Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• olo46
    replied
    Bo Stars TV nadaje muzykę wielopokoleniową, a nie współczesne umca..umca..

Leave a comment:

• Frauka
    replied
    Skoro mój mąż wstaje rano w weekend i od razu włącza sobie STARSy to coś jest na rzeczy Do tej pory odpalał radio

Leave a comment:

• Doctor
    replied
    Gratuluje Stars TV tak doskonałego wyniku. Osobiście uważam, iż jest to najlepsza polska stacja muzyczna dostępna na satelicie.

Leave a comment:

• STARS.TV
    replied
    W ostatnią sobotę STARS.TV zanotowała swój historyczny rekord oglądalności. Co ciekawe, aż 70% widowni tego rekordu pochodziło z nc+
    Dziękuję

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Muzyka ma to do siebie, że nie słucha się kategorii muzyki czy zespołu lecz "kawałków", które się podobają bo o to właśnie chodzi. Np. takie Disco Polo w 90% jest wykonywane prymitywnie i nie da się tego słuchać, ale w tej kategorii jest kilka choć niewiele kawałków, które słucham z przyjemnością. Nawet w muzyce poważnej takie Bolero Ravela słucha się z przyjemnością.

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) _Jakub Zobacz post
    No tak, jeśli Bałkanica czy My Słowianie są szmirowate to co powiedzieć o zajefajnej muzie w Stars.tv typu Coco Jambo, Macarena itd. Poza tym, nie zauważyłem żeby ktoś stracił głos - Juli nie było Ludzie opanujcie się, wszystkie te utwory (zarówno w Polsacie jak i Stars.tv) nie były wysokich lotów ale chyba w muzyce na Sylwestra nie o to chodzi.
    Ani Piersi ani Donatan nie sa w moim typie co do Mr.President to sluchalem tego w czasach mlodosci ktore przy utworkach z lat 80 ,90 milo powspominac a przedewszystkim te dyskoteki i dziewczyny z ktorymi sie niezle szalalo .Pozdrawiam
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-01-06, 14:43.

Leave a comment:

• _Jakub
    replied
    napisał(a) tiesto_77 Zobacz post
    Nie wszyscy ogladaja szmirowate koncerty tanich polskich gwiazdeczek co traca glos jak spiewaja na zywo.Nikt Was nie rozwalil to u Was byla zajefajna muza!
    No tak, jeśli Bałkanica czy My Słowianie są szmirowate to co powiedzieć o zajefajnej muzie w Stars.tv typu Coco Jambo, Macarena itd. Poza tym, nie zauważyłem żeby ktoś stracił głos - Juli nie było Ludzie opanujcie się, wszystkie te utwory (zarówno w Polsacie jak i Stars.tv) nie były wysokich lotów ale chyba w muzyce na Sylwestra nie o to chodzi.

Leave a comment:

• _Jakub
    replied
    napisał(a) Bloo Zobacz post
    Totalnie nie rozumiem tego zachwytu.Dla mnie "Bałkanica" i "My Słowianie", to dwa nagrania, które można zaliczyć do tandety i obciachu roku 2013.Oba nagrania są tam samo beznadziejne.
    Idealne na zabawę sylwestrową. A Ty przy czym się bawiłeś, przy nagraniach operowych, czy Chopinie może Mozartcie. Wyluzuj człowieku, sylwester to nie jest czas na ambitne numery.

Leave a comment:

• olo46
    replied
    napisał(a) greggy11 Zobacz post
    Prawdziwe Piersi to http://www.youtube.com/watch?v=SdH_w-VH364.Te nowe to jakaś lipa...
    [
    Tu też nie lepiej. Kukiz beznadziejnie drze mordę i to wszystko.

Leave a comment:

• Frauka
    replied
    Totalnie nie rozumiem tego zachwytu.Dla mnie "Bałkanica" i "My Słowianie", to dwa nagrania, które można zaliczyć do tandety i obciachu roku 2013.Oba nagrania są tam samo beznadziejne.
    Bałkanica nie jest dla melomanów. Na weselach i imprezach z tańcami spełnia jednak swoją rolę znakomicie i fajnie można się przy tym bawić

Leave a comment:

• greggy11
    replied
    Prawdziwe Piersi to http://www.youtube.com/watch?v=SdH_w-VH364.Te nowe to jakaś lipa...
    [

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    My Słowianie to zgoda, jedyne co ten utwór reprezentuje to cycki w teledysku. Natomiast Balkanica moim zdaniem fajna, imprezowa nuta, akurat nadawała się na Sylwka (na imprezie na której byłem pare razy zagrano właśnie Balkanice).

Leave a comment:

• tiesto_77
    replied
    napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    Chłopaki rozumiem, że chcecie byc mili ale obawiam się że Polsat nas rozwalił
    Nie wszyscy ogladaja szmirowate koncerty tanich polskich gwiazdeczek co traca glos jak spiewaja na zywo.Nikt Was nie rozwalil to u Was byla zajefajna muza!

Leave a comment:

• Bloo
    replied

Leave a comment:

• _Jakub
    replied
    No Polsat wymiatał. Szczególnie przed północą, My słowianie i Bałkanica to była miazga. Ale były momenty, że zarówno na Polsacie, TVN jak i TVP2 byli "wspaniali" prowadzący a wtedy z pomocą przychodziło Stars.tv.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+