Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa TV

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowa TV

Kiedy dostaniemy ten kanał w wersji HD? Zastanawiam się w ogóle jaki jest sens uruchamiania w dzisiejszych czasach dwóch wersji, ja już nie mogę niestety patrzeć na SD i taki kanał traci na starcie.
    Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

W przypadku Nowej TV, to wątpię, by nadawcy opłacało się na chwilę obecną nadawać na satelicie w HD.

Komentarz

Poświęciłem dziś trochę więcej czasu dla tego kanału i jestem zdania że jest dość ciekawy,a konkurencją dla tego kanału będzie zapewne Telewizja WP.Szkoda że nie zdecydowali się od razu na HD przy starcie bo jednak brakuje tego,a chcą nałożyć kodowanie co uszczupli pulę widzów.Tylko dołożył bym jeszcze co drugi dzień emisję wieczorną np.o 20:30 jakiegoś dobrego filmu nie przerywanego reklamami(blok reklamowy przed i po projekcji) i idą w górę.
      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Kanał powstał z myślą o telewizji naziemnej, w której otrzymali tyle pasma ile zajmuje kanał SD. To i tak dobrze, że w ogóle w tym samym momencie rozpoczęli także przesył satelitarny. Do HD jeszcze nie dojrzeli.

Komentarz

W UPC jest w HD czyli dojrzeli. Kwestia tylko możliwości na satelicie.
          Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

pod, którym numerem jest ten kanał?

BTW , dlaczego nie widać avatara?
            Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

Ja też nie mogę patrzeć, jeżeli kanał nie jest w HD, a Nowa TV to ciekawy program :/

Komentarz

Czy nc+ planuje dodać takie kanały jak metro tv, zoom tv, wp tv, które są dostępne u konkurencji (CP) i w NTC?

Komentarz

jeśli chodzi o Nowa tv w końcu już jest na nc+? jeśli tak to na którym kanale? jak wrócę do domu to sprawdzę.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+