Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVP HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVP HD

W tym wątku zachęcamy do dyskusji na temat kanału TVP HD.

Brawa dla TVP, bo oczywiście w super mega hiper premium z plusem nie ma co liczyć na takie "atrakcje".

http://media2.pl/media/108920-Pina-w...ie-TVP-HD.html

Komentarz

To była dobra stacja, ale dawno i krótko zaraz po rozpoczęciu nadawania.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
        Brawa dla TVP, bo oczywiście w super mega hiper premium z plusem nie ma co liczyć na takie "atrakcje".

http://media2.pl/media/108920-Pina-w...ie-TVP-HD.html
        Czegpo znowu jęczysz, przecież TVP HD jest w ofercie nc+ to możesz obejrzeć.

Komentarz

Przecież piszę wyraźnie "brawa dla TVP". Czytaj ze zrozumieniem a nie siej fermentu.

Komentarz

Przecież piszę wyraźnie "brawa dla TVP". Czytaj ze zrozumieniem a nie siej fermentu.
            No piszesz "brawa dla TVP", ale przy okazji nie omieszkałeś też zjechac cyfry i tego się czepiam.

W każdym Twoim poście zawsze musi być kamyk do ogródka nc+ (cyfry), a to nie ma jakiegoś kanału, a jak już jest to słaba jakość, albo nie podoba Ci sie zawartość, albo w ogóle po co go dodawali bo zajmuje miejsce na transponderze. A to nie ma HD, a jak jest Hd to nie ma 3D, albo napisów, albo Dolby Digital, źle że nie nadają serialu, a jak już nadają to za późno, ba nawet dzień po premierze w USA okazuje się, że już Ci nie pasuje bo rano miałeś na necie ten odcinek i tak do za przeproszeniem osr%^& śmierci będziesz jechać bo nie potrafisz spojrzeć obiektywnie tylko zakodowałeś sobie, że platforma nc+ (tak jak i TVN 24, Kuźniar itd) to dla Ciebie czyste zło. Już raz pisałem, jakbym miał tyle wątów do nc+ co Ty to bym już dawno założył wrotki i uciekł jak najdalej, ale Ty trwasz tutaj cały czas jednocześnie psiocząc na wszystko co sie da. Ja ci tak po koleżeńsku radzę: zrezygnuj póki jeszcze możesz bo z nerwów zejdziesz jeszcze z tego świata przy tej ilości problemów.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
              No piszesz "brawa dla TVP", ale przy okazji nie omieszkałeś też zjechac cyfry i tego się czepiam.
              A dlaczego miałbym tego nie robić? Super mega hiper kanał premium a plan emisji 3D to jedno wielkie ZERO. Już nawet tego jednego dokumentu w tygodniu nie ma.

napisał(a) Kipcior Zobacz post
              Już raz pisałem, jakbym miał tyle wątów do nc+ co Ty to bym już dawno założył wrotki i uciekł jak najdalej, ale Ty trwasz tutaj cały czas jednocześnie psiocząc na wszystko co sie da.
              Tak, trwam i muszę trwać minimum do końca czerwca.

Od tego jest forum żeby wyrazić swoją ocenę. Jeśli mi się coś nie podoba to krytykują, jak mi się coś podoba to chwalę. A i Canal+ zdarzyło mi się pochwalić np. za ofertę sportową, więc nie jest tak że całe nc+ to dla mnie zło. Są plusy i minusy. Ja na tę chwilę dostrzegam więcej tych drugich i tyle. Nie znaczy to też że oferty innych operatorów są znakomite. Na tę chwilę mogę wybierać tylko między mniejszym złem.
              Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-01-28, 09:28.

Komentarz

Już nie jest żadną tajemnicą, że system 3D zatrzymał się w rozwoju co mogłoby wskazywać, że po jakimś czasie zniknie na świecie.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
                  Już nie jest żadną tajemnicą, że system 3D zatrzymał się w rozwoju co mogłoby wskazywać, że po jakimś czasie zniknie na świecie.
                  Co było oczywiste od samego początku, przynajmniej do czasu gdy rozwinie się 3D bez okularów.
                  JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Tak, trwam i muszę trwać minimum do końca czerwca.
                    Myślę, że pewien program FTA z satelity astra być może wspomoże Cię duchowo w tej męce...

Na tę chwilę mogę wybierać tylko między mniejszym złem.
                    Ja proponuję wybrać spacer w "outside world 3d". To chyba jeszcze mniejsze zło a niekiedy to nawet na zdrowie wyjdzie...

napisał(a) olo46 Zobacz post
                    system 3D zatrzymał się w rozwoju co mogłoby wskazywać, że po jakimś czasie zniknie na świecie.
                    Czyli co, świat stanie się dwuwymiarowy ? Wszyscy będziemy papierowi ?

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                    Co było oczywiste od samego początku, przynajmniej do czasu gdy rozwinie się 3D bez okularów.
                    Od zarania dziejów mamy przestrzeń 3d... Również polecam spacer i doznania bezpośrednie "live 3d". A nawet 5d jak komuś śnieg śmignie po twarzy. Do tego technika musi jeszcze dorosnąć

Komentarz

Coś tam zapewne będzie, ale co i w jakiej technice nie wiem.

Komentarz

TVP HD i TVP istnieją tylko dla czasu reklamowego. Na TVP HD non stop jest taka sama sytuacja. Koniec programu, jingiel rozpoczynający reklamy, reklamy, jingiel kończący reklamy, przerywnik TVP HD z psem, jingiel rozpoczynający reklamy, reklamy, jingiel kończący reklamy, jakiś program. Jak się wyrobią z reklamami to leci zapowiedź innych pozycji.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+