Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• STARS.TV
    założył(a) wątek Stars.tv

Stars.tv

W poniedziałek 22.10.2012r. startuje nowa telewizja muzyczna STARS.TV

Zagramy pod hasłem "the BEST of MUSIC".
    Hit za hitem, przebój za przebojem. Lata 60-te, 70-te, 80-te, 90-te i 2000.
    Kochamy "klasykę" ale wyławiamy także z tłumu współczesne przebojowe rodzynki.

STARS.TV to 100% muzyki.
    Telewizja muzyczna - traktujemy to dosłownie

Sygnał stacji będzie odkodowany ( FTA )
    A oto nasze parametry:
    Hotbird 13C
    MOD: DVB-s2
    TRANSPONDER 120
    FREQ: 10911 V
    FEC: 8PSK 3/4
    SD / MPEG 4

adres strony: http://www.starstv.eu ( jeszcze w budowie, aktualnie kieruje na fanpage )
    adres fanpage: facebook.com/starstv.eu

Witamy i się polecamy

• marcin_ketrzyn
    replied
    To forum powoli wymiera i chyba o to chodziło

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Czy tu ktokolwiek jeszcze o nas pamięta?? Czas śmiga jak szalony, za chwilę 4 urodziny.... zachęcam do udziału

A może jakieś pytania do dyrektora, chęć podyskutowania jak za starych dobrych czasów?

Leave a comment:

• M4rKo
    replied
    TurboDekoder EPG aktualne. godz. 11.19 BEST 90'S next 12.00 BEST BALLADS

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Najlepiej pytać u źródła więc pytam: czy macie na swoich dekoderach epg dla STARS.TV?? A jeśli macie czy jest aktualne?

Leave a comment:

• TurboLuk
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    A co tu taka cisza, forum umarło czy jak??
    Dziwisz się ?? Nc+ zwija wszystko co Nka uruchomiła, więc nie mamy o czym pisać ;

Leave a comment:

• watorek1
    replied
    Wszyscy wzruszyli się po wyborze nowego Prezesa.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    A co tu taka cisza, forum umarło czy jak??

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    Nikt z branży nie zastanawia się czy reklamę ktoś oglądał z wypiekami na twarzy czy poszedł sobie zrobić herbatę, ważne, że telemetr był włączony i wykazał oglądalność tej reklamy. No i oczywiście masz rację, dla widza wygodniejsze są 2 bloki reklamowe po 6 minut niż 3 tak jak u mnie 5,4,3. Ale.. zaczynaliśmy w układzie pierwszym i gdybym tego nie zmienił to już bym poszedł z torbami. Oglądalność dwóch długich bloków była zerowa, ludzie zmieniali po prostu kanał bo to "aż 6 minut". Fakty zaś są takie, że dla mojego biznesu nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy ktoś oglądał teledyski. Znaczenie ma tylko to czy oglądał (lub nie oglądał ale miał włączony) także blok reklamowy. Krótko mówiąc, można mieć świetną oglądalność teledysków i zbankrutować jeśli jednocześnie nie będzie oglądalności bloków. Czy rozjaśniłem temat??

Leave a comment:

• piotr-ek
    replied
    Reklamy być muszą i wszyscy o tym wiemy, ale przyjemniej by było gdyby bloki reklamowe były dłuższe i pojawiały się np. co 4-ry teledyski... chociaż zapewne będzie to miało wpływ na niższą oglądalność reklam która i tak jest bardzo niska (o czym branża reklamowa oczywiście nie wie).

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    No oczywiście nie jest. Nadajemy reklam dokładnie tyle na ile ustawa nam pozwala czyli 12 minut w godzinie i ani sekundy więcej. Mało tego, nie mamy praktycznie żadnych autopromocji/ogłoszeń nadawcy co w innych stacjach występuje gęsto. A że czasem pojawia się sytuacja: blok reklamowy, dwa klipy, blok reklamowy.. no niestety, czasu nie oszukam. Jeśli w tych dwóch teledyskach jest np. November Rain.. inne stacje w tym czasie zagrają 3 klipy. To co, mam wywalić długie klipy do kosza?

Leave a comment:

• piotr-ek
    replied
    Niestety częstotliwość bloków reklamowych jest dobijająca. Odnoszę wrażenie, że czas trwania reklam jest porównywalny z czasem trwania teledysków.

Leave a comment:

• desinka75
    replied
    STARS.TV cudo!!!! nie wyobrażam sobie codzienności bez tego kanału i żadnej imprezy domowej

Leave a comment:

• Orik
    replied
    Cieszę się, że jeszcze są takie stacje.. Kiedyś (z 10 lat temu) jak MTV jeszcze puszczało muzykę to był mój ulubiony kanał... a teraz aż się wierzyć nie chce co za syf z tego zrobili :/

Ostatni raz edytowany przez Orik; 2015-05-22, 16:34.

Leave a comment:

• Ziomal153
    replied
    Wielkie gratulacje i oby tak dalej

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+