Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
    Większość wolałaby kupić kanały nie w pakiecie, ale pojedynczo, ale tak się nie da. Wtedy okazałoby się, jaka realną wartość ma dana stacja TV.
    W przypadku TV Republika się da. Tyle, że wtedy liczą sobie wielokrotnie więcej.
    JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) ewaldus Zobacz post
      TV Republika czy TV
      Trwam to nie moja bajka ale do diaska
      uszanujmy innych tak by każdy mógł
      oglądać to co chce.
      Pelna zgoda, ale nie za moje pieniądze. Jestem za dodatkową opłata za ten kanał. W innym wypadku nc+ płaci za wszystkich abonentów, a w rezultacie również ja, a ja grosza do tej telewizji nie doloże.
      Tak samo płacisz przykładowo za ZEST czy Mango24. Ale rozumiem że pewnie jesteś wiernym widzem Mango24 i oglądasz ten kanał codziennie przez 20 godzin.

Komentarz

• Jak widać niektórym wystarcza ,że w ramach abonamentu nc+ uraczy nas kolejnymi discopolo-grajkami ze stajni Polsatu lub następnym żałosnym gniotem w którym większość czasu stanowi przerwa. Póki co mowa jest o dodaniu kolejnego kanału muzycznego(litości..)i kanału wzbudzającego kontrowersje, którego jeśli nc+ chciałoby uszanować pewną grupę odbiorców a inni nadawcy dawno już uczynili, na razie nie oferuje.
        Jeśli wygra"pazerność" decydentów z Republiki, to może być spore rozczarowanie i raczej nie zarobią na tym interesie, przy takiej ilości "premium" w ofercie operatora.
        Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-08-05, 22:48.
        PAKIET SUPERPREMIUM+
        +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
        Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          Tak samo płacisz przykładowo za ZEST czy Mango24. Ale rozumiem że pewnie jesteś wiernym widzem Mango24 i oglądasz ten kanał codziennie przez 20 godzin.
          W sumie to mnie przekonałeś. Jeśli TV Republika miałaby zastąpić 90% tego badziewia to jestem za. Jeśli jednak miałaby do tego badziewia dołączyć, to bardzo dziękuję.
          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

przypuszczam, że 1/4 kanałów oferowanych przez nc+ nie oglądasz wcale, a płacisz
            Dlaczego? - bo zostały Tobie narzucone a nie są z Twojej bajki, nie masz czasu, jest inna zawartość niż oczekiwałeś etc., ale i tak płacić musisz. Ani Ty ani ja nie mamy wpływu na zawartość w ofercie jakiegokolwiek kanału.
            Większość wolałaby kupić kanały nie w pakiecie, ale pojedynczo, ale tak się nie da. Wtedy okazałoby się, jaka realną wartość ma dana stacja TV.
            Dokładnie,mówiąc prościej ponad połowa dostępnych kanałów przestała by istnieć np. Viacom Blink cz MTV Polska czy Viva Polska która idzie śladem MTV
            A sposób dystrybucji TV Republika określi umowa zawarta z nadawcą i my na to wpływu nie mamy. Pozdrawiam
            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
              W sumie to mnie przekonałeś. Jeśli TV Republika miałaby zastąpić 90% tego badziewia to jestem za. Jeśli jednak miałaby do tego badziewia dołączyć, to bardzo dziękuję.
              To ile tego badziewia jest i dlaczego nie piszesz w wątkach, które dotyczą tego badziewia?
              Powinieneś bardziej się starać, pisać, argumentować, opluwać, ba a nawet wystosować petycję.

Dlaczego doczepiłeś się akurat tej stacji? To dziwne, ale inne Tobie nie przeszkadzają?
              TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

To ile tego badziewia jest i dlaczego nie piszesz w wątkach, które dotyczą tego badziewia?
                Powinieneś bardziej się starać, pisać, argumentować, opluwać, ba a nawet wystosować petycję.

Dlaczego doczepiłeś się akurat tej stacji? To dziwne, ale inne Tobie nie przeszkadzają?
                Pewnie dlatego że TV Republika wzbudza wiele negatywnych emocji głównie spowodowane jest to jawnym wspieraniem partii Kaczyńskiego i Maciarewicza wiecej obiektywizmu oraz prawdziwa nie nakręcana politycznie krytyka rządu znacznie by poprawiła wizerunek tej stacji bo można być krytycznym wobec rządu ale nie w taki sposób jak to ma miejsce teraz. Pozdrawiam
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                  Pewnie dlatego że TV Republika wzbudza wiele negatywnych emocji głównie spowodowane jest to jawnym wspieraniem partii Kaczyńskiego i Maciarewicza wiecej obiektywizmu oraz prawdziwa nie nakręcana politycznie krytyka rządu znacznie by poprawiła wizerunek tej stacji bo można być krytycznym wobec rządu ale nie w taki sposób jak to ma miejsce teraz. Pozdrawiam
                  No co ty przeciez to jedyna obiektywna niezalezna i prezentujaca cala prawde cala dobe telewizja we wszechswiecie. Jak w ogole smiesz twierdzic ze ona wspiera Pis i jest stronnicza, zaraz na ciebie naskocza fanboje jedynej slusznej telewizji informacyjnej.

