Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Póki co to ty tu nachalnie próbujesz wcisnąć wszystkim jakim to wspaniałym i bezstronnym kanałem jest mocherowa tv

jak dobrze ze za kilka tygodni wszyscy będą mieli okazję się przekonać co to za twór wówczas nie widzę cie w tym temacie
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
      Dla mnie wiadomość o tyle dobra, że punkt ciężkości przeniesie się z tego wątku do Superstacja
      Tu będą pisać osoby zainteresowane a nie bijące pianę ot tak sobie dla żartu, bo nie wierzę w jakieś wyższe cele tych osób. To co, chcą nawracać osoby oglądające lub zainteresowane wprowadzeniem TV Republiki do oferty.

Tymczasem jedynie słuszne TV informacyjne - Polsat News i TVN24 - żyją niejaką Rafalalą - http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...tencje-zawiszy
      Telewizja lekka, łatwa i przyjemna, czyli rzetelna tabloidowa telewizja informacyjna
      Zero wysiłku intelektualnego
      Wybierasz co Ci się podoba. Dzisiaj przed pracą miałem włączony TVN24 i praktycznie cały czas były informacje dotyczące burz i nawałnic oraz szkód jakie wyrządziły w Małopolsce.

Komentarz

• OO mod szaleje wlepia kartki za obraze innych uzytkownikow. Szkoda ze nie zauwazyl nazywania kogos meska dziwka i tego typu innymi epitetami, moze tez ma klapki na oczach Zreszta to juz kolejny przyklad jego niezwyklego profesjonalizmu ;) Zaraz pewnie wlepi mi kartke za krytykowanie jego fachowosci i kompetencji ;)

Janusz - przepraszam ze urazilem twoja inteligencje. Brak tolerancji, wyzywanie osob od meskich dziwek itp. to symbole ponadprzecietnego IQ. Mam nadzieje ze mod Jurek teraz bedzie zadowolony.
        Ostatni raz edytowany przez danielqs; 2014-08-08, 17:03.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
          OO mod szaleje wlepia kartki za obraze innych uzytkownikow. Szkoda ze nie zauwazyl nazywania kogos meska dziwka i tego typu innymi epitetami, moze tez ma klapki na oczach Zreszta to juz kolejny przyklad jego niezwyklego profesjonalizmu ;) Zaraz pewnie wlepi mi kartke za krytykowanie jego fachowosci i kompetencji ;)

Janusz - przepraszam ze urazilem twoja inteligencje. Brak tolerancji, wyzywanie osob od meskich dziwek itp. to symbole ponadprzecietnego IQ. Mam nadzieje ze mod Jurek teraz bedzie zadowolony.
          Sytuacja o tyle wydaje się dziwna że nie widzę na skrzynce żadnych raportów postów, które obrażają, dyskryminują lub w jakimś innym stopniu łamie regulamin forum.

A obarczanie nas- Moderatorów winą za to, że nie umiecie ze sobą pisać w cywilizowany sposób, nie potrafiąc się dogadać bez używania epitetów jakich to forum nie powinno widzieć lub pisać bez wzajemnego się obrażania według mnie jest nie na miejscu. A Twoje sformułowanie które wyciąłem rażąco obrażało innego Użytkownika. Jeżeli będzie taka potrzeba, to pojawią się też kolejne kartki oraz blokady kont. I nie kieruję tego ostrzeżenia tylko do Ciebie, ale do wszystkich na forum.

Ktoś ostatnio pisał (bardzo oburzony), że traktujemy was jak dzieci w przedszkolu. No przykro mi, ale w tym wątku wszystko do tego zmierza.

Czy tak naprawdę ciężko Wam przyznać rację drugiego Użytkownika? Uszanowanie jego poglądów jest aż tak trudne? Ktoś lubi ten kanał, ktoś nie lubi. OK. Ale żeby na siłę udowadniać komuś że jest w błędzie, bo według niego on nie powinien go lubić? Przepraszam, ale dla mnie to nie ma największego sensu. Tym bardziej, że pojawiają się przy tym tak duże i niepotrzebne emocje.

Komentarz

• napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
            Sytuacja o tyle wydaje się dziwna że nie widzę na skrzynce żadnych raportów postów, które obrażają, dyskryminują lub w jakimś innym stopniu łamie regulamin forum.

A obarczanie nas- Moderatorów winą za to, że nie umiecie ze sobą pisać w cywilizowany sposób, nie potrafiąc się dogadać bez używania epitetów jakich to forum nie powinno widzieć lub pisać bez wzajemnego się obrażania według mnie jest nie na miejscu. A Twoje sformułowanie które wyciąłem rażąco obrażało innego Użytkownika. Jeżeli będzie taka potrzeba, to pojawią się też kolejne kartki oraz blokady kont. I nie kieruję tego ostrzeżenia tylko do Ciebie, ale do wszystkich na forum.

