Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wielu zwolenników mainstreamu wieszczyło już koniec TV Republiki (zresztą oni wieszczyli upadek stacji nim ta jeszcze wystartowała), więc nowości ramówkowe pokazują że się po raz kolejny pomylili.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
      Wielu zwolenników mainstreamu wieszczyło już koniec TV Republiki (zresztą oni wieszczyli upadek stacji nim ta jeszcze wystartowała), więc nowości ramówkowe pokazują że się po raz kolejny pomylili.
      Wręcz przeciwnie, stara ramówka okazała się do niczego, to szukają ratunku robiąc nową. A tak na serio, we wrześniu wszystkie stacje odświeżają swoją ramówkę, więc to typowy news z pupy.
      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
        Wręcz przeciwnie, stara ramówka okazała się do niczego, to szukają ratunku robiąc nową.
        A bo to takie dziwne że chcą sie rozwijać i poprawiać? Wbrew czarnowidztwu fanów mainstreamu.

Komentarz

• Ostatni raz edytowany przez Bolero; 2014-09-01, 19:29.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            A bo to takie dziwne że chcą sie rozwijać i poprawiać? Wbrew czarnowidztwu fanów mainstreamu.
            Oj oj co ty zrobisz jak pis wygra wybory i Republika stanie sie stacja mainstreamowa. Bedziesz musial poszukac w slowniku innego ulubionego slowka, no ale moze poszerzanie slownictwa wyjdzie ci kiedys na dobre

Komentarz

• B R A W O !!!

no i SAT Kurier zaktualizował swój news http://www.satkurier.pl/news/103863/...sniu-w-nc.html i tak jak napisał przedmówca: "Nadawca TV Republika jest na finiszu rozmów z operatorem platformy nc+"

Brawo! Jest to jedyna ze stacji informacyjnych, która "zmusza" (w sensie pozytywnym) do myślenia i refleksji i przez to dla niektórych jej przeciwników zbyt trudna w odbiorze
              TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• No i jak widac pod artykulem na satkurierze wiecej przeciwnikow tego kanalu niz zwolennikow, ciekawe dlaczego )

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                  No i jak widac pod artykulem na satkurierze wiecej przeciwnikow tego kanalu niz zwolennikow, ciekawe dlaczego )
                  Policzyłem z ciekawości i na 61 wypowiedzi 32 osoby wyrażają na razie aprobatę, czyli są ZA. Kilka osób nie wyraża zdecydowania, jest im to obojętne lub rzuca obelgi.

PS Dla jasności, ja na tamtym forum się nie udzielam
                  Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-08-05, 11:21.

Komentarz

• napisał(a) Bolero Zobacz post
                    [ciach] Ja napisalem posta wczoraj, a wiadomosc o finlaizacji rozmow pojawila sie dzis. Skad niby mialem wtedy to wiedziec? jak sam nie miales o tym pojecia
                    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-09-01, 19:32. Powód: prowokujący frag. postu
                    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                      no i SAT Kurier zaktualizował swój news http://www.satkurier.pl/news/103863/...sniu-w-nc.html i tak jak napisał przedmówca: "Nadawca TV Republika jest na finiszu rozmów z operatorem platformy nc+"

Brawo! Jest to jedyna ze stacji informacyjnych, która "zmusza" (w sensie pozytywnym) do myślenia i refleksji i przez to dla niektórych jej przeciwników zbyt trudna w odbiorze
                      Oczywiście dobra wiadomość dla zwolenników tej telewizji mam tylko nadzieje że dodadzą go na takiej zasadzie jak History HD czy Sundance HD czyli tylko dla tych co chcą go oglądać.Bo nie zamierzam płacic za cos co serwuje poglądy skrajne sprzeczne z tymi którymi ja się kieruję. Pozdrawiam
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• Pewnie,że to dobra wiadomość jak oficjalnie się potwierdzi.Czekamy na szczegóły.
                        Jednak mam inne zdanie na temat dostępności.Jeśli już dopłacam do kanałów,na które pewnie jest zapotrzebowanie-różne są gusta to lepiej gdyby Republika była niekodowana.Wolę kanał informacyjny tworzony przez Polaków dla...polskiego widza myślącego o Polsce niż badziewia czysto rozrywkowe tworzone z myślą by na naszym polskim podwórku jeszcze bardziej ogłupiać.:

