Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP Rozrywka

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) Leon Zobacz post
    Dzięki.
    Jak wrócę to się pośmieję.
    Jak na razie, Leonie, to można tylko siąść i zapłakać nad ramówką. Nie dość, że same powtórki, to jeszcze do tego całkiem świeże, a programy sprzed paru dekad można policzyć na palcach. Jak zapowiadali powstanie tego kanału, to liczyłem, że będą w nim programy podobne do "Archiwizacji..." emitowanej na TVP Kultura, gdzie można obejrzeć widowiska rozrywkowe, których z racji wieku nigdy się nie widziało. A tu głównie będą puszczać te żenujące kabarety, Duże dzieci i po raz setny Cejrowskiego. Do d**y z taką rozrywką. Ja nie zamierzam tracić czasu na to co już widziałem. No ale - jak wiadomo - początki zawsze są trudne, więc może w przyszłości sięgną głębiej do archiwów.
    TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

napisał(a) Pawrym Zobacz post
      ..........więc może w przyszłości sięgną głębiej do archiwów.
      Mają być jakieś kąciki retro, a ponieważ sam jestem retro to czekam na to.

Komentarz

No wiem, że mają być kąciki retro, ale jak na razie to widzę w nich tylko programy kabaretu Tey, a przecież to już człowiek zna na pamięć. Zauważyłem jeszcze Studio Gama, więc może tutaj będzie na czym oko zawiesić.
        Ostatni raz edytowany przez Pawrym; 2013-04-15, 13:11. Powód: Poprawa jednego słowa.
        TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

napisał(a) Pawrym Zobacz post
          Jak na razie, Leonie, to można tylko siąść i zapłakać nad ramówką. Nie dość, że same powtórki, to jeszcze do tego całkiem świeże, a programy sprzed paru dekad można policzyć na palcach. Jak zapowiadali powstanie tego kanału, to liczyłem, że będą w nim programy podobne do "Archiwizacji..." emitowanej na TVP Kultura, gdzie można obejrzeć widowiska rozrywkowe, których z racji wieku nigdy się nie widziało. A tu głównie będą puszczać te żenujące kabarety, Duże dzieci i po raz setny Cejrowskiego. Do d**y z taką rozrywką. Ja nie zamierzam tracić czasu na to co już widziałem. No ale - jak wiadomo - początki zawsze są trudne, więc może w przyszłości sięgną głębiej do archiwów.
          jaka telewizja - taka rozrywka

P.S. A tak serio to kanał ewidentnie powtorkowy. Kolejny do omijania

Komentarz

napisał(a) LukWil Zobacz post
            jaka telewizja - taka rozrywka

P.S. A tak serio to kanał ewidentnie powtorkowy. Kolejny do omijania
            Kiedy to obejrzałeś wszystko podczas premier? Nie oglądasz innych kanałów niż TVP1 i 2 i nic rozrywkowego nie przegapiłeś?

Komentarz

TVP Rozrywka

A miałem nadzieję, że pomysł stworzenia tego kanału jednak upadnie...
              Co ciekawe ten folder dla prasy jest zatytułowany "Program dla Ameryki Północnej TVP Rozrywka International".
              Czy to znaczy, że ten kanał będzie dostępny tylko w tym rejonie œwiata?
              Ostatni raz edytowany przez Kamil_nc+; 2015-02-12, 17:18. Powód: reklama

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+