Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
    No ja myślę, że ze wskazaniem na nas bo my jesteśmy po prostu fajniejsi
    Jasne że tak tylko by Wam do głowy nie przyszło by puszczać disco z pola bo jak narazie jesteście jak VH1 Classic i tak trzymać
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• Chyba po moim dyrektorskim trupie! Strefa wolna od disco polo w STARS.TV 24 godziny na dobę
      STARS.TV
      the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Chyba po moim dyrektorskim trupie! Strefa wolna od disco polo w STARS.TV 24 godziny na dobę
        Jesli mogę coś zasugerować to proszę o większą ilość tanecznych kawałków Scooter, D.J.Bobo, ATB, Nana itp. lata 90-99 ! Pozdro i z góry dziękuje

Wtedy nie będę musiał pstrykać pilotem na Vox Music TV

TERAZ W STARS W.HIUSTON
        Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 10:26.
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• Widzisz, i tu jest problem... ogromna większość widzów STARS.TV przynajmniej według Nielsena to przedział wiekowy 30-50 i jakoś ta muza średnio wchodzi. Pojawia się w BEST PARTY i wtedy śmiga fajnie ale w regularnych pasmach jakoś niekoniecznie... BEST EURODANCE które trenowaliśmy przez jakiś czas miało bardzo słaby wynik oglądalności...
          STARS.TV
          the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Widzisz, i tu jest problem... ogromna większość widzów STARS.TV przynajmniej według Nielsena to przedział wiekowy 30-50 i jakoś ta muza średnio wchodzi. Pojawia się w BEST PARTY i wtedy śmiga fajnie ale w regularnych pasmach jakoś niekoniecznie... BEST EURODANCE które trenowaliśmy przez jakiś czas miało bardzo słaby wynik oglądalności...
            Spoko oglądam Wasze pasma z muzą taneczną bo ją poprostu uwielbiam zgodnie z moim nickiem lubię taneczne kawałki te starsze i te najnowsze Trance może byście pomyśleli o kanale z muzą klubową bo wiele osób wyczekuje takego kanału w Polsce francuzi ,angole,niemcy mają! np. STARSclub TV

P.s. Mój rok urodzenia 1977 więc nie jestem już taki młody a muze clubową i taneczną lubię,np. klipy z Armada TV

TERAZ W STARS BITELSI POTEM D.J.BOBO DZIĘKI
            Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 10:40.

Komentarz

• A skąd wiesz, że wiele osób oczekuje takiego kanału? U konkurencji czyli Power Tv jest takie pasmo raz w tyg z mocniejszą muzą i oglądalność ma taka: 0 zero.
              STARS.TV
              the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

A skąd wiesz, że wiele osób oczekuje takiego kanału? U konkurencji czyli Power Tv jest takie pasmo raz w tyg z mocniejszą muzą i oglądalność ma taka: 0 zero.
                Bez jaj gdzie w Power Tv ,gdzie podstawą jest disco polo jest muzyka klubowa wolne żarty,a wiem po swoich znajomych na Fejsie w tym Power prędzej majteczki w kropeczki zobaczysz a nie kawalki Tiesta ATB Armina Dash Berlin itp. Wystarczy zerknąc na to forum o co ludziska proszą o MTV DANCE!!!! Paczka MCM !!!!

Teraz w Stars TV Kombi
                Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 10:50.

Komentarz

• Aha... w UPC Polska jest MTV Dance. Mają oni wspólnie z Atmedia swój panel telemetryczy na 5 tysięcy domów. Wiesz gdzie w wynikach oglądaności w tym panelu jest MTV Dance? Na dnie...
                  STARS.TV
                  the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Aha... w UPC Polska jest MTV Dance. Mają oni wspólnie z Atmedia swój panel telemetryczy na 5 tysięcy domów. Wiesz gdzie w wynikach oglądaności w tym panelu jest MTV Dance? Na dnie...
                    Powtarzam w polsce nie ma porządnego kanału z muzyką klubową króluje pop na ESKA TV jest chyba Dance lista która da się oglądać kiedyś VIVA fajnie grała teraz to dziadostwo! Piszesz o kablu zobacz jaką ogladalność mają kanały na satce!!!

Myslę że kanał grajacy muzę klubową Tiesto,Martin Garix Armin van Buren Poul van Dyke itp. się przyjmie. MTV Dance jakby był w nc+ to ESKĘ i 4FUN tv by wykończyli szczególnie wersja international. Pozdro i dzięki za kawałek grupy Ten Sharp You
                    O i Phil Collins bomba to pasmo przypomina mi dzieciństwo
                    Polecam BEST BALLADS tylko w Stars TV !!! A co
                    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 11:02.

Komentarz

• Ten Sharp specjalnie dla Ciebie, wiedziałem, że lubisz
                      STARS.TV
                      the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Ten Sharp specjalnie dla Ciebie, wiedziałem, że lubisz
                        Phila Collinsa też lubię posłuchać szczególnie tą piosenkę co leci teraz w Stars Tv

Scorpions zajefajnie tata z niemiec ich płytę przywiózł
                        Chyba masz kryształową kulę że lecą moje ulubione kawałki z lat podstawówki !!!!
                        Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 11:15.

Komentarz

• No wiesz, ja po prostu dobry jestem. Ha Ha
                          STARS.TV
                          the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

No wiesz, ja po prostu dobry jestem. Ha Ha
                            Ta piosenka włoska Liberta po prostu świetna była. Dlatego o oglądalność nie musicie się martwić u was jest wszystko co lubię jeszcze proszę o kawałeczek ENYA Carribalen blue czy jakoś tak się pisze Pozdro cały czas oglądam Stars TV

Teraz w Stars TV B.Adams
                            Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 11:51.

Komentarz

• Enya w tym numerze też u nas występuje A teraz dużo świetnych numerów z roku 1993
                              STARS.TV
                              the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Enya w tym numerze też u nas występuje A teraz dużo świetnych numerów z roku 1993
                                Widzę i słucham teraz UB 40 !!! To czekam jak coś na ENYĘ !!! Pozdro
                                Teraz Spine Doctors fajny numer
                                Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-06-10, 12:08.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+