Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie odbierają niektóre programy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nie odbierają niektóre programy

witam, ponad 2 miesiące mialam wyłączony dekoder. Wczoraj włączyłam go i niektóre programy mimo, że pisze "zakodowane" nie odbierają np. tvp1, tvp2, tvn, tvn7, puls. Proszę o pomoc. Pisałam już wiadomości na adres e-mail.

napisał(a) zapytanie Zobacz post
    witam, ponad 2 miesiące mialam wyłączony dekoder. Wczoraj włączyłam go i niektóre programy mimo, że pisze "zakodowane" nie odbierają np. tvp1, tvp2, tvn, tvn7, puls. Proszę o pomoc. Pisałam już wiadomości na adres e-mail.
    Własnie dlaatego bo zakodowane. To chyba jasne. Napisz do konsultanta to wyślą Ci ponownie uprawnienia. Myśleli, że zrezygnowałeś.
    Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

@ zapytanie napisz proszę wiadomość e-mail zgodnie z moją sygnaturą. Zweryfikujemy z jakiej oferty korzystasz i postaramy się pomóc.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam wróciłem dziś z pracy i mam zablokowane kanały TVP oraz TVN
        Opłaty są ważne do 15.11.2016r. co zrobić aby odblokować
        Posiadam NC+ na karte

Komentarz

Mam taki sam problem.

Komentarz

Napisałem do administratora wysłałem maila czekam na pomoc aż się ktoś odezwie

Komentarz

Mam taki sam problem, po powrocie z urlopu nie dziala TVP1 i programy TVN. :-(
              O dziwo dzila TVP2 i Polsat.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+