Komentarz

.... bo można być krytycznym wobec rządu ale nie w taki sposób jak to ma miejsce teraz...
                    Polacy nic się nie stało!!! Polacy nic się nie stało!!! (Tylko nielegalnie się nagrało!!!)
                    Nie ważne, że przestępca złapany na gorącym uczynku tylko ważne kto go złapał nie mając do tego uprawnień. To jest logika POpierających rząd.
                    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• ale piepszycie bez sensu !

zapraszam wszystkich na plaże w Pobierowie !

i tych POpierających POtube i tych tęskniących za PiStubą.

od 9 dni nie oglądam żadnej i..... żyje !

ja teraz idę na plaże a wy żryjcie się dalej !

.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                        No co ty przeciez to jedyna obiektywna niezalezna i prezentujaca cala prawde cala dobe telewizja we wszechswiecie. Jak w ogole smiesz twierdzic ze ona wspiera Pis i jest stronnicza, zaraz na ciebie naskocza fanboje jedynej slusznej telewizji informacyjnej.
                        Już to zrobili,tylko że ja nie zgadzam się z polityką rządu i nie zgadzam się z populizmem w TV Republika bo jak pisałem za mało obiektywna jest ta stacja i tyle. A Ci co atakują niech najpierw dostrzegą kłodę we własnych oczach a nie źdzbło trawy u kogoś kto myśli innaczej. Nie popieram rządu niecierpie obłudników z partii Kaczyńskiego a TV Republika niestety powiela bzdury tej kliki. A szkoda bo można być konserwatywną telewizją umiejętnie wytykając błedy rządzących ale obiektywnie bez dzielenia ludzi potem są skutki tego nawet na tym forum 2 posty wyżej !!!!!
                        Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-08-06, 09:30.

Komentarz

• napisał(a) kostek88 Zobacz post
                          ale piepszycie bez sensu !

zapraszam wszystkich na plaże w Pobierowie !

i tych POpierających POtube i tych tęskniących za PiStubą.

od 9 dni nie oglądam żadnej i..... żyje !

ja teraz idę na plaże a wy żryjcie się dalej !

10 / 10

Komentarz

Tak samo można by napisać o Superstacji, czy TVN24

Mało, taka TVN24 zaprasza do komentowania wydarzeń, w których udział brali politycy, właśnie tych polityków lub ich kolegów, patrz np. Kawa na ławę. Polityków mamy dość w sejmie, a w TVN24 występują jako fachowcy w każdej dziedzinie, patrz np. Niesiołowski spec od owadów!!!

Każda dyskusja powinna być bezstronna z udziałem komentatorów, dziennikarzy, fachowców, a politycy powinni stanowić tło. W TVN24 jest odwrotnie.
                            TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

Mało, taka TVN24 zaprasza do komentowania wydarzeń, w których udział brali politycy, właśnie tych polityków lub ich kolegów, patrz np. Kawa na ławę. Polityków mamy dość w sejmie, a w TVN24 występują jako fachowcy w każdej dziedzinie, patrz np. Niesiołowski spec od owadów!!!

Każda dyskusja powinna być bezstronna z udziałem komentatorów, dziennikarzy, fachowców, a politycy powinni stanowić tło. W TVN24 jest odwrotnie.
                              Popieram 10/10

Komentarz

A to rozumiem w TV Republika nie zapraszaja politykow do komentowania politycznych wydarzen....no to znowu sie usmialem ;))) Gdybys nie wiedzial to politycy rzadza panstwem a nie eksperci i fachowcy. I jak mam sluchac takich fachowcow co zatrudnil PIS do udowodnienia tezy o zamachu w Smolensku to noz mi sie sam w kieszeni otwiera.
                                A poza tym to podobno nie ogladasz TVN24 to skad wiesz ze tam sami politycy sie wypowiadaja i nie ma zadnych ekspertow? Bo ja czesto widze jako gosci roznej masci ekspertow, psychologow itp. wiec znowu brednie z twojej strony. A moze nie slyszales np. o takim programie jak Loza prasowa?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+