Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TV Republika

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• A ty co, chcesz robic za cenzora, ze zabraniasz tu wyrazac negatywne opinie o tej stacji? Sorry, to juz nie te czasy.

Komentarz

• napisał(a) Janusz123 Zobacz post
      Nie, nie słyszałem, bo TVN24 nie oglądam.
      Ale oceniać tego kanału Ci to nie przeszkadza. Za to jak inni piszą coś złego na TV Rep. to się czepiasz, że nie "oglądają a oceniają"

Masz rację, znalazłem w necie: Najważniejsze wydarzenia na scenie politycznej komentują czołowi dziennikarze i publicyści. Wśród nich m.in. Piotr Stasiński, Igor Janke, Jacek Żakowski, Paweł Lisicki, Andrzej Stankiewicz, Cezary Michalski, Daniel Passent, Piotr Zaremba, Tomasz Wołek, Paweł Wroński, Tomasz Wróblewski.
      Pewnie jest to chlubny wyjątek w TVN24 i chwała im za to. Zapewniam, tego typu programów w TV Republice jest więcej.
      Poproszę o przykład programu, w którym są publicyści sympatyzujący z różnymi opcjami politycznymi.
      Poproszę o przykład programu takiego jak np. "Kawa na ławę", w którym są politycy wszystkich znaczących opcji politycznych w kraju.

Przed chwilą gościem w rozmowie z dziennikarzem TV Republiki był były poseł PO
      Byłym, bo obecnych nie zapraszają.
      Puścili go na wizję pewnie po to, by poujadał na swą byłą partię.

Komentarz

• napisał(a) danielqs Zobacz post
        A ty co, chcesz robic za cenzora, ze zabraniasz tu wyrazac negatywne opinie o tej stacji? Sorry, to juz nie te czasy.
        Weź odpręż się, wyluzuj, nikt Cię nie zmusza do oglądania TV Republiki.
        Chcesz zostać męczennikiem, chcesz być kanonizowany? To nie te czasy. Nie oglądaj, nie będziesz się stresował.
        TV REPUBLIKA zawsze kontrowersyjna, ale bezkompromisowa!!!

Komentarz

• napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          Tylko TV Republika zwróciła uwagę na karygodne zachowanie prezydenta. Mainstream, oczywiście, odwraca, kota ogonem.
          Karygodne?

A nie jest karygodnym wyzywanie prezydenta? Nie jest karygodnym obrażanie ludzi, którzy zagłosowali na PO, co konsekwentnie czyni PiS (mówiąc że albo zostali zmanipulowani, albo sami są sitwą)?
          A nazywanie "sitwą" obecnej władzy bez dowodów na bycie tą sitwą?
          A nazywanie prezydenta "Komoruskim", albo zdrajcą?

Ciekawe, czy TV Republika zwróciła na te karygodne zachowania uwagę!

Komentarz

• Jednak prawda bardzo w oczy kole, skoro janusz tak oburza sie na negatywne opinie o tej stacji, ze nawet nie potrafi sie odniesc do nich i skomentowac tendencyjnosci i zaklamania tej jednej prawdomownej i niezaleznej stacji, no ale w sumie tego mozna bylo sie spodziewac

Komentarz

• Daniel, jak piszesz "prawdomówna" i "niezależna" o TV Republika, to weź te słowa cudzysłów, bo jeszcze ktoś uwierzy, że ta stacja ma coś wspólnego z niezależnością i prawdomównością.

Komentarz

Nie było reklam źle, są też niedobrze, zdecyduj się.
                TV Republika, to pierwsza stacja, w której z obecności reklam się cieszę
                na co mam się decydować? napisałem ci ze twój elytarny kanał nie będzie się różnił od innych tego typu kanałów w warstwie realizacyjnej

brawo pierwszy klient zadowolony z reklam dać mu więcej nie tylko 12 minut na godzinę

ROTFL
                TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

• Chlopaki przestancie, bo zaraz Janusz wam tez zakaze wyglaszania negatywnych opinii o tym przewspanialym i przecudownym jedynym we wszechswiecie gloszacym prawde objawiona kanale ;)

Komentarz

• napisał(a) _michal Zobacz post
                    1. Ale oceniać tego kanału Ci to nie przeszkadza. Za to jak inni piszą coś złego na TV Rep. to się czepiasz, że nie "oglądają a oceniają"

2. Poproszę o przykład programu, w którym są publicyści sympatyzujący z różnymi opcjami politycznymi.
                    Poproszę o przykład programu takiego jak np. "Kawa na ławę", w którym są politycy wszystkich znaczących opcji politycznych w kraju.

