Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stars.tv

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oglądam sobie dziś to Vox Music i nie jest to absolutnie kanał dla mnie, ilość dyskopolo jest za duża i wpleciono te kawałki pomiędzy w miarę normalne, tak więc leci z ulubionych z automatu.
    Mogliby chociaż zrobić tematyczne gdzie np. przez 2 lub 3 godz. leci polo a potem dałoby się już pooglądać
    Beer for Body Metal for Soul

Komentarz

• Od najbliższego poniedziałku wkraczamy na salony, przeprowadzka do pakietu rozrywka, muzyka na 156
      STARS.TV
      the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• Cieszę się, że udało się porozumieć w kwestii przeniesienia kanału na bliższą pozycję

Komentarz

• napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
          Cieszę się, że udało się porozumieć w kwestii przeniesienia kanału na bliższą pozycję

a kiedy z reszta zrobicie porzadek jak za dobrych czasow N-ki ???
          Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

• Gratuluję
            Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• napisał(a) STARS.TV Zobacz post
              Od najbliższego poniedziałku wkraczamy na salony, przeprowadzka do pakietu rozrywka, muzyka na 156
              Tak trzymać. Jestem pod wielkim wrażeniem tak szybkiego rozwoju.

Komentarz

• Jakby nie było to i tak trzeba wklepać trzy cyfry, a szybciej jest wbić 226 niż 156.

Komentarz

• Zupełnie nie chodzi o wbijanie cyfr na pilocie. Chodzi o widza który jadąc od jedynki po kanałach do góry ma zdecydowanie większe szanse dotrzeć do 156 niż do 226 Zobaczymy czy coś to zmieni, mam nadzieję, że tak
                  STARS.TV
                  the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Zupełnie nie chodzi o wbijanie cyfr na pilocie. Chodzi o widza który jadąc od jedynki po kanałach do góry ma zdecydowanie większe szanse dotrzeć do 156 niż do 226 Zobaczymy czy coś to zmieni, mam nadzieję, że tak
                    Ja akurat wybieram oglądanie kanałów poprzez EPG (Gazeta) zgodnie z pakietami np. MTV Live HD Rozrywka i Muzyka teraz pojawi się Stars i bardzo dobrze nie będę musiał zapedzać w strefę FTA by Was oglądać. Pozdrawiam
                    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

• porządki

powoli wracają pakiety jak za dawnych lat enki tak dalej wyrzucić kanały sd będziemy mieć lepszą jakość sygnału nagorzej jest na transporderze tvn czekamy na odpowiedż

Komentarz

• U mnie stars.tv jest na 1000

Komentarz

• Halo, no i jak tam.. przeprowadziliśmy się?
                          STARS.TV
                          the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

• Dokładnie tak. Przypomnę, że aktualny numer kanału to 156. Doszło również do innych zmian o których szerzej poczytacie tutaj.

Komentarz

Halo, no i jak tam.. przeprowadziliśmy się?
                              I bardzo dobrze bo zaraz po Vox Music TV mam Stars TV i tak przeskakuje z kanału na kanał ze wskazaniem na Stars TV bo moje uszy nie znoszą disco z pola

Komentarz

• No ja myślę, że ze wskazaniem na nas bo my jesteśmy po prostu fajniejsi
                                STARS.TV
                                the BEST of MUSIC

facebook.com/starstv.eu

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+