Ktoś ostatnio pisał (bardzo oburzony), że traktujemy was jak dzieci w przedszkolu. No przykro mi, ale w tym wątku wszystko do tego zmierza.

Czy tak naprawdę ciężko Wam przyznać rację drugiego Użytkownika? Uszanowanie jego poglądów jest aż tak trudne? Ktoś lubi ten kanał, ktoś nie lubi. OK. Ale żeby na siłę udowadniać komuś że jest w błędzie, bo według niego on nie powinien go lubić? Przepraszam, ale dla mnie to nie ma największego sensu. Tym bardziej, że pojawiają się przy tym tak duże i niepotrzebne emocje.
            No i czekac godzinami az jakis mod sprawdzi wyslane raporty, albo wroci po weekendzie do pracy w poniedzialek i zacznie czyscic forum - gratuluje kolejnego super rozwiazania.

Faktycznie stwierdzenie iz ktos prezentuje niski poziom inteligencji jest wielce razacym obrazaniem uzytkownika prezentujacego poglady braku tolerancji i obrazajacego osoby o innych przekonaniach seksualnych, prosze cie nie rozsmieszaj mnie.

Mam przyznawac racje komus z kogo pogladami sie nie zgadzam, czy ty przeczytales co napisales? Zdawalo mi sie ze forum sluzy do dyskusji, ale moze ty masz inna opinie, wiec proponuje zamykac, ostatni gasi swiatlo.

Komentarz

No i czekac godzinami az jakis mod sprawdzi wyslane raporty, albo wroci po weekendzie do pracy w poniedzialek i zacznie czyscic forum - gratuluje kolejnego super rozwiazania.

Faktycznie stwierdzenie iz ktos prezentuje niski poziom inteligencji jest wielce razacym obrazaniem uzytkownika prezentujacego poglady braku tolerancji i obrazajacego osoby o innych przekonaniach seksualnych, prosze cie nie rozsmieszaj mnie.

Mam przyznawac racje komus z kogo pogladami sie nie zgadzam, czy ty przeczytales co napisales? Zdawalo mi sie ze forum sluzy do dyskusji, ale moze ty masz inna opinie, wiec proponuje zamykac, ostatni gasi swiatlo.
              Oczywiście forum jest od tego żeby wyrażać swoją opinię, ale każdy- podkreślam KAŻDY post, który dziś usunąłem nie zawierał tylko treści- Ja myślę inaczej bo to i to i to, tylko jesteś taki siaki i owaki z tym, że te określenia nie należały do pozytywnych.
              Jeżeli twierdzisz, że moja praca nie jest wykonywana dobrze, to znasz dobrze ścieżkę postępowania. Przesłaną informacją zajmie się Administrator forum, czyli mój przełożony.
              I proszę, skończ już OT, bo każdy wie, że dyskusja o dyskryminacjach seksualnych, poglądach politycznych i braku tolerancji wobec innych to temat, ale na inne forum.

Komentarz

• Obiektywnie odnosząc się do ostatniego zdania,właśnie m.in.tym zajmują się redaktorzy pracujący dla telewizji Republika i nie tylko w tej stacji.Każda z nich inaczej to przedstawia.Stąd różne opinie na forum.
                PAKIET SUPERPREMIUM+
                +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                Rodzinny HD

Komentarz

• Nie miałem styczności z tym kanałem, dlatego nie jestem w stanie tego potwierdzić. Jednak ostatnie zdanie dotyczyło wyłącznie wypowiedzi na naszym forum.

Komentarz

• Musisz zatem zamknac ten watek, skoro twierdzisz ze w watku dotyczacym kanalu informacyjnego zajmujacego sie polityka nie wolno dyskutowac o tym co ten kanal prezentuje a wiec takze o polityce, i jest to wg Ciebie offtopic (sic!!!!). Czyli idac twoim tokiem rozumowania, w watkach o kanalach filmowych nie wolno dyskutowac o filmach emitowanych na tych kanalach itd itp. A myslalem ze moderacja tego forum mnie juz nie zadziwi, a jednak... ;)

Komentarz

Musisz zatem zamknac ten watek, skoro twierdzisz ze w watku dotyczacym kanalu informacyjnego zajmujacego sie polityka nie wolno dyskutowac o tym co ten kanal prezentuje a wiec takze o polityce, i jest to wg Ciebie offtopic (sic!!!!). Czyli idac twoim tokiem rozumowania, w watkach o kanalach filmowych nie wolno dyskutowac o filmach emitowanych na tych kanalach itd itp. A myslalem ze moderacja tego forum mnie juz nie zadziwi, a jednak... ;)
                      Oczywiście że nie musimy. Wątek znajduje się w dziale Wasze propozycje i obecnie nie jest on częścią składową naszej oferty.
                      Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii tym bardziej tutaj na forum, ale musi się to odbywać w sposób kulturalny i nie wadzący innym osobom. Jaki jest sens w ciągłych przepychankach i OT? Otóż żaden.

Tyle razy prosiliśmy Was o prowadzenie dyskusji na odpowiednim poziomie. Niestety nie została ona potraktowana poważnie, w dalszym ciągu dochodziło do notorycznego OT i obrażania siebie nawzajem, to musiało się to skończyć na konsekwencjach w postaci kartek i blokad. Szanujmy się nawzajem. To naprawdę nie jest takie trudne.

Komentarz

Oczywiście że nie musimy. Wątek znajduje się w dziale Wasze propozycje i obecnie nie jest on częścią składową naszej oferty.
                        Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii tym bardziej tutaj na forum, ale musi się to odbywać w sposób kulturalny i nie wadzący innym osobom. Jaki jest sens w ciągłych przepychankach i OT? Otóż żaden.

Tyle razy prosiliśmy Was o prowadzenie dyskusji na odpowiednim poziomie. Niestety nie została ona potraktowana poważnie, w dalszym ciągu dochodziło do notorycznego OT i obrażania siebie nawzajem, to musiało się to skończyć na konsekwencjach w postaci kartek i blokad. Szanujmy się nawzajem. To naprawdę nie jest takie trudne.
                        Zgoda, ale to Ty napisales ze w tym watku nie ma miejsca na dyskusje o polityce i swiatopogladzie, i do tego odnosil sie moj komentarz.

Komentarz

• I jak widac dalej prowokacje i zaczepki ze strony wiadomego usera. A jak chcecie raportow to najpierw naprawcie funkcje raportowania postow, bo ile mozna patrzyc jak trwa wczytywanie strony po wyslaniu raportu i koleczko sie kreci...

Komentarz

Według Wikipedii: Forum dyskusyjne – (...) służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach.
                            Sądząc po odzywkach i zaczepkach niektórych userów, forum to służy do prowokowania innych osób. Te osoby nie są zainteresowane wprowadzeniem TV Republiki do nc+, nie potrafią uszanować tego co piszą inni a chcą tylko bić pianę.
                            Informowałem w tym wątku o prawdopodobnym pojawieniu się tego kanału od września, pisałem o konkursie na nowe logo stacji, o nowej grafice, nowej ramówce od września, o programach wartych obejrzenia i... powodowało to za każdym razem lawinę kąśliwych komentarzy, prowokacji a nawet kradzież zdjęcia mojego autorstwa, złośliwe przerobienie i umieszczenie w swoim awatarze. Ten user śmiał się z tego, po pierwszym dniu nie wytrzymałem, raportowałem do moda a ten user dalej się śmiał, pisał że założy nowe konto i... tak sobie hasał przez trzy dni!!!

Powtarzam, jaki interes mają osoby niezainteresowane tym kanałem, aby każdego zwolennika obrażać? Czasami czuję się tak, jak słoń w sklepie porcelany, czyli z każdym jak z jajkiem, bo od razu leci do moda zwalając tym samym winę na kogoś innego.

Wniosek jest jeden, nie warto nic tutaj pisać, niech ten wątek umiera tak, jak pewnie już zauważyliście, bo się dzieje, umiera całe to forum.

Przepraszam, to tyle w tym wątku żeby nie było, że znowu OT.
                            Życzę miłego dnia
                            Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-08-09, 10:00.
                            TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• naprawdę? zrobisz to? przestaniesz tak nachalnie promować te stacje?

dziękuję bardzo z góry
                              TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• To w jaki sposób Janusz123 opisuje podejście do Republiki nie odbieram jako promocję tej stacji a jak już to raczej satysfakcję.Swoim wkładem wspiera budżet stacji,więc tylko się cieszyć że szykują się zmiany na lepsze,nowe inwestycje.
                                Kanał,którego treść-przekaz zmusza do myślenia a zajmuje się sprawami społecznymi nawet jeśli wzbudza kontrowersje powinien być w ofercie operatora.Kto będzie chciał to go wykupi.Jak znajdzie miejsce w podstawie abonamentu w ogromie serwowanego chłamu i infantylnej rozrywki znajdzie uznanie u wymagającego widza.W ilości kanałów informacyjnych wiedzę warto czerpać z różnych źródeł nawet z tych mniej lub bardziej kontrowersyjnych.Jak już pisałem kanał tworzony przez Polaków dla polskiego widza zajmujący się polskimi sprawami.
                                O taką stację warto rozszrzyć ofertę nc+.
                                .
                                PAKIET SUPERPREMIUM+
                                +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                                Rodzinny HD

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+