Jednak jako telewizja dodatkowo płatna obecnie i w tej formie-nie przekonuje mnie do dopłaty extra.Są inne kanały,które zaspokajają zapotrzebowanie na informację w ramach abonamentu.
                        W interesie twórców tego kanału jest dotarcie do widza a w nc+ jest cały wachlarz podobnych kanałów.Inne stacje sobie z tym radzą.
                        Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-08-05, 15:42. Powód: e
                        PAKIET SUPERPREMIUM+
                        +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                        Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
                          Oczywiście dobra wiadomość dla zwolenników tej telewizji mam tylko nadzieje że dodadzą go na takiej zasadzie jak History HD czy Sundance HD czyli tylko dla tych co chcą go oglądać.Bo nie zamierzam płacic za cos co serwuje poglądy skrajne sprzeczne z tymi którymi ja się kieruję. Pozdrawiam
                          a co tam , niech będzie nawet dodatkowo płatny kanał, bo i tak płacę do tej pory innemu operatorowi. Jak będzie za darmo, jeszcze lepiej, będzie szersza publika, nie każdego stać na dodatkową opłatę. Tak więc poczekajmy.
                          Nie martw się, jeżeli będzie ogólnodostępny, to Twój abonament nie wzrośnie.
                          Dodam, że też nie zamierzam płacić z COŚ co serwuje skrajne poglądy, sprzeczne z tymi, którymi ja się kieruję np. Zest TV
                          To oczywiście żart, więcej tolerancji dla osób o innych poglądach i więcej wielkoduszności dla preferencji odmieńców

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
                            a co tam , niech będzie nawet dodatkowo płatny kanał, bo i tak płacę do tej pory innemu operatorowi. Jak będzie za darmo, jeszcze lepiej, będzie szersza publika, nie każdego stać na dodatkową opłatę. Tak więc poczekajmy.
                            Nie martw się, jeżeli będzie ogólnodostępny, to Twój abonament nie wzrośnie.
                            Dodam, że też nie zamierzam płacić z COŚ co serwuje skrajne poglądy, sprzeczne z tymi, którymi ja się kieruję np. Zest TV
                            To oczywiście żart, więcej tolerancji dla osób o innych poglądach i więcej wielkoduszności dla preferencji odmieńców
                            I tu sie z Tobą zgodzę pomimo że nie jestem zwolennikiem tego kanału to nie mam nic przeciwko temu by takowy wzbogacił ofertę mamy lewicowo-tabloidową Superstację to i może być skrajnie prawicowa Republika każdy ma prawo do własnych przekonań i masz racje należy je uszanować.Czytałem ostatnie posty które zamiast merytorycznej dyskusji przedstawiały zwykłe chamstwo.TV Republika czy TV Trwam to nie moja bajka ale do diaska uszanujmy innych tak by każdy mógł oglądać to co chce. Pozdrawiam
                            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• TV Republika czy TV
                              Trwam to nie moja bajka ale do diaska
                              uszanujmy innych tak by każdy mógł
                              oglądać to co chce.
                              Pelna zgoda, ale nie za moje pieniądze. Jestem za dodatkową opłata za ten kanał. W innym wypadku nc+ płaci za wszystkich abonentów, a w rezultacie również ja, a ja grosza do tej telewizji nie doloże.

Komentarz

• napisał(a) ewaldus Zobacz post
                                TV Republika czy TV
                                Trwam to nie moja bajka ale do diaska
                                uszanujmy innych tak by każdy mógł
                                oglądać to co chce.
                                Pelna zgoda, ale nie za moje pieniądze. Jestem za dodatkową opłata za ten kanał. W innym wypadku nc+ płaci za wszystkich abonentów, a w rezultacie również ja, a ja grosza do tej telewizji nie doloże.
                                przypuszczam, że 1/4 kanałów oferowanych przez nc+ nie oglądasz wcale, a płacisz
                                Dlaczego? - bo zostały Tobie narzucone a nie są z Twojej bajki, nie masz czasu, jest inna zawartość niż oczekiwałeś etc., ale i tak płacić musisz. Ani Ty ani ja nie mamy wpływu na zawartość w ofercie jakiegokolwiek kanału.
                                Większość wolałaby kupić kanały nie w pakiecie, ale pojedynczo, ale tak się nie da. Wtedy okazałoby się, jaka realną wartość ma dana stacja TV.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+