Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN 24 HD

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Kolejny przykład pracy MO:
  http://www.youtube.com/watch?v=kRi1TjyJTvE

  PYTANIE BRZMI CZY PAN PRZYJMUJE MANDAT CZY NIE. JA SIĘ NIE PYTAM CZY PAN PRZEKLINAŁ CZY NIE.
  Ale oczywiście leming24 też by ich pochwalił i powiedział jacy to kibole straszni.

  Komentarz


  • napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
   Widać, że idą 11 listopada oraz wybory. Myślę, że pan Wipler znajdzie wielu zwolenników wśród zadymiarzy, wg których spałowanie pijanego awanturnika jest nadużyciem władzy przez funkcjonariuszy.
   Problem w tym wypadku polega na tym, że wbrew relacji jaka przez rok była jedyną w mediach, że Wipler był w tej sprawie agresywnym awanturnikiem co to policjantowi strącił czapkę, podarł mundur i rozkazywał podając się za posła, teraz nic z tych rzeczy się nie potwierdziło.

   A cała ta fałszywa narracja to dzieło dziennikarzy TVN24, którzy w dniu tego zajścia wyemitowali wywiad z jednym z tych, co gazowali Wiplera. Zrobili z niego obiektywnego naocznego świadka, ani słowem nie wspominając o jego roli w tych wydarzeniach: https://www.youtube.com/watch?v=RMlqe7mRA5I

   Wyemitowany przez TVN24 materiał różnił się od tego z powyższego linku tylko tym, że głos "obiektywnego świadka" był zniekształcony. Brzmiał mniej więcej tak jak na tej parodii tego wywiadu: https://www.youtube.com/watch?v=fa2aHNxRecQ#t=15

   Materiałów z monitoringu pojawiło się już sporo, w tym takie, na których jest całe zajście. Na przykład te: https://www.youtube.com/watch?v=CIUMwzp7lhg Widać na nich, że zajście przebiegało zupełnie inaczej niż relacjonował je "naoczny świadek TVNu". Widać, że kolega Wiplera, ten przy którym zatrzymał się radiowóz, dostał gazem zanim zdążył odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie. Widać, że interwencja Wiplera nie dotyczyła policji, tylko że podszedł do swojego kolegi i do niego wyciągnął rękę. Widać jak idzie za tym kolegą i po paru sekundach też obrywa gazem po twarzy. Widać jak odchodzi i jak policjant idzie za nim, potem policjant uderza go, wywraca, i razem z policjantką i wsparciem "społecznym" pastwią się nad nim dobrych kilka minut. Wbrew zeznaniom "naocznego świadka" jakoby Wipler podszedł do policjantów i powołując się na stanowisko posła wydawał im polecenia, policjanci twierdzą (jest o tym w akcie oskarżenia), że Wipler gdy do nich podszedł wcale nie poinformował ich, że jest posłem.

   Gdyby TVN24 nie niszczył Wiplera intencjonalnie, to po wyjściu na jaw powyższych faktów wypadałoby choć symbolicznie przeprosić go za jednostronną, fałszywą relację a nie brnąć dalej w niszczenie go. Jednak oni obśmiewają go nadal, bo to przecież pijak i złodziej. A robią to, bo taki obraz Wiplera udało im się przez ten rok zbudować, więc trzeba się tego trzymać. Tylko co to ma wspólnego z dziennikarstwem?

   Tym razem relacja dziennikarza Republiki, której nie uważam za ani trochę obiektywną stację, to niedościgłe dla TVNu wyżyny dziennikarskiej dociekliwości.
   Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2014-11-11, 22:42.
   USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

   Komentarz


   • napisał(a) fan HDTV Zobacz post
    ...
    Gdyby TVN24 nie niszczył Wiplera intencjonalnie, to po wyjściu na jaw powyższych faktów wypadałoby choć symbolicznie przeprosić go za jednostronną, fałszywą relację a nie brnąć dalej w niszczenie go...
    TVN24 i przeprosiny. Nominacja do żartu roku.
    PS.
    Oglądam TVN24 też.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

    Komentarz


    • Zawsze pan Wipler może dochodzić swoich racji w sądzie, który mógłby nakazać stacji przeprosiny.
     JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

     Komentarz


     • Po co mu przeprosiny skoro będąc posłem nawet do tej pory skargi na ówczesne działania policji nie składał. Pajac jest zawsze pajacem i takim już pozostanie.