3. Byłym, bo obecnych nie zapraszają.
                    Puścili go na wizję pewnie po to, by poujadał na swą byłą partię.
                    1. Jeśli czynisz zarzuty, to je odpieram posiłkując się porównaniem do najstarszej stacji informacyjnej, to chyba zrozumiałe? Jakiś punkt odniesienia muszę mieć, a że przy okazji oceniam TVN24, bo jak inaczej sobie to wyobrażasz?
                    Wskaż mi w takim razie w wątku o TVN24, że cokolwiek źle napisałem o tej stacji! Stawiam piwo ;)
                    Oczywiście Ty nie oglądasz TV Republikę, a wylewasz co i rusz wiadro pomyj.
                    2. TV Republiki nie przyrównuj do TVN24, która na rynku jest od 13 lat!!! Też miała trudny start: "Pierwszy okres działalności TVN24 naznaczony był ogromnymi trudnościami w dotarciu do odbiorców. Negocjacje z reprezentantami największych sieci telewizji kablowej przeciągały się".

Chciałbyś mieć w TV Republice kalkę Kawy na ławę? Jaki to byłby sens? Całe lata TVN24 budował ramówkę, a Ty po roku oczekujesz cudów? Zobaczymy, jakie zmiany przyniesie nowa ramówka.
                    3. Bzdura, zapraszają obecnych. Przykład pierwszy z brzegu, ostatnia Polityczna kawa z udziałem posła PO Andrzeja Smirnowa, czy również ostatnie Zadanie specjalne z udziałem senatora Po Kazimierza Kleina.
                    napisał(a) _michal Zobacz post
                    Karygodne?
                    A nazywanie "sitwą" obecnej władzy bez dowodów na bycie tą sitwą?
                    A co to jest sitwa? Sitwa, to grupa osób wzajemnie się popierających w celu uzyskania korzyści ze spraw publicznych!!!
                    Teraz na ile pozwala Twoja wyobraźnia odnieś to pojęcie do działań posłów PO i PSL oraz ich rodzin, a następnie coś napisz...
                    Pewnie znasz takie słowa, jak nepotyzm, kolesiostwo, układ, koteria i inne?
                    napisał(a) GDA Zobacz post
                    brawo pierwszy klient zadowolony z reklam dać mu więcej nie tylko 12 minut na godzinę
                    To nie zadowolenie, ale realia, konieczność. Pojawienie się reklam, to była kwestia czasu. Lepiej, że zdecydowano się teraz i że robią to profesjonaliści. Liczę na rozwój. Załóż jakikolwiek kanał TV bez reklam. Życzę powodzenia. Z samych opłat nikt się nie utrzyma.

PS Sprawdziłem z ciekawości co się dzieje na sąsiednim wątku o TVN24 i... cicho szaaaa. Najwięcej emocji wzbudzało kiedyś podpalenie tęczy, a ostatnio problemem nr 1 jest grafika Aaa, jest jeszcze jeden gostek co ma problem z plazmą, ogląda TVGPCD kilka godzin dziennie (to się nazywa pranie mózgu!!!) i logo mu się na ekranie plazmy wypaliło
                    Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-08-07, 14:54.

Komentarz

1. Jeśli czynisz zarzuty, to je odpieram posiłkując się porównaniem do najstarszej stacji informacyjnej, to chyba zrozumiałe? Jakiś punkt odniesienia muszę mieć, a że przy okazji oceniam TVN24, bo jak inaczej sobie to wyobrażasz?
                      Wskaż mi w takim razie w wątku o TVN24, że cokolwiek źle napisałem o tej stacji! Stawiam piwo ;)
                      Oczywiście Ty nie oglądasz TV Republikę, a wylewasz co i rusz wiadro pomyj.
                      Obejrzałem kilka programów dostępnych w internecie co pozwoliło mi na wyrobienie sobie zdania nt. "obiektywności" i "niezależności" tej stacji.
                      Jeśli cokolwiek wylewałem, to żal, że TV mówiąca o tym, że jest niezależna - faktycznie taką nie jest.

2. TV Republiki nie przyrównuj do TVN24, która na rynku jest od 13 lat!!! Też miała trudny start: "Pierwszy okres działalności TVN24 naznaczony był ogromnymi trudnościami w dotarciu do odbiorców. Negocjacje z reprezentantami największych sieci telewizji kablowej przeciągały się".

