Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
    No i niech dają, ale nie za moje pieniądze.

...
    To możesz nie płacić, przecież nie ma przymusu.
    LG32 LCD HD - ITI2850ST
    PC_mon.21" - ITI2850ST
    ant. 90cm (HB_Astra)
    TNK HD - Premium HD, DVB-T
    TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
      Czyli TVN24, Polsat News i ich mutacje oraz Superstacja, TVP Info są za darmo?
      Nie są za darmo, a co to ma wspólnego z tematem? Finansowaniu tych stacji nie mam nic przeciwko.

napisał(a) vlodar7 Zobacz post
      To możesz nie płacić, przecież nie ma przymusu.
      No co Ty? Przed chwilą pisałeś, że muszę.
      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Nie są za darmo, a co to ma wspólnego z tematem? Finansowaniu tych stacji nie mam nic przeciwko.
        Ty nie masz nic przeciwko finansowaniu tych stacji a ja nie mam nic przeciwko finansowaniu TV Republika. Jest remis
        O co Tobie w ogóle chodzi?

PS Mam ofertę spakietowaną i też wszystkich kanałów nie oglądam, ale pretensji nie mam. Nie wszystko mnie interesuje, nie na wszystko mam czas.

Wyluzuj
        Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-08-01, 16:58.
        TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

No co Ty? Przed chwilą pisałeś, że muszę.
          Przecież płacisz za pakiet, a w pakiecie są różne stacje, masz wybór, możesz oglądać te, które lubisz lub nie płacić, i nie oglądać niczego, wolna wola.
          LG32 LCD HD - ITI2850ST
          PC_mon.21" - ITI2850ST
          ant. 90cm (HB_Astra)

Komentarz

Ty nie masz nic przeciwko finansowaniu tych stacji a ja nie mam nic przeciwko finansowaniu TV Republika. Jest remis
            O co Tobie w ogóle chodzi?
            Pokręć myszą do góry, to się dowiesz. Ktoś spytał o źródła finansowania stacji, a Wyście się przyczepili jak rzep psiego ogona. O co Wam chodzi, to nie wiem.

napisał(a) Janusz123 Zobacz post
            PS Mam ofertę spakietowaną i też wszystkich kanałów nie oglądam, ale pretensji nie mam. Nie wszystko mnie interesuje, nie na wszystko mam czas.
            Tu nie chodzi o brak zainteresowania czy brak czasu. Chodzi o to, że nie zamierzam finansować propagandy i robienia ludziom wody z mózgu.

napisał(a) vlodar7 Zobacz post
            Przecież płacisz za pakiet, a w pakiecie są różne stacje, masz wybór, możesz oglądać te, które lubisz lub nie płacić, i nie oglądać niczego, wolna wola.
            Cóż za przenikliwa analiza, nie myślałeś o aplikowaniu o Nobla?
            Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2014-08-01, 17:02.

Komentarz

Chodzi o to, że nie zamierzam finansować propagandy i robienia ludziom wody z mózgu.
              To jest Twoja subiektywna opinia o TV Republika i masz do niej prawo.
              Nie zamierzasz finansować, to nie finansuj. Wracamy do punktu początkowego.

Komentarz

To jest Twoja subiektywna opinia
                Napisał ten, co ma w stopce coś o relatywizmie.

Komentarz

Pokręć myszą do góry, to się dowiesz. Ktoś spytał o źródła finansowania stacji, a Wyście się przyczepili jak rzep psiego ogona. O co Wam chodzi, to nie wiem.

Tu nie chodzi o brak zainteresowania czy brak czasu. Chodzi o to, że nie zamierzam finansować propagandy i robienia ludziom wody z mózgu.

Cóż za przenikliwa analiza, nie myślałeś o aplikowaniu o Nobla?
                  Czyli, nie "czujesz blues'a"- jak pisałem, nie masz ochoty czegoś finansować, to nikt Cię do tego nie zmusza.
                  Na tle Twoich wypowiedzi, moja analiza może wyglądać na przenikliwą - dzięki za tak wysoką ocenę, jednak zaraz do Nobla, wg mnie to gruba przesada.
                  LG32 LCD HD - ITI2850ST
                  PC_mon.21" - ITI2850ST
                  ant. 90cm (HB_Astra)

Komentarz

Napisał ten, co ma w stopce coś o relatywizmie.
                    Dlatego szanuję Twoją opinię
                    a że jest to znak firmowy wiadomej stacji, mogę uszanować, ale oglądać nie muszę

Komentarz

Może do tego, że nie każdy ma ochotę zasilać konto tej stacji. Mam nadzieję, że jeśli dołączy, to nie trafi do mojego pakietu.

Brawo Jarek!
                      SHARP LC-46LU824E + PS3 + turboBOX+ (CLRA)
                      nc+: Comfort+, Multi+, Extra+, CANAL+, HBO na 6 msc za 69,90 PLN
                      Vectra: Flashnet 60 Mb/s za 62 PLN
                      UWOLNIĆ LISTĘ KANAŁÓW!
                      Pozdro dla kumatych.

Komentarz

• napisał(a) filolog Zobacz post
                        Dziś na Twitterze przedstawiciel Republiki potwierdził, że od września wchodzą z kanałem do nc+.
                        Znakomita informacja. Czekam z niecierpliwością.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                          Znakomita informacja. Czekam z niecierpliwością.
                          Ja też
                          Zauważ, że od razu odezwali się wyznawcy psa ogrodnika co sam nie zje i drugiemu nie da, i jeszcze próbują swoją teorię na "nie" jakoś pokracznie uzasadniać

Komentarz

Ja też
                            Zauważ, że od razu odezwali się wyznawcy psa ogrodnika co sam nie zje i drugiemu nie da, i jeszcze próbują swoją teorię na "nie" jakoś pokracznie uzasadniać
                            Normalka. Szkoda z nimi nawet wdawać się w dyskusje - strata czasu.

Komentarz

• straszna historia

to od września jedyny i ostatni żywy temat na tym forum umrze śmiercią naturalną
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Zauważmy że ktoś się nadal spina i do moderatorów skargi, nie ładne takie lewackie zagrywki. Szczerze ale was boli ten kanał mi to wisi jak Tele5, a wy to tak na powaznie, zabawy troszkę ;)

Pozdrawiam i życzę udanego piątku!
                                SHARP LC-46LU824E + PS3 + turboBOX+ (CLRA)
                                nc+: Comfort+, Multi+, Extra+, CANAL+, HBO na 6 msc za 69,90 PLN
                                Vectra: Flashnet 60 Mb/s za 62 PLN
                                UWOLNIĆ LISTĘ KANAŁÓW!
                                Pozdro dla kumatych.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+