      Komentarz


      • napisał(a) olo46 Zobacz post
       Po co mu przeprosiny skoro będąc posłem nawet do tej pory skargi na ówczesne działania policji nie składał. Pajac jest zawsze pajacem i takim już pozostanie.
       Gdyby zaraz po zajściu Wipler złożył wyjaśnienia i skargę na działania policji, to prokuratura zapewne odstąpiłaby od stawiania mu zarzutów i na tym droga prawna by się zakończyła. Mediów sprawa ta już by pewnie nie zainteresowała i Wipler na zawsze i dla wszystkich pozostałby tym, kogo zrobił z niego TVN24 przy pomocy "naocznego świadka". Agresywnym pijakiem, który bił policjantów, aby wymusić na nich polecania jakie wydawał im jako poseł.

       Z prawnego punktu widzenia pozostałby w tej sprawie jedynie świadkiem i jako świadek nigdy nie otrzymałby dostępu do materiałów sprawy - monitoringu, zeznań policjantów, zeznań świadków.

       Wipler zachował się dużo racjonalniej. Omówił składania wyjaśnień i zadeklarował zrzeczenie się immunitetu w tej sprawie. Od razu informował opinie publiczną, że zrzeka się immunitetu, aby jako oskarżony mógł w sądzie udowodnić, że nie naruszył prawa. A obalenie aktu oskarżenia w sądzie otworzy mu drogę do wytoczenia procesu tym, którzy w tej sprawie naruszyli prawo.
       USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

       Komentarz


       • A wiesz kto naruszył prawo? Bo ja nie. Z prostej przyczyny. Nie znam szczegółów, a znam tylko to co demonstrują żądni sensacji dziennikarze i może to mieć dużo, ale równie dobrze bardzo mało wspólnego z rzeczywistością.

        Komentarz


        • napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
         Zawsze pan Wipler może dochodzić swoich racji w sądzie, który mógłby nakazać stacji przeprosiny.
         A już tak po ludzku bez nakazu sądu to przeprosiny są zakazane? Pomylić się każdy może przy przekazywaniu informacji. Jeżeli okazuje się, że ta informacja nie miała z prawdą wiele wspólnego to normalnością są przeprosiny a nie czekanie na pozew poszkodowanego (przez tą informację) i przeprosiny dopiero po nakazującym to wyroku sądowym. Tylko aby tą normalność stosować trzeba aby w stacji pracowali "normalni" (uczciwi) dziennikarze.
         Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

         Komentarz


         • napisał(a) dizmar Zobacz post
          Pomylić się każdy może przy przekazywaniu informacji.
          Gdyby tylko coś takiego miało miejsce, co byłoby możliwe do wykazania w sądzie. Tymczasem póki co to nie wiedzieć czemu relację świadka pokazaną przez TVN24 niektórzy traktują jak stanowisko stacji, za które miałaby przepraszać.
          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

          Komentarz


          • Do usunięcia
           Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-11-20, 19:31.
           PAKIET SUPERPREMIUM+
           +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
           Rodzinny HD

           Komentarz


           • napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
            Tymczasem póki co to nie wiedzieć czemu relację świadka pokazaną przez TVN24 niektórzy traktują jak stanowisko stacji, za które miałaby przepraszać.
            Nie chodzi o to jakie stanowisko zajmuje w tej sprawie stacja. Chodzi o to, że przedstawiając bezpośrednio po zajściu relację tego "świadka" TVN24 "zapomniał" poinformować widzów, że ten ich jedyny "świadek" w zajściu uczestniczył z pałką w dłoni i był tym, który najobficiej częstował leżącego na ziemi Wiplera gazem.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

            Komentarz


            • napisał(a) Janusz123 Zobacz post
             ..zobaczyć sztywnika Kuźniara - bezcenne!!!
             Pewnie,jeszcze w takim wieku;

             sigpic

             Komentarz


             • Nie przepadam za Kuźniarem z uwagi na jego styl pracy, ale zarzucanie mu "sztywniactwa" brzmi z waszej strony dość groteskowo i jest niezgodne z faktami.

              Komentarz


              • dobrze że jest ten program, przynajmniej wiadomości na bieżąco można obejrzeć

               Komentarz


               • Od popołudnia zaobserwowałem problemy z odbiorem TVN 24 HD i innych kanałów TVN z tego samego transpondera. Zacięcia obrazu, dźwięku i pikseloza. Paski jakości i siły sygnału w porządku, problemy nie występują na innych kanałach, czy ktoś z Was też to zobserwował?
                NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                nc+