Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• zenada to co dodaja do tej platformy,mysle ze ta platforma upadnie poprostu,canal+ same powtorki,hbo to juz dno,i reszta kanalow tez juz zaczyna nadawac zenade albo powtorki i tak non stop,przyjdzie sobota wieczor a tu juz 20 raz titanic albo drogowka ciekawe kiedy poleci indiana joans albo przeminelo z wiatrem w canal+ oczywiscie w HD

Komentarz

• I stało się to co nie powinno się stać Rozpublika w w nc+ porażka jakich mało
      Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
      Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

• napisał(a) ewaldus Zobacz post
        Jeśli nie będzie dodatkowo płatny, więcej z nc+ umowy nie przedłuże. Nie mam zamiaru się do tego czegoś dokładać.
        napisał(a) SMKA Zobacz post
        I stało się to co nie powinno się stać Rozpublika w w nc+ porażka jakich mało
        Po takich rekomendacjach to zacznę systematycznie oglądać ten kanał a nie od przypadku do przypadku jak było dotychczas. Taka zawiść oznacza, że kanał jest bardzo wartościowy.
        PS.
        Jak "tęczowi"ogłosili bojkot piwa Ciechan to jego sprzedaż gwałtownie wzrosła.
        Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) dizmar Zobacz post
          Po takich rekomendacjach to zacznę systematycznie oglądać ten kanał a nie od przypadku do przypadku jak było dotychczas. Taka zawiść oznacza, że kanał jest bardzo wartościowy.
          PS.
          Jak "tęczowi"ogłosili bojkot piwa Ciechan to jego sprzedaż gwałtownie wzrosła.
          Ja chamów blokuję na dzień dobry niech spadają ,a tak na marginesie nc+ mogło postarać się o coś lepszego a nie badziewie Rozpublika
          Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
          Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

• Dobra wiadomość.W ankiecie mowa była m.in też o H2, Dragon Cinema HD..zobaczymy.

Na razie duży +
            Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-09-29, 18:53.
            PAKIET SUPERPREMIUM+
            +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
            Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) SMKA Zobacz post
              Ja chamów blokuję na dzień dobry niech spadają ,a tak na marginesie nc+ mogło postarać się o coś lepszego a nie badziewie Rozpublika
              Widocznie ich oglądałeś kiedy masz tak jednoznaczną opinię o nich. Po obejrzeniu każdy ma prawo do swojej opinii. Ty też masz prawo zablokować ich i nigdy nie zaglądać na ten kanał. Ich wina, że Ciebie nie przekonali kiedy ty ich oglądałeś. Może gdy ja pooglądam ich systematycznie (jak Ty zapewne to robiłeś) też dojdę do takich samych wniosków co TY. Na razie niczym mnie nie powalili zarówno w pozytywnym jak i w negatywnym tego słowa znaczeniu. Za mało ich (TV Republika) zapewne oglądałem. Postaram się to odrobić. Nie wierzę w opinie innych te dobre jak i te złe. Wolę sam się przekonać jaki właściwie jest ten kanał.
              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• napisał(a) SMKA Zobacz post
                Masz prawo , ja zablokowałem chamów z superstacji

Komentarz

• BRAWO NC+!!!!!!!!!!!

napisał(a) ewaldus Zobacz post
                  Jeśli nie będzie dodatkowo płatny, więcej z nc+ umowy nie przedłuże. Nie mam zamiaru się do tego czegoś dokładać.
                  no trudno, w takim razie żegnamy Ciebie z żalem. Do zobaczenia

Dla mnie, to bardzo dobra wiadomość. Nareszcie!!!
                  CZEKAMY ZATEM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!!!
                  Szkoda, bo na wysoką pozycję kanał 28, ale dobrze że w ogóle będzie...
                  http://telewizjarepublika.pl/telewiz...ieg,12046.html
                  Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-09-29, 19:09.
                  TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) ewaldus Zobacz post
                    Nie mam zamiaru się do tego czegoś dokładać.
                    napisał(a) hamsterrrrr Zobacz post
                    Grunt to zrobić na czymś co nijak ma się do definicji odpłatnego kanału dobry interes i bezwstydnie pobierać za niego pieniądze.
                    Wniosek jest jeden, za darmo niedobrze, pobierać dodatkowo pieniądze też źle...
                    I jak tu wszystkich zadowolić?

[ciach]
                    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2014-09-30, 08:00. Powód: prowokujący frag. postu

Komentarz

• Oczywista sprawa, że w ramach abonamentu i to już od pakietu Comfort+ pojawienie się Republiki TV to ze strony nc+ i tej stacji raczej niespodziewana aczkolwiek bardzo rozsądna decyzja. Zyskują abonenci-dodatkowe źródło mniej lub bardziej kontrowersyjnych informacji i możliwość konfrontacji newsów podawanych z innych stacji informacyjnych(dobre posunięcie w stronę wyrównania szans w tym obszarze) co powinno zapewnić Republice wzrost oglądalności , większy przychód z reklam itd.
                      Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-09-29, 20:20.
                      PAKIET SUPERPREMIUM+
                      +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                      Rodzinny HD

Komentarz

• napisał(a) Pablo70 Zobacz post
                        Kanal pojawi sie od 1 października w nc+

https://pl-pl.facebook.com/RepublikaTV
                        Super wiadomość. Brawa dla obu stron że kanał nie będzie dodatkowo płatny, a wręcz przeciwnie, znajdzie się w pakiecie Comfort czyli tym najtańszym.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
                          Szkoda ze nawet samym fanom Republiki nie podoba sie zmiana na stanowisku prezesa i obawiaja sie upadku stacji
                          Po dzisiejszym komunikacie podoba się, podoba...
                          Nowa ramówka, nowe programy, oby tak dalej prezesie Terlikowski, tak trzymać!!!

Komentarz

• I kolejna bełkotliwa teoria o rzekomym tłamszeniu wolności słowa upadła. Co dalej, wzorem o. z Torunia, żądania Republika TV w DVB-T?
                            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                              I kolejna bełkotliwa teoria o rzekomym tłamszeniu wolności słowa upadła. Co dalej, wzorem o. z Torunia, żądania Republika TV w DVB-T?
                              To raczej dzięki przeciwnikom tej stacji (gdyby jej nie oglądali nie byliby przeciwnikami) jest ona wprowadzana do oferty. Wiadomo, że będzie oglądalność. Aby ich (TV Republika) krytykować to trzeba oglądać a tym samym wspierać w istnieniu. Takie są prawa ekonomii.
                              PS.
                              Tygodnik NIE był najlepiej sprzedawany gdy Kościół reagował na jego kłamliwe teksty. Urban zacierał ręce i z uśmiechem płacił kary za pomówienia. Dlatego odstąpiono od jakiejkolwiek reakcji na artykuły w tym tygodniku. Czytają go tylko jego zwolennicy a zbyt wielu ich nie ma. Najlepszą metodą na kontrowersyjne media jest ich niezauważanie. Dlatego nikt nie już pozywa do sądu tygodnika NIE. Wściekły krzyk przeciwników tylko zwiększa popularność a tym samym daje korzystniejszy wynik ekonomiczny. Jeżeli chcecie aby TV Republika istniała i rozwijała się to róbcie nawet wiece w sprzeciwie poglądom tam głoszonym. Nic tak nie zwiększa popularności jak wściekły krzyk przeciwników.

Komentarz

• Dlatego ja nie oglądam, ale jednocześnie cieszę się, że zawitała do nc+. W końcu nie będzie tych teorii spiskowych, jak to ITI blokowało dostęp do tej stacji . Najśmieszniejsze, że będzie w niższym abonamencie niż w CP. I jeszcze jedno- nie rozumiem dlaczego miałbym rezygnować z nc+, jest mnóstwo innych kanałów, których nie oglądam, a za nie płacę. Na złość babci odmrożę sobie uszy? Zrezygnuję z najlepszej piłki i nba? Wolne żarty.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+