Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zastanawia mnie fakt pewnej hipokryzji niektórych forumowiczów.Przeszkadza Republika ale już szkalująca dobre imię Polaków RT nie,AlJazeera czy jak się zwie ten terrorystyczny bubel rownież jest ok...

Komentarz

• napisał(a) Maccie Zobacz post
      Zastanawia mnie fakt pewnej hipokryzji niektórych forumowiczów.Przeszkadza Republika ale już szkalująca dobre imię Polaków RT nie,AlJazeera czy jak się zwie ten terrorystyczny bubel rownież jest ok...
      Od kiedy RT lub AlJazeera znajduje się w płatnym pakiecie nc+?
      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
        Od kiedy RT lub AlJazeera znajduje się w płatnym pakiecie nc+?
        Znajduje sie w Twoim dekoderze za ktory zapłaciłeś i operator ma prawo go usunąć a jednak musisz go mieć...masakra

Komentarz

• TV Republika we wrześniu w nc+?
          We wrześniu br. informacyjno-publicystyczna TV Republika pojawi się w ofercie platformy nc+ - tak przynajmniej ma wynikać z pojawiających się ostatnio nieoficjalnych informacji. Na razie brak jest jednak potwierdzenia tych doniesień. Dodajmy, iż stacja jest już dostępna w ofercie satelitarnego rywala nc+, czyli w Cyfrowym Polsacie.
          źródło
          satkurier.pl

Komentarz

• napisał(a) spiro Zobacz post
            TV Republika we wrześniu w nc+?

źródło
            satkurier.pl
            Już to wiemy od 227 postów.

Komentarz

• napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
              Już to wiemy od 227 postów.
              to super, że wiecie, a co do tego to nie śledziłem 157 podstron tych farmazonów.

Komentarz

• skoro to farmazony to skąd nagle takie oświecenie u ciebie nastąpiło

1 września wszyscy tutaj umawiają się na nocne czuwanie - chcesz dołączyć?
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) GDA Zobacz post
                  skoro to farmazony to skąd nagle takie oświecenie u ciebie nastąpiło

1 września wszyscy tutaj umawiają się na nocne czuwanie - chcesz dołączyć?
                  tylko wam oznajmiłem, że dodają tą stację do oferty
                  nie śledziłem tego wątku... i o czym sobie tu gaworzycie
                  do niczego nie dołączam
                  kończę i zamykam

Komentarz

• wybacz ale twoje info jest bardzo spóźnione
                    jak sobie wyobrażasz sytuacje gdzie najbardziej zainteresowani mogli tego nie wiedzieć?
                    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) spiro Zobacz post
                      tylko wam oznajmiłem, że dodają tą stację do oferty
                      To się dopiero okaże, bo nikt tego oficjalnie nie potwierdził.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85
                        A @Formoza, nazywa po prostu rzeczy po imieniu.
                        Naprawdę? Wyzywając kogoś nazywa rzeczy po imieniu???
                        Można mieć różne poglądy, można się spierać, można od biedy nazwać TVN24 telewizją WSI24, czy TVGPCP, a TV Rep. moherową TV, ale nie zgodzę się, że wyzywanie kogoś najbardziej obrzydliwymi wulgaryzmami było akceptowalne. To, że ktoś ma inne poglądy polityczne nie oznacza, że można go obrzucać błotem mówiąc, że to "nazywanie rzeczy po imieniu".
                        A już zupełnym kuriozum jest umożliwienie kontynuowania dyskusji userom w ten sposób zachowującym się.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85
                          I słusznie, bo jak się okazuje, najwięcej do trollowania w temacie dodania danego kanału mają osoby, które tym kanałem nie są zainteresowane.

A @Formoza, nazywa po prostu rzeczy po imieniu.
                          Takie według Ciebie nazywanie rzeczy po imieniu, ostatnio zostało "wynagrodzone" w odpowiedni sposób. Nikt nie ma prawa zabraniać innym użytkownikom wyrażania swoich opinii. Nawet jeśli ktoś nie jest zwolennikiem tego kanału i mu się on nie podoba to ma prawo taką opinię wyrazić niezależnie czy podoba Ci się to czy nie. Nikt nie ma prawa bluzgać na drugiego za to, że ma inny pogląd niż on. Piszesz o trolowaniu, którego sam przez agresywne napaści na innych użytkowników mających inne zdanie niż Ty, jesteś często jego prowodyrem.

napisał(a) _michal Zobacz post
                          Naprawdę? Wyzywając kogoś nazywa rzeczy po imieniu???
                          Można mieć różne poglądy, można się spierać, można od biedy nazwać TVN24 telewizją WSI24, czy TVGPCP, a TV Rep. moherową TV, ale nie zgodzę się, że wyzywanie kogoś najbardziej obrzydliwymi wulgaryzmami było akceptowalne. To, że ktoś ma inne poglądy polityczne nie oznacza, że można go obrzucać błotem mówiąc, że to "nazywanie rzeczy po imieniu".
                          A już zupełnym kuriozum jest umożliwienie kontynuowania dyskusji userom w ten sposób zachowującym się.
                          Masz rację. Dlatego też posty obraźliwe są przez nas usuwane.
                          Każdy przejaw niewłaściwego zachowania powinien być raportowany. Wtedy będziemy mogli szybko reagować i od razu takie dyskusje ucinać.

Komentarz

• napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                            Masz rację. Dlatego też posty obraźliwe są przez nas usuwane.
                            Jakoś tego nie widać skoro posty niejakiego danielka, które obrażają mnie i w których kłamie dalej wiszą na forum.

Nikt nie ma prawa zabraniać innym użytkownikom wyrażania swoich opinii. Nawet jeśli ktoś nie jest zwolennikiem tego kanału i mu się on nie podoba to ma prawo taką opinię wyrazić niezależnie czy podoba Ci się to czy nie.
                            Napisz to danielkowi, który zarzuca mi krytykę tvn czy Canal+.

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                              Jakoś tego nie widać skoro posty niejakiego danielka, które obrażają mnie i w których kłamie dalej wiszą na forum.

Napisz to danielkowi, który zarzuca mi krytykę tvn czy Canal+.
                              Oczywiście danielqs miał rację w tym co napisał choć nieco w nieodpowiedni sposób. Nawet w swojej sygnaturze masz prowokacyjną wypowiedź o TVN 24.
                              Niejednokrotnie dałeś tego dowód. Cały czas piszesz i odnosisz się do "tefałenu" "mainstreamu" i "ceplusika".
                              jałowa jest to dyskusja.
                              Proszę o zaniechanie udowadniania swojej racji i atakowania innych użytkowników forum. Oni też mają prawo mieć swoje zdanie.

Komentarz

• napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                                Oczywiście danielqs miał rację w tym co napisał choć nieco w nieodpowiedni sposób. Nawet w swojej sygnaturze masz prowokacyjną wypowiedź o TVN 24.
                                Niejednokrotnie dałeś tego dowód. Cały czas piszesz i odnosisz się do "tefałenu" "mainstreamu" i "ceplusika".
                                jałowa jest to dyskusja.
                                Proszę o zaniechanie udowadniania swojej racji i atakowania innych użytkowników forum. Oni też mają prawo mieć swoje zdanie.
                                Tak samo i ja mam prawo krytykować tvn, Canal+ czy mainstream. A co do obrażania to chyba sam ostatnio widzisz kto kogo obraża. Ja ignoruje posty danielka, natomiast on cały czas mnie atakuje i obraża, co zresztą chyba sam zauważyłeś, kasując jego ostatni wpis.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+