jak będą wiadome szczegóły). Poza tym - tu nie chodzi tylko o TVP Regionalną, ale także o TVP Info (po 1. września kanał ten będzie kanałem nieobowiązkowym dla operatorów satelitarnych i kablowych [w tym nc+], więc będzie wymagane podpisanie odpowiedniej umowy).
                  CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
                  Samsung LE32C650 (TV LCD)
                  Samsung UE32F5300 (TV LCD)
                  Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                    Obecnie nie posiadamy oficjalnych informacji dot. stacji TVP Regionalna. Nie mniej spróbuję się coś w tym temacie dowiedzieć.
                    Witam ! Czy nc+ planuje nadawanie programu TVP Warszawa, który jutro "odpączkowuje" się z TVP INFO i startuje jako niezależny kanał ?
                    Ostatni raz edytowany przez sonikus; 2013-08-31, 10:27.

Komentarz

Po co Ci TVP WARSZAWA jak wystarczy na kanał 6 (platforma ''nc+'' i najfajniejsza lista na świecie) włączyć i WSI24 to nic innego jak WSI 24 WARSZAWA
                      Pozdrawiam EagleEye
                      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

kiedy tv regionalna zostanie dolaczona do oferty, przeciez jest umowa ze WSZYSTKIE programy TVP zostana dolaczone do oferty.
                        Stop dla ACTA.

Komentarz

napisał(a) PiotrKo Zobacz post
                          przeciez jest umowa
                          widziałeś taką umowę? szacun
                          TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) PiotrKo Zobacz post
                            kiedy tv regionalna zostanie dolaczona do oferty, przeciez jest umowa ze WSZYSTKIE programy TVP zostana dolaczone do oferty.
                            A jeśli dołączą Ci np. TVP Białystok lub Rzeszów, zadowoli to Ciebie?

Komentarz

dolacza tvp warszawa innej mozliwosci nie ma
                              uplink cenki jest w warszawie wiec i taki sygnal wysla na satelitę
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                                widziałeś taką umowę? szacun
                                nie musialem widziec o tej umowie mowili sami przedstawicele na forum. witamin tez nie widzialem a wiem ze są.
                                napisał(a) olo46 Zobacz post
                                A jeśli dołączą Ci np. TVP Białystok lub Rzeszów, zadowoli to Ciebie?
                                Maja dolaczyc WSZYSTKIE tvp a ja sobie wybiore co chce ogladac, ty zawsze ogladasz to co ci kazą.
                                Ostatni raz edytowany przez PiotrKo; 2013-09-02, 17:31.
                                Stop dla ACTA.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+