Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy Wy naprawdę myśleliście, że kanał zostanie włączony przed exposé i komentarzami po nim? Wiadomo, że to oglądamy na TVN 24.
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

• Mody też pewnie mają w biurze imprezę (z okazji nowych kanałów) bo wątek nadal tkwi w "propozycjach" Naprawdę im zazdroszczę....... praca jak marzenie

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
        Mam nadzieje ze jako opcja dodatkowa, bo nie zycze sobie przelewania z mojego abo na utrzymanie FASZ*********J telewizji.
        To prosre, zgłoś komu trzeba, że w przekazie TV Republiki w programie x nadawanym o godzinie x są treści faszystowskie. Tak więc zamiast ubolewać, do dzieła
        TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) _Jakub Zobacz post
          Czy Wy naprawdę myśleliście, że kanał zostanie włączony przed exposé i komentarzami po nim? Wiadomo, że to oglądamy na TVN 24.
          A podobno nc+ (i jej zwolennicy) odcina się od polityki!
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• Dołączają Wasz hiper, ekstra obiektywny i jedyny prawdomówny program, to teraz nowa teoria spiskowa, że dopiero po expose. Zwolennicy pewnej oczywistej partii mają naprawdę nas... w głowach. Jak będzie słaba oglądalność tego kanału to też oczywiście będzie wina Tuska czy teraz Kopacz!? A jak będzie jakaś przerwa w emisji to oczywiście zamach i sztuczna mgła .

Komentarz

• napisał(a) TurboLuk Zobacz post
              Zapomniałeś o siusiu po kawce A skoro pęcherz pusty to znowu trzeba go napełnić. I tak cały dzień. Nie ma czasu dołączyć kanału

P.S. A tak serio zazdroszczę im tej ciepłej posadki. Zero obowiązków, zero odpowiedzialności. Coraz mniej działa, ale przecież to "usługi dodatkowe" więc nie trzeba ich naprawiać. Ech......... zatrudnijcie mnie. Chętnie się poopierd**** za kasę
              Program już działa od PÓŁNOCY , trzeba odświerzyć sobie listę kanałów.

Komentarz

• Na dana chwile ani TV REPUBLIKA ani MUZO.TV nie maja jeszcze nawet CAID z kodowaniem CONAX i NAGRA MA co mnie tez zadziwia bo jak zwykle technicy śpią

@teodor.wilk jak mają działać jak nie ma CAID odpowiedniego na tym kanale
                TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
                  Na dana chwile ani TV REPUBLIKA ani MUZO.TV nie maja jeszcze nawet CAID z kodowaniem CONAX i NAGRA MA co mnie tez zadziwia bo jak zwykle technicy śpią

@teodor.wilk jak mają działać jak nie ma CAID odpowiedniego na tym kanale
                  To raczej wina techników CP bo przekaz jest prowadzony z ich pojemności nasi conajwyżej mogą jedynie dodać je do listy kanałów tam gdzie one mają zagościć i tyle. Co do TV Republika to zwolennicy zadowoleni a dla mnie jego dodanie jest obojętne napewno oglądać go nie będę tak jak wielu innych kanałów za które płacę.Pozdrawiam
                  Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• Ja tez nie jestem zwolennikiem tego kanału ale ukłon dla ''nc+'' ze dodała tv informacyjna o innych poglądach i to abonent będzie miał wybór czy POLSAT NEWS,TVP INFO czy TVN24 lub SUPERSTACJA
                    TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

• W sumie chyba tylko środowiska kazirodcze bez obietnic

Komentarz

• napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
                        Ja tez nie jestem zwolennikiem tego kanału ale ukłon dla ''nc+'' ze dodała tv informacyjna o innych poglądach i to abonent będzie miał wybór czy POLSAT NEWS,TVP INFO czy TVN24 lub SUPERSTACJA
                        Podzielam Twoją opinię 10/10
                        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• Właśnie dodano CAID z kodowaniem CONAX i NAGRA MA także już za niedługo kanał na liście ''nc+'' i z dodanymi uprawnieniami

Komentarz

• Ok, niech bedzie, ale za dodatkowa oplata. A nie ze czesc mojego abo bedzie szla do nich. Nie zycze sobie tego.
                            Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

• napisał(a) Aninianin Zobacz post
                              Ok, niech bedzie, ale za dodatkowa oplata. A nie ze czesc mojego abo bedzie szla do nich. Nie zycze sobie tego.
                              Skoro sobie nie życzysz, rezygnacja? Bo mogą Cię nie posłuchać. A honor Masz.

Komentarz

• napisał(a) jachnyc Zobacz post
                                Oj grubo pojechane a nie powinien Pan przygotowywać się do oglądania Szkła Kontaktowego
                                To nie temat o TVN24. Niemniej wyobraź sobie, że tego akurat tez nie oglądam. W Twoim przypadku zadziałało często stosowane przez "PiS i przyjaciół" podejście : "jak nie z nami to przeciwko nam" i mylnie wysnułeś teorie, że jak nie podoba mi się TV Republika to muszę uwielbiać TVN24.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+