Chciałbyś mieć w TV Republice kalkę Kawy na ławę? Jaki to byłby sens? Całe lata TVN24 budował ramówkę, a Ty po roku oczekujesz cudów? Zobaczymy, jakie zmiany przyniesie nowa ramówka.
                      A co ma jedno do drugiego? Chcesz powiedzieć, że dopiero po 13 latach TV Republika dojdzie do poziomu obiektywności TVN24?
                      Programy takie jak "Kawa na ławę", czy "Loża prasowa" to przykłady pluralizmu w stacji, która jest oskarżana o sprzyjanie władzy.
                      Takich w "niezależnej" TV Republika nie uświadczysz. Gdzie niezależność, gdzie obiektywizm, skoro pokazywane są tylko "prawdy" głoszone przez jedną opcję?

3. Bzdura, zapraszają obecnych. Przykład pierwszy z brzegu, ostatnia Polityczna kawa z udziałem posła PO Andrzeja Smirnowa, czy również ostatnie Zadanie specjalne z udziałem senatora Po Kazimierza Kleina.
                      Nie widziałem. Poszukam, obejrzę i zobaczę, czy była to faktycznie rozmowa a nie zajadły atak.

A co to jest sitwa? Sitwa, to grupa osób wzajemnie się popierających w celu uzyskania korzyści ze spraw publicznych!!!
                      Teraz na ile pozwala Twoja wyobraźnia odnieś to pojęcie do działań posłów PO i PSL oraz ich rodzin, a następnie coś napisz...
                      Nepotyzm, zdradę, itd. trzeba udowodnić, aby głosić takie słowa. Inaczej również PiS można posądzić o bycie sitwą. Załatwianie przeciwników politycznych z politycznym szefem CBA, jakim był Kamiński, sprawa żony posła Hofmana, itd. (nie wypisuję więcej, bo to nie forum polityczne)

Pewnie znasz takie słowa, jak nepotyzm, kolesiostwo, układ, koteria i inne?
                      Jasne... i pasuje mi to do każdej opcji politycznej. To co robi teraz PiS to czysta obłuda, bo oni robią/robili dokładnie to samo

Komentarz

Obejrzałem kilka programów dostępnych w internecie co pozwoliło mi na wyrobienie sobie zdania nt. "obiektywności" i "niezależności" tej stacji.
                        Jeśli cokolwiek wylewałem, to żal, że TV mówiąca o tym, że jest niezależna - faktycznie taką nie jest.
                        Odwracasz kota ogonem! Pytałeś dlaczego oceniam źle inną TV a oceniam dobrze TV Republikę, więc odpowiedziałem...
                        A co ma jedno do drugiego? Chcesz powiedzieć, że dopiero po 13 latach TV Republika dojdzie do poziomu obiektywności TVN24?
                        Programy takie jak "Kawa na ławę", czy "Loża prasowa" to przykłady pluralizmu w stacji, która jest oskarżana o sprzyjanie władzy.
                        Odpowiedziałem, że oczekujesz cudów. Flagowe programy TVN24 rodziły się lata. Taka Kawa na ławę nadawana jest 5 lat od uruchomienia TVN24, Loża prasowa nawet później, Szkło kontaktowe 4 lata, Babilon... 8 lat, Drugie śniadanie mistrzów 8 lat itd. Nie chodzi o tytuły, ale o rodzaj programów, które dopiero zaistniały w kilka lat po okrzepnięciu TVN24. Jedynie Kropka nad i wystartowała wcześniej, bo była jeszcze na antenie TVN, czyli od 1997 roku!!!
                        A Ty chcesz, aby ten typ programów był ad hoc, no nie rozśmieszaj mnie
                        Zaczynali od formatu 4:3. potem 16:9 i od niedawna HD, a TV Republika produkuje sygnał HD od początku istnienia. Pomalutku, nie od razu Kraków zbudowano.
                        źródło - http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_program%C3%B3w_TVN24
                        1. Nie widziałem. Poszukam, obejrzę i zobaczę, czy była to faktycznie rozmowa a nie zajadły atak.

2. Nepotyzm, zdradę, itd. trzeba udowodnić, aby głosić takie słowa. Inaczej również PiS można posądzić o bycie sitwą. Załatwianie przeciwników politycznych z politycznym szefem CBA, jakim był Kamiński, sprawa żony posła Hofmana, itd. (nie wypisuję więcej, bo to nie forum polityczne)

3. Jasne... i pasuje mi to do każdej opcji politycznej. To co robi teraz PiS to czysta obłuda, bo oni robią/robili dokładnie to samo
                        1. Tak jak zawsze, czyli od razu był zajadły atak. Wcześniej twierdziłeś, że nie są zapraszani z innej opcji
                        2. Gdzie ty żyjesz? Jakie to może narobić spustoszenie oglądanie jedynie słusznej TV
                        3. A czy ja napisałem, że ci robią a inni nie? Tak robią wszyscy najbliżej koryta, obecnie rządzący, to do kogo ma się przyczepić TV Republika???

