Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tak masz prawo. Po pierwsze w wątku do tego odpowiednim! Po drugie w sposób kulturalny! Po trzecie używając odpowiedniej prawidłowej i właściwej nazwy! Po czwarte nikogo nie atakując!

Nie myśl, że tylko Twoje posty są usuwane. każdy użytkownik obrażający innego musi się z tym liczyć.

PS. Proszę o usunięcie prowokacyjnego podpisu. Może Cię to zdziwi ale znam rozwinięcie tego co tam napisałeś. Nie jest to kulturalne. Za brak zastosowania się do mojej prośby na podstawie posiadanych już naruszeń dostaniesz bana.

Komentarz

• napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
      PS. Proszę o usunięcie prowokacyjnego podpisu. Może Cię to zdziwi ale znam rozwinięcie tego co tam napisałeś. Nie jest to kulturalne. Za brak zastosowania się do mojej prośby na podstawie posiadanych już naruszeń dostaniesz bana.
      Skoro rozwinięcie ukazało się w ogólnopolskim tygodniku to widocznie nie jest aż tak obrażliwe jak na tym pruderyjnym forum.

Ale spoko, dostosowałem się, resztę postu usuwam bo pewnie nawet za to byś bana przygrzmocił.
      Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-08-12, 12:00.

Komentarz

• To cos wygralo konkurs. Powiem tyle... jaka nagroda, takie logo
        sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

• Chyba jaka stacja takie logo )

Komentarz

• wygląda jak logo kanału muzycznego zespołu Grzegorza Ciechowskiego
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Nadal kojarzy się z urwanym skrzydłem samolotu(czyt.Smoleńsk),więc tradycja zachowana .
              Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-08-14, 11:47.
              PAKIET SUPERPREMIUM+
              +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
              Rodzinny HD

Komentarz

• Ja tam nic nie mam do republiki, zresztą sam czasem spojrzę jak jest coś ciekawego.

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post

Bardzo dobrze się prezentuje. Bez zbędnych wodotrysków, konkretne logo stacji informacyjnej a nie tabloidowej.

Oby tylko na ekranie było transparentne.

Komentarz

• kpisz sobie

będzie walić czerwienią po oczach - jak ty będziesz to oglądał? największy przeciwnik i jeczydlo kolorowych logo?
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Oczywiscie ze bedzie kolorowe logo, przeciez to bylo zapisane nawet w warunkach konkursu. Nie po to chcieli bialo-czerwone logo, zeby na ekranie umieszczac przezroczyste.

Komentarz

• Pomijając już kwestie czy to logo jest fajne czy też nie, bo to kwestia gustu, śmieszne jest to, że ogłosili konkurs, rozstrzygnęli, a w tej chwili nie wiedzą sami, czy będą je prezentować zamiast starego Znaczy po kiego był ten konkurs?? Czyżby pieniądze prezesa (jako akcjonariusza) wyrzucone w błoto??

Komentarz

• napisał(a) Kipcior Zobacz post
                          Pomijając już kwestie czy to logo jest fajne czy też nie, bo to kwestia gustu, śmieszne jest to, że ogłosili konkurs, rozstrzygnęli, a w tej chwili nie wiedzą sami, czy będą je prezentować zamiast starego Znaczy po kiego był ten konkurs?? Czyżby pieniądze prezesa (jako akcjonariusza) wyrzucone w błoto??
                          A co w tym dziwnego? Wiele firm robi konkursy np. na hasła reklamowe i nigdy nie wie, czy otrzyma zgłoszenia, które potem wykorzysta.
                          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• Swoja droga to chyba za duzo zgloszen nie mieli, a sam zwyciezca tez za bardzo sie nie napracowal, bo w sumie tylko powielil elementy obecnego logo stosujac ich inne polozenie.

Komentarz

• napisał(a) gunner78 Zobacz post

To cos wygralo konkurs. Powiem tyle... jaka nagroda, takie logo
                              Jaka stacja takie logo ] :-> Kicha jakich mało
                              Mój sprzęt:Ariva 250 Combo
                              Platforma: nc+

Pakiety: Platinum HD + 6 x Canal+,,FilmBOX, HBO, HISTORY HD, H2 HD, Adventure HD

DVB-T,MUX 1,MUX 2, MUX 3

Komentarz

• napisał(a) SMKA Zobacz post
                                Jaka stacja takie logo.../
                                napisał(a) danielqs Zobacz post
                                Chyba jaka stacja takie logo )
                                papugi czy bliźniaki jednojajowe??
                                .

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+