Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TVN na Kanale 210 wylonczony-Dlaczego?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TVN na Kanale 210 wylonczony-Dlaczego?

Witam
    Mam nc+ i bardzo praktyczne bylo nagrywanie Programuw TVN na kanale 210.
    Zajmowaly malo Pamieci i nawed jak sygnal bywal niezbyt moglem nagrywac.

Nagle nie mam tego Kanalu a jest on czesciom mojej Umowy, a przeciez nc+ nic to nie kosztuje.

Doczekam sie powrotu TVN na 210 ???

@ vioraj5 ,

wycofanie kanałów SD nie stanowi zmiany oferty, kiedy dostępne są ich odpowiedniki w jakości HD. Niestety kanał TVN SD nie będzie dostępny.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Skoro się już NC+ tak zabrała za wyłączanie dostępu do przekazów w SD, to po jakiego jeszcze trzymacie te kanały na liście? Może razem z usunięciem praw dostępu należałoby usunąć je z listy? Albo wręcz zrobić to odwrotnie - najpierw usuwanie z listy, a potem wyłącznie praw dostępu? Tym bardziej, że jak powyżej - ktoś mógł sobie zaprogramować nagranie, które oczywiście nie zostanie zrobione, a później już szansy nie będzie.
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

W jakosci SD mozna bylo nagrac o 70% wiencej na Dysku.
        I jezeli chce zaprogramowac sobie nagrania na caly tydzien to niestety ale brakuje mi dysku. Wprawdzie jest TVN HD dalej osiongalny ale jednak jak dla mnie to wlasnie mozlliwosc nagrywania w SD byla atutem dla NC+.

Do tego przy zlej pogodzie nie zawsze jest obraz w HD i wtedy nic nie nagrasz.

Moim zadaniem to niejest dezyzja dobra dla Klienta i jednak zastanowie sie raz jeszcze czy bende dalej przedluzal umowe.
        Klient nie ma nic do gadania jedynie ma placic.

Ciekawe jaki jest prawdziwy powud wylonczenia?
        Bo moze klient zmuszony benzie do zmiany Dekodera albo Paketu.

Komentarz

Całkiem możliwe, że tak będzie...

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+