PS Superstacja przymierza się do zmiany na HD "Superstacja HD bliżej startu?" http://www.satkurier.pl/news/104023/...rtu-wideo.html
                        Ile im czasu to zajęło?
                        Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-08-07, 19:33.

Komentarz

• napisał(a) Formoza53
                          Pierdolnij się w końcu w ten kwadratowy czerep pokurczu.Długo jeszcze będziesz mędził jak ci to źle z tym przecudownym kanałem?
                          Znajdź sobie w końcu jakieś babsko, to ci sperma przestanie walić w łeb.
                          To juz znamy target docelowy Republiki ;)

Komentarz

• Zamiast zaprzątać głowę pierdołami proponuję przełączyć się od czasu na kanały typu NNG, Discovery. Nie ma prania mózgu,deprawacji, po nich lepiej się śpi a wstając zachowuje równowagę psychiczną.
                            Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-08-07, 22:51.
                            PAKIET SUPERPREMIUM+
                            +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                            Rodzinny HD

Komentarz

Odpowiedziałem, że oczekujesz cudów. Flagowe programy TVN24 rodziły się lata. Taka Kawa na ławę nadawana jest 5 lat od uruchomienia TVN24, Loża prasowa nawet później, Szkło kontaktowe 4 lata, Babilon... 8 lat, Drugie śniadanie mistrzów 8 lat itd. Nie chodzi o tytuły, ale o rodzaj programów, które dopiero zaistniały w kilka lat po okrzepnięciu TVN24. Jedynie Kropka nad i wystartowała wcześniej, bo była jeszcze na antenie TVN, czyli od 1997 roku!!!
                              A Ty chcesz, aby ten typ programów był ad hoc, no nie rozśmieszaj mnie
                              Zaczynali od formatu 4:3. potem 16:9 i od niedawna HD, a TV Republika produkuje sygnał HD od początku istnienia. Pomalutku, nie od razu Kraków zbudowano.
                              Nie... chodzi o to, by był zachowany pluralizm. Do tego nie trzeba nadawać kilka lat. Wystarczy o tym pomyśleć na początku.

1. Tak jak zawsze, czyli od razu był zajadły atak. Wcześniej twierdziłeś, że nie są zapraszani z innej opcji
                              Czyli to nie była rozmowa. Chodziło o zgnojenie przedstawiciela PO. Zaproszono go więc po to, aby:
                              - stworzyć pozory niezależności
                              - udowodnić sobie i innym, że PO jest be

2. Gdzie ty żyjesz? Jakie to może narobić spustoszenie oglądanie jedynie słusznej TV
                              A może jakiś argument zamiast wrzutek osobistych...

3. A czy ja napisałem, że ci robią a inni nie? Tak robią wszyscy najbliżej koryta, obecnie rządzący, to do kogo ma się przyczepić TV Republika???
                              Mogłaby na przykład wytknąć PiSowi, że jak był przy władzy to też był sitwą, więc to co robi PiS teraz to zwykła obłuda.
                              Myślisz, że zrobią to? Jako telewizja "niezależna", "prawdomówna" i "obiektywna" powinni to zrobić...

PS Superstacja przymierza się do zmiany na HD "Superstacja HD bliżej startu?" http://www.satkurier.pl/news/104023/...rtu-wideo.html
                              Ile im czasu to zajęło?
                              Szczerze mówiąc wisi mi to w jaki sposób nadaje telewizja informacyjna. To nie kanał filmowy, czy przyrodniczy, żeby nadawać w HD.
                              W kanale informacyjnym ważna jest treść i jakość programowa, a nie wygląd.

Komentarz

Szczerze mówiąc wisi mi to w jaki sposób nadaje telewizja informacyjna. To nie kanał filmowy, czy przyrodniczy, żeby nadawać w HD.
                                W kanale informacyjnym ważna jest treść i jakość programowa, a nie wygląd.
                                Dla mnie wiadomość o tyle dobra, że punkt ciężkości przeniesie się z tego wątku do Superstacja
                                Tu będą pisać osoby zainteresowane a nie bijące pianę ot tak sobie dla żartu, bo nie wierzę w jakieś wyższe cele tych osób. To co, chcą nawracać osoby oglądające lub zainteresowane wprowadzeniem TV Republiki do oferty.

Tymczasem jedynie słuszne TV informacyjne - Polsat News i TVN24 - żyją niejaką Rafalalą - http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...tencje-zawiszy
                                Telewizja lekka, łatwa i przyjemna, czyli rzetelna tabloidowa telewizja informacyjna
                                Zero wysiłku intelektualnego
                                Ostatni raz edytowany przez Janusz123; 2014-08-08, 